Dzień Nauczyciela

Niedługo po rozpoczęciu roku szkolnego w kalendarzu uczniów wyróżnia się szczególna data: 14 października. Jest to Dzień Nauczyciela, święto, z okazji którego klasa wręcza wychowawcy upominki. Ich zakupem najczęściej zajmuje się przewodniczący, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić fajne prezenty na Dzień Nauczyciela we własnym zakresie. W sklepie Murrano znajdziesz pomysł na upominek, który wypada podarować ulubionemu profesorowi. Zobacz, co takiego przygotowaliśmy w kategorii prezentów dla wychowawcy i nie tylko. W końcu każdy nauczyciel zasługuje na bycie docenionym przez uczniów. Wybierz pomysłowy i praktyczny prezent na Dzień Nauczyciela i zapunktuj u belfra!

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Myślisz, co spodoba się Twojemu nauczycielowi? Tu liczą się fajne pomysły na Dzień Nauczyciela!

Prezent dla wychowawcy na Dzień Nauczyciela to wyjątkowy upominek, inny niż ten wręczany na zakończenie roku. Podczas, gdy w czerwcu uczniowie najczęściej wręczają nauczycielom kwiaty, w październiku prym wiodą ciekawe prezenty na Dzień Nauczyciela wzbogacone dedykacją. Są to ciekawe upominki, które zamawia się wybierając dedykację oraz wzór, jaki ma się na nich znaleźć. Idealnie pasują one jako personalizowane prezenty na Dzień Nauczyciela, zarówno te dla wychowawcy, jak też innych ulubionych belfrów. Zastanawiasz się, co w tej kategorii ma do zaoferowania nasz sklep internetowy? Przede wszystkim proponujemy praktyczne prezenty dla nauczycieli na Dzień Nauczyciela. Takie, które nie kosztują zbyt wiele – aby nie zawstydzić profesora, ale zachowują doskonałą jakość i bardzo ładnie się prezentują. Przykładem może być długopis albo pióro w eleganckim etui. Dobra marka, stylowy wygląd oraz grawerunek czynią ozdobę wyszukanym upominkiem w doskonałym guście. Tego rodzaju praktyczny prezent na Dzień Nauczyciela dla wychowawcy z pewnością się mu przyda, oczywiście do wpisywania samych piątek i pochwał. Jest to uniwersalny upominek, jaki pasuje podarować kobiecie i mężczyźnie. Ucieszy się z niego pani od matematyki, a nawet pan od wychowania fizycznego. Na Dzień Nauczyciela można wybrać również biżuterię, choć to zazwyczaj wiąże się z większym wydatkiem. Gdy na upominek złoży się cała klasa, pozłacane ozdoby z kryształami będą stanowiły piękny prezent dla wychowawczyni. W Murrano komplety biżuterii dla nauczycielek są utrzymane w stonowanych kolorach, dzięki czemu będą pasować każdej kobiecie. Jeśli wychowawcą jest mężczyzna, można się skusić na zakup drewnianego wieszaka na krawaty lub szklanej karafki. Najważniejsze, aby prezent z okazji Dnia Nauczyciela nie był przypadkowym podarkiem, zakupionym od niechcenia. Należy pamiętać, kogo obdarowujemy i za co chcemy mu podziękować. Cierpliwość, wyrozumiałość, ciepło – Dzień Nauczyciela jest świętem, w którym królują te wartości. W związku z tym również upominki powinny być przemyślane, dopasowane do charakteru nauczyciela oraz przedmiotu, którego ten naucza.

W Murrano zamówisz ciekawy prezent na Dzień Nauczyciela. Zamiast klasyki wybierz design!

Nauczyciele (w szczególności ci młodzi), którzy niedawno zakończyli studia i dopiero rozpoczynają przygodę z nauczaniem w szkole, bywają bardziej otwarci i nowocześni, niż wiekowi belfrzy. Dlatego też dla wyluzowanego, młodego wychowawcy można wybrać personalizowany prezent na Dzień Nauczyciela, który wychodzi poza schematy. Wszystko oczywiście w granicach dobrego smaku – sklep Murrano oferuje wyłącznie takie upominki. Pomysł na  wyjątkowy prezent na Dzień Nauczyciela nie musi zatem być banalny i sprowadzać się do czekoladek z kwiatami. Jeśli wychowawca ma dobre poczucie humoru, doceni upominki w zabawnym stylu. Tych nie brakuje w naszym asortymencie, który dedykujemy nauczycielom wszystkich przedmiotów. Koszulka z imiennym nadrukiem, kubek termiczny z grawerunkiem albo bawełniana EKO torba na drugie śniadanie do szkoły będą równie trafione, jak planner książkowy z kalendarzem czy wysublimowany zestaw akcesoriów do wina. Kiedy zbliża się Dzień Nauczyciela, prezenty spędzają uczniom sen z powiek. Nie warto się stresować! Sklep Murrano zadbał o szeroki wybór najlepszych podarunków. Są gustowne, nie kosztują zbyt wiele, a przede wszystkim stanowią wyraz szacunku wobec wychowawcy. Chcąc powiedzieć profesorowi 'dziękuję', zgłoś się do nas i zamów na Dzień Nauczyciela prezent wysokiej jakości. Polecane upominki to oczywiście tylko pomysły. Widoczne na nich grawerunki można dowolnie modyfikować, wedle własnego uznania. Dzięki personalizacji w postaci trwałego grawerunku lub nadruku, prezent dla nauczyciela na Dzień Nauczyciela zyska niepowtarzalną formę. Zdecyduj, jaki upominek najlepiej wpisze się w gust Twojego wychowawcy i złóż zamówienie, a my wyślemy je do Ciebie za pośrednictwem kuriera. Pozostawiamy Ci duży wybór produktów, dlatego dokładnie przejrzyj ofertę przygotowaną na Dzień Nauczyciela i niczego nie przeocz! Pamiętaj też, że systematycznie uzupełniamy asortyment Murrano o kolejne upominki. Jeśli dziś nie zdecydujesz się na zakup, wróć do nas za jakiś czas – dbamy o zadowolenie naszych Klientów i komponujemy ofertę tak, żeby każdy był usatysfakcjonowany. Niech tegoroczny Dzień Nauczyciela będzie naprawdę wyjątkowy! Za sprawą prezentu, który podarujesz swojemu wychowawcy. Odkrywamy przed Tobą najlepsze pomysły, jakie przyszły nam do głowy. Wybierz z nich prezent dla nauczyciela z okazji Dnia Nauczyciela i godnie uczcij to święto, jak przystało na pilnego ucznia!