Etui na karty

Szukasz praktycznego i eleganckiego prezentu dla gentlemana? Metalowe etui na karty z grawerem, czyli spersonalizowane wizytowniki to propozycja idealna dla Ciebie! Grawerowane pudełko aluminiowe na karty płatnicze posłuży jako upominek dedykowany dla niejdla niegodla pary na niemalże każdą okazję, ponieważ oferowane przez nas pamiątki wzbogacane są dedykacją umieszczaną bezpośrednio na wizytowniku. Daj się porwać do świata spersonalizowanych upominków od Murrano! Wybierz wyjątkowe etui na karty aluminiowe!

Sortuj wg:

Eleganckie, aluminiowe etui na karty kredytowe i wizytowniki solidnymi upominkami, a także pamiątkami na lata

Prawdziwy "rekin biznesu" ma nie tylko dużą ilość gotówki trzymanej w portfelu, ale też cechuje go posiadanie licznych gadżetów podkreślających jego status, majętność. Współcześnie ludzie nie posługują się już banknotami lub używają je niechętnie, lubując się w płatnościach bezgotówkowych, tych internetowych lub z użyciem karty płatniczej. Takie rozwiązanie jest z pewnością wygodniejsze dla tych, którzy nie lubią liczyć gotówki lub wychodzić poza dom z portfelem wypchanym gotówką. Karty są lekkie i względnie odporne na uszkodzenia. Łatwiej jest również kontrolować wydatki, ponieważ historia transakcji jest możliwa do podejrzenia przez Internet, logując się na konto bankowe. Dla wielu osób lepiej kontrolować wydatki, mając „żywą gotówkę”, bo od razu dostrzega się ubytek określonej kwoty w portfelu. Jednak, nie jest to praktyczne, ponieważ, gubiąc portfel lub przypadkowo niszcząc go, traci się nie tylko portfel i dokumenty, ale i faktyczną gotówkę. Z tego względu noszone etui metalowe na karty kredytowe i wizytówki jest zdecydowanie lepszą propozycją. Zagubienie kart i dokumentów można szybko zgłosić w banku, korzystając z infolinii. Podobnie wygląda zgłoszenie utraty dokumentów stwierdzających tożsamość. Karty to symbole, przy pomocy których można płacić, ale jednocześnie nie mają one ten samej wartości. Zazwyczaj utrata karty po szybkim zgłoszeniu tego faktu nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami finansowymi. Mimo utraty karty, gotówka jest zabezpieczona przed osobami z zewnątrz, które nie posiadają stosownych haseł. Metalowe etui na kartę i wizytówki z grawerem pomieści nawet 6 plastikowych kart lub wizytówek, a więc umieścisz tu kartę płatniczą, kartę kredytową, dowód osobisty, prawo jazdy, legitymację studencką czy nauczycielską lub rencisty, emeryta lub legitymację osoby niepełnosprawnych, a nawet karty lojalnościowe czy biblioteczne. Ty sam wybierz, jakie dokumenty są Ci potrzebne i zabierz je ze sobą w grawerowanym etui z grawerem. Spersonalizowany wizytownik to uniwersalny prezent dla każdego gentlemana!

Aluminiowe etui na karty z grawerem jako prezent dla wójta, urzędnika, szefa i każdej, bliskiej osoby

Wizytownik i etui na karty metalowe to dodatek, w którym zmieścisz również wizytówki. Wizytówki przekazywane są podczas spotkań biznesowych. Dyrektorzy, kierownicy czy właściciele przedsiębiorstw wymieniają się wizytówkami, aby móc nawiązać ze sobą współpracę w przyszłości. Ważne jest budowanie wizerunku firmy, więc takowe wizytówki powinny być wyciągane nie z kieszeni czy portfela, a z uprzednio zdobytego etui. Jak wiadomo, nie jest ważne tylko to, co się mówi, ale w jaki sposób. Otoczka, wizerunek firmy wpływają na jej odbiór wśród potencjalnych klientów, więc warto posiadać eleganckie metalowe etui na karty zbliżeniowe i wizytówki. Wpisując w wyszukiwarkę zbitkę słów „etui na karty grawer”, z pewnością znajdziesz propozycje upominków, lecz to Murrano posiada najbogatszą, najatrakcyjniejszą ofertę. Wizytowniki z grawerem od Murrano posiadają wymiary 9,5 cm x 6,5 cm x 1,3 cm. Dodatkowo wysyłane są wraz z opakowaniami, więc są zabezpieczone w odpowiedni sposób do transportu i niemalże gotowe do wręczenia na prezent. Zabawne i modne teksty oraz grafiki wpisane w projekty idealnie sprawdzą się w roli grawerunków wpisanych w prezenty dedykowane na ważne i nieoficjalne okazje, jak urodziny, imieniny, święta, mikołajki, Wielkanoc. Odpowiednio dobrane, grawerowane etui na wizytówki wzbogaci zestaw służbowych gadżetów, wykorzystywanych przez pracowników podczas spotkań z klientami. Z tego względu etui z grawerem to doskonały prezent dla pracowników, ale również magistrów i inżynierów. Osoby po ukończeniu studiów coraz częściej zakładając własne działalności gospodarcze, więc z pewnością przyda im się takie etui, aby lepiej zaprezentować się podczas rozmowy służbowej lub rozmowy o pracę. To także upominek dla hobbysty, geeka, który posiada bogatą wiedzą o danej, skomplikowanej dziedzinie. U nas znajdziesz podarki z zabawną treścią dla gentlemana z miłością do wędkarstwa, a także dla chłopaka, ojca, dziadka czy przyjaciela. Metalowe etui na karty kredytowe i wizytówki z grawerem zakupisz w sklepie internetowym Murrano bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że posiadasz komputer, tablet lub telefon z dostępem do Internetu, a całą procedurę wyboru upominku, zakupu i zapłaty za niego wykonasz z dowolnego miejsca, w chwili, gdy masz czas wolny lub tylko przerwę w pracy. Etui aluminiowe na karty plastikowe wyślemy do Ciebie w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Korzystając z usług sklepu internetowego Murrano, możesz być pewny zadowolenia i tego, że zamówienie zostanie nadane w obiecanym przez nas terminie, więc nie musisz martwić się, czy upominek dla bliskiej Ci osoby dotrze do Ciebie na czas.