Dzień Nauczyciela w żłobku

Sklep internetowy Murrano to miejsce, gdzie kupisz najlepszy prezent na Dzień Nauczyciela w żłobku Personalizowane prezenty na Dzień Nauczyciela w żłobku wzbogacane są o niepowtarzalną dedykację. Nie zwlekaj dłużej i wejdź do świata, gdzie czekają najlepsze niespodzianki dla opiekunek ze żłobka. Może właśnie dziś odkryjesz najlepszy upominek dla opiekunki swojego dziecka? Sprawdź naszą bogatą ofertę prezentów, które są praktyczne, piękne i pamiątkowe.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Jak szybko kupić prezent na Dzień Nauczyciela w żłobku?

Zbliża się Dzień Nauczyciela? Jesteś mamą malucha, który chodzi do żłobka? Wiesz, że nauczycielki pomagają Ci w powrocie do pracy? Chcesz podziękować opiekunkom dziecka? W sklepie internetowym Murrano kupisz prezent na Dzień Nauczyciela w żłobku bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że masz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. U nas kupisz prezent na Dzień nauczyciela w żłobku o każdej porze dnia, a także w nocy. Dzień Nauczyciela nie jest świętem celebrowanym tylko w szkole podstawowej i średniej. Jednymi z pierwszych nauczycielek malca są panie pracujące w żłobku. To one opiekują się maluchem, karmią go, dbają o niego, a także biorą udział w wychowaniu. Dziecko w żłobku przebywa do 3 roku życia i jest to niezwykle trudny czas dla osób zajmujących się opieką. Opiekując się maluchem w żłobku, nie można nawet na chwilę spuścić go z oczu. Niezwykle odpowiedzialna praca opiekunek w żłobku jest często lekceważona. Te nauczycielki w żłobku to kobiety, które wychowują przyszłych uczniów przedszkolanek, nauczyciel i wychowawczyń. To one jako pierwsze kształtują dobre nawyki u młodego człowieka. Jeśli wybierasz upominki dla przedszkolanki, nauczycielki i wychowawczyni starszych dzieci nie zapomnij o upominku dla pracownic żłobka, które opiekują się Twoją najmłodszą pociechą.

Jakie prezenty na Dzień Nauczyciela w żłobku warto kupić?

Dzień Nauczyciela to święto wszystkich pracownic szkół, przedszkoli, a nawet żłobka. Tego dnia przygotowuje się bukiety kwiatów dla nauczycielek, wychowawczyń, przedszkolanek, a także dla sekretarek szkolnych, kucharek i pozostałych pracowników. Przygotuj symboliczny upominek dla pracowników żłobka, aby podziękować im za to, że masz czas na powrót do aktywności zawodowej po okresie ciąży. Osoby pracujące z tak małymi dziećmi często przez cały dzień pracy nie mają zbyt wiele chwil na odpoczynek, napicie się energetycznej kawy lub rozgrzewającej herbaty. Personalizowany kubek termiczny z dedykacją to dobry upominek dla kawosza i zmarzlucha. Przechowywana będzie w nim zawsze gorąca herbata z dodatkiem miodu i soku z cytryny. Ciekawy prezent na Dzień Nauczyciela w żłobku wybierzesz również z fotoprezentów, które są pamiątkowymi przedmiotami wzbogaconymi barwnym nadrukiem ze zdjęciem dodanym w zamówieniu. Lepsze planowanie pracy z maluchami zapewnione zostanie dzięki posiadaniu naszego personalizowanego plannera, czyli książkowego kalendarza. A może idealne okażą się nasze produkty spożywcze? Wybierz personalizowany zestaw aromatycznych herbat skrytych w gustownej skrzyneczce, pyszne pierniki umieszczone w puszeczce z nadrukiem i zestaw miodków na prezent. Wraz z nami osłodzisz nawet najtrudniejszy dzień także wyczerpanej pracownicy żłobka. A może jeszcze dziś odkryjesz inny idealny upominek dla niej, dla niegodla dzieckadla pary na kolejną, zbliżającą się okazję?