Prezent dla teścia

Wybierając się na uroczystość rodzinną do domu narzeczonej, warto wybrać właściwy prezent dla przyszłego teścia. Polska gościnność słynna jest na całym świecie. Rodziny odwiedzają się wzajemnie w czasie świąt, urodzin, ale również bez okazji. Goszczenie u bliskich bez zapowiedzi jest normą. Pobyt gości jest traktowany jako dar od Boga. Jednak, współcześnie o tej tradycyjnej, polskiej gościnności często się zapomina, a odwiedziny zazwyczaj są już skrupulatnie planowane. Za to ważne jest przybywanie z upominkami. W przeglądanej grupie produktów znajdziesz spersonalizowane upominki dla teścia.

Chcesz wybrać najlepszy prezent dla teścia na wyjątkową okazję? Tu znajdziesz tylko wyjątkowe propozycje!

Rodzinne uroczystości, do których zalicza się spotkania świąteczne, urodziny, imieniny i rocznice są tymi, gdy przy wspaniale przygotowanym stole zbierają się nie tylko domownicy, ale również pozostałe bliskie osoby – dzieci posiadające już własne rodziny, bracia i siostry, wnuczęta, kuzyni, przyjaciele i przyjaciółki. Najczęściej spotkanie wigilijne odbywa się w domu najstarszej osoby w rodzinie, a więc teścia. Przybywając w czasie świąt do domu rodzinnego żony, należy pamiętać, aby przygotować prezent dla teściowej, ale również upominek dla teścia. Ten wybiera się zazwyczaj ze starannością. Przygotowanie prezentu dla rodziców ukochanej osoby musi być czymś zajmującym, nie należy postępować pochopnie. Trafiony podarek ma pasować do charakteru, stylu życia, poczucia humoru lub wieku obdarowywanego. Prezenty dla teścia nie mogą być żartobliwe, gdy znane jest jego konserwatywne podejście i brak zamiłowania do psikusów. Mając świadomość, że rodzic żony lub męża jest gentlemanem, który najchętniej ciągle chodziłby w koszuli z krawatem i nie przepada za luźnymi stylizacjami, możesz wybrać upominek z grona klasycznych propozycji. Grawerowany wieszak pozwoli na uporządkowanie zbioru krawatów, które często są upychane w szufladzie, bo nie mają właściwego miejsca do ich przechowywania. Wytworny prezent dla teścia wręczysz w postaci zestawu do degustacji whisky, który składa się z dużej karafki z ukrytym wewnątrz statkiem, podstawki, kompletu grawerowanych szklanek i pudełka ochronnego. Jeżeli Twój teść jest nadal czynny zawodowo i pełni funkcję kierowniczą lub jest właścicielem firmy, z całą pewnością możesz wybrać komplet składający się z pióra i długopisu znanej marki – Parker lub Waterman. Elegancki upominek dla teścia wręczysz również pod postacią akcesoriów do otwierania i degustacji wina, które pakujemy w grawerowane pudełka.

A może śmieszny prezent dla teścia, który ma poczucie humoru? Poznaj nasze pozostałe propozycje!

Teść bywa osobą, która ma ogromne poczucie humoru. Może stać się drugim tatą, bliskim człowiekiem o sercu anioła, który zawsze stara się służyć swoją pomocą i wspierać kolejne pokolenia w rodzinie. Jeżeli Twój teść jest duszą towarzystwa, wybierz dla niego spersonalizowaną koszulkę ze wzorem dopasowanym do niego. Koszulka z zabawną treścią będzie z przyjemnością noszona na co dzień, ale również w czasie męskiej wyprawy na ryby czy polowanie. Dla wędkarza przydatny okaże się myśliwski nóż z grawerowaną rękojeścią, metalowa śniadaniówka z dedykacją czy kubek termiczny z unikalnym wzorem. Co prawda nie każdy wędkarz przynosi swoją zdobycz do domu, ale jeżeli to zrobi, potrzebuje praktycznych akcesoriów do przygotowania pysznej, rybnej potrawy. Drewniana deska do krojenia z wygrawerowaną na niej treścią będzie wspaniała jako praktyczny prezent dla teścia. Bywa, że ojciec partnerki nie tylko jest aktywnym wędkarzem, ma swoją pasję, którą uparcie realizuje, ale również charakteryzuje się zamiłowaniem do majsterkowania. Umiejętność tworzenia nowych rzeczy przy pomocy narzędzi jest pożądana i szczególnie atrakcyjna. Jeżeli Twój teść naprawia większość usterek w Twoim domu, z całą pewnością możesz pokusić się o ofiarowanie mu zestawu narzędzi zamkniętych w metalowym opakowaniu zapinanym na zamek. Komplet przedmiotów do naprawy umożliwi sprawne pokonanie licznych, domowych usterek. Niechlubny nałóg nikotynowy dawniej docierał do większości mężczyzn. Twój teść jest również nałogowym palaczem papierosów? A może lubi poznawać nowinki technologiczne? Grawerowana zapalniczka plazmowa to prezent idealny dla niego! Gadżet ten to współcześnie modny, męski dodatek. Zapalniczki tej można używać nawet w czasie niekorzystnych warunków atmosferycznych, gdy wieje wiatr i pada deszcz. Działa ona bez konieczności uzupełniania paliwa. Napędzana jest dzięki mocy solidnego akumulatora. Zapalniczkę plazmową ładuje się tak samo jak telefon – przy pomocy gniazdka lub wejścia USB. Prezent dla teścia w postaci butelki drogiego wina skrytej w drewnianej, grawerowanej skrzyni będzie uniwersalnym upominkiem dla niego. Twój teść jest także nestorem rodu. To on ma nauczać nowe pokolenia i opowiadać o przeszłości. Wybierz grawerowany album na zdjęcia, który pomieści wszystkie dawne i przyszłe wspomnienia z życia rodzinnego. Idealne prezenty dla teścia wybierzesz tylko z ofert sklepu Murrano, więc nie trać więcej czasu i zamów wspaniały, spersonalizowany upominek.