Kamienie szlachetne

Kamienie szlachetne stanowią niezbędny dodatek do wizerunku każdej kobiety. Upiększają to, co już zachwyca, a ponadto stanowią symbol więzi, jaka łączy darczyńcę z obdarowaną osobą. Kamienie szlachetne od wieków są częścią biżuterii, umieszcza się je na pierścionkach, wisiorkach, kolczykach oraz na bransoletkach. Zobacz naszą ofertę kamieni szlachetnych zatopionych w kolczykach i wisiorkach, które są ozdobą każdej pięknej kobiety i wybierz coś dla siebie lub bliskiej osoby.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz próbe:

Kamienie szlachetne w zgranym duecie z białym lub żółtym złotem

Kamienie szlachetne tworzą zgrany duet ze złotem. W naszej ofercie możesz znaleźć kolczyki i naszyjniki, których podstawę będzie stanowiło modne złoto białe lub tradycyjne, żółte złoto. Żółte złoto to opcja dla tradycjonalistek, może stanowić idealny prezent dla mamy lub babci. Białe złoto to wybór dla młodych, nowoczesnych kobiet poszukujących odmiany. Kolczyki z białego złota będą idealnie pasowały jako podarek urodzinowy, imieninowy, z okazji I Komunii Świętej, zaślubin lub rocznicy. Złote dodatki w postaci kolczyków z kamieniami szlachetnymi stanowią nieodzowny składnik idealnych Walentynek, święta zakochanym, które nie może odbyć się bez wzajemnego obdarowywania się prezentami. Biżuteria oparta na złocie i kamieniach szlachetnych stanowi tradycyjny i nadal popularny zestaw upominkowy mówiący „kocham, pamiętam, tęsknię, zależy mi na Tobie”. Trwałość złota symbolizująca też nieskończoność relacji międzyludzkich niewątpliwie jest ważna. Ofiarowane złoto daje obdarowanej osobie znać, że liczy się ona, stanowi ogromną wartość dla darczyńcy. Na złoto stawia się od wieków w dniu zaręczyn i ślubu. Złote pierścionki zaręczynowe, a następnie złote obrączki pieczętują związek. Są prezentem wzajemnie przekazywanym przez zakochanych. Istotne jest to, aby materiał, z którego wykonane są symbole uczuć, był niezmienny zarówno, jak i miłość. To właśnie złoto trwa nieustannie przez wieki i może być prezentem tradycyjnie przekazywanym z pokolenia na pokolenie jako symbol dawnej i aktualnej miłości. Złotą biżuterię matki przekazują córkom, aby te później ofiarowały niezmienione w swojej postaci materialne, złote wspomnienia. Firma Murrano oferuje możliwość zakupu biżuterii, która będzie stanowiła niezniszczalny prezent. Złoto bowiem nie ulega rozkładowi jak większość prezentów sobie wręczanych. Złota biżuteria dominuje nad pięknem czerwonych róż, tak hucznie dawanych w czasie Walentynek, a więc święta zakochanych w sobie par, a także rodzin i bliskich osób. Walentynki to przecież nie tylko czas na wyznawanie trwałej miłości dziewczynie, chłopakowi, narzeczonemu, narzeczonej, mężowi czy żonie, ale także pokazanie swojej miłości ukochanej babci, która zawsze wiernie czeka na odwiedziny wnuków, mamie cierpliwie znoszącej kaprysy swoich dzieci lub troskliwej i opiekuńczej nauczycielce darzącej swoich uczniów miłością niemalże matczyną.

Kamienie szlachetne i złoto zawarte w kolczykach i zawieszkach symbolami solidności Twojego uczucia

Kamienie szlachetne zawarte w biżuterii pieczętują trwałość tego prezentu. Nie ma bowiem nic stabilniejszego od kamienia. To kamienie były u początków świata i nadal spotykamy je w niezmienionej postaci w naszym środowisku. Stanowiły od zawsze materiał budulcowy do tworzenia domów, a także pierwszych narzędzi czy broni. Kamień ma moc przetrwania w obliczu kataklizmu naturalnego, on pomaga zniszczyć lub przemienić przedmiot zgodnie z wolą człowieka. Natomiast kamienie szlachetne cechuje piękno objawiające się w niezwykłej strukturze, kształcie, kolorze, które dzięki stabilności tego materiału, sprawiają, że stają się one idealnym dodatkiem do złotej biżuterii, wyśmienicie upiększając urodę każdej kobiety. Szlachetność kamieni objawia się w tym, że przyciągają one wzrok człowieka. Kamienie szlachetne obecne w złotych kolczykach i zawieszkach skupiają oczy otoczenie na dumnej damie prezentującej je na swoim ciele. Piękno kamieni szlachetnych koresponduje z doskonałością kobiety. Kobieta bowiem jest symbolem piękna, urody, doskonałego ciała. Od wieków rolą żony było idealne prezentowanie swojej atrakcyjności. Duży akcent stawiany na utożsamianie kobiety z doskonałością fizyczną skutkował pojawieniem się ozdób, biżuterii mających błyszczeć i dodawać niezwykłej urody. Oferowane przez firmę Murrano kamienie szlachetne obecne w kolczykach i zawieszkach cechuje duża różnorodność. Proponujemy Ci dopasowanie swojej wymarzonej biżuterii spośród produktów z aktualnie modnego białego złota oraz tradycyjnej żółtej odmiany tego kruszcu. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty z przeglądanej przez Ciebie kategorii wykonane są ze złota prób 333 i 585 oraz zawierają specjalną, certyfikowaną metkę jubilerską Polskiego Urzędu Probierczego potwierdzającą typ i wagę zastosowanego złota. Warto zwrócić szczególną uwagę na bogatą ofertę kamieni szlachetnych. Masz możliwość dopasowania kamienia do koloru swoich oczu, znaku zodiaku czy ukochanej sukienki. Wiemy, że trwałość biżuterii jest równie ważna jak jej zjawiskowa barwa. Przedstawiamy Ci bogatą ofertę kamieni szlachetnych. Czekają na Ciebie u nas: diamenty, topazy, szmaragdy, rubiny, granaty, szafiry i perły. Dostosuj nasz wyrób jubilerski do siebie lub bliskiej osoby, którą chcesz obdarować niezwykłym prezentem. Pragniesz wręczyć bliskiej Ci kobiecie złote kolczyki lub zawieszkę, ale chcesz być oryginalny? Załatwimy to za Ciebie. Twój wymarzony wyrób jubilerski umieścimy w eleganckim, wygrawerowanym pudełku z tekstem, którego treść możesz nam zaproponować. Przejrzyj naszą ofertę i dopasuj wyrób jubilerski do ważnej dla Ciebie okazji, a wspólnie sprawimy, że Dzień Matki, Dzień Babci, Walentynki, I Komunia Święta, ślub, urodziny, imieniny i ważne rocznice na długo pozostaną w Waszej pamięci.