Abstrakcja

Niniejsza podkategoria „plakaty abstrakcyjne” to istna skarbnica inspiracji. Abstrakcja zawsze dodawała ducha człowiekowi. Dostrzegamy ją wszędzie. Otacza nas z każdej strony. Jeśli tylko jesteśmy bacznymi obserwatorami świata, dostrzeżemy w zwyczajnym przedmiocie coś wyjątkowego. Od nas samych zależy, czy w niespodziewanie spadającej kropli deszczu odkryjemy niezbadany świat czy może w skomplikowanych fraktalnych wzorach tajemnicę nieskończoności. Spójrz i zachwyć się naszymi plakatami. To doskonały prezent dla niejdla niego lub dla dziecka.

Sortuj wg:
Plakat metalowy metal M Plakat metalowy metal M
Abstrakcja

Plakat metalowy metal M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy metal L Plakat metalowy metal L
Abstrakcja

Plakat metalowy metal L

89 zł
5
(168)
Plakat metalowy metal M Plakat metalowy metal M
Abstrakcja

Plakat metalowy metal M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy metal L Plakat metalowy metal L
Abstrakcja

Plakat metalowy metal L

89 zł
5
(168)
Plakat metalowy bokeh M Plakat metalowy bokeh M
Abstrakcja

Plakat metalowy bokeh M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy bokeh L Plakat metalowy bokeh L
Abstrakcja

Plakat metalowy bokeh L

89 zł
5
(168)
Plakat metalowy szkło M Plakat metalowy szkło M
Abstrakcja

Plakat metalowy szkło M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy szkło L Plakat metalowy szkło L
Abstrakcja

Plakat metalowy szkło L

89 zł
5
(168)

Grafiki abstrakcyjne znajdą zastosowanie właśnie w Twoim wnętrzu

Od zarania dziejów przyroda dawała natchnienie do tworzenia. Wysokie trawy na stepowych rozległych obszarach, falujące pod wpływem delikatnego wiatru, rozpostarta pomiędzy drzewami misternie utkana pajęczyna, na której zatrzymały się delikatne krople porannej rosy, wytwory rąk człowieka również stały się źródłem dla artystycznych środków wyrazu. Odbywa się to nie tylko w znaczeniu dosłownym, ale także metaforycznym. To ostatnie może być przyczynkiem dla tematy do dalszego rozwinięcia przez twórców. Naszym zamysłem jest, by właśnie poprzez takie obrazy Twoje wnętrze nabrało wyjątkowego charakteru i ożywiło niejedną ścianę. Nasze plakaty abstrakcyjne przyciągają wzrok swoją oryginalnością, różnorodnością przedstawionych kształtów, barw i rozmiarów. Posiadamy wersje mono- i polichromatyczne w zależności od gustu i potrzeb do zastosowanego wnętrza. To wysokiej jakości grafiki, które drukowane są na metalu w jakości HD, a więc niezwykle wyrazistej. Powierzchnia każdego z nich jest matowa, kolory żywe, dynamiczne, skupiające uwagę odbiorcy tych grafik. Brzegi naszych plakatów są wykończone w sposób zaokrąglony, co podnosi ich design (styl). Taka abstrakcja umieszczona w salonie wzbogaci nie tylko samego patrzącego na nią, ale samo wnętrze dodając mu nowoczesności, elegancji i wysublimowanego smaku. Grafiki abstrakcyjne dostępne są na naszych stronach w dwóch rozmiarach: M - 45 cm x 32 cm i L - 67 cm x 48 cm. Ponadto prostota instalacji naszych plakatów sprawia, iż każdy będzie mógł to uczynić. Za pomocą dołączonych do niego magnesów powieszenie go na ścianie zajmuje zaledwie 15 sekund. Należy odkleić folię z magnesów i umieścić na ścianie. Okryj prostotę i alegoryczne przesłanie w ujmujących wzorach naszych abstrakcji. Plakaty do salonu „abstrakcja” to niebywały sposób na piękne wnętrze.

Plakat abstrakcyjny jako maksymalna perspektywa to genialny prezent dla każdego

Każdy z nas abstrakcję rozumie na swój własny sposób. Dla jednych będą to wielobarwne bohomazy, dla drugich natomiast kłębiące się chmury na tle nieba rozognionego zachodzącym słońcem. Wszystko zależy od perspektywy odbierającego dany wyraz artystyczny. Abstrakcja jest wytworem wyobraźni, więc tylko ona nas ogranicza. Rozszerzając nasz punkt, potęgujemy odbiór. Maksymalizujemy nasz sposób patrzenia na zwyczajne obiekty, obok których niejednokrotnie przechodzimy obojętnie. Od minimalizmu zawartego na ograniczonym plakacie do progresji spojrzenia na świat. Oto klucz do dobrego samopoczucia we wnętrzu, w którym znajduje się nasza abstrakcyjna grafika. Natura oraz świat stworzony przez człowieka stały się inspiracją dla naszych abstrakcyjnych ujęć. Abstrakcja geometryczna, nieożywione obiekty przyrodnicze, obiekty stworzone przez człowieka oraz nawiązujące do biosfery naszej planety to tylko niektóre propozycje naszych plakatów. Mamy do zaoferowania plakaty: niebezpiecznych żywiołów, wszelakich kropli, czy to spadających, czy też zatrzymanych na pajęczynie lub liściach. Nasze abstrakcyjne plakaty obejmują także tematy związane z: chwilami ulotnymi (dym, rozedrgane światła rozświetlające mrok, pęknięte lustro, przesuwające się wzory piasku na pustyni), farmaceutyką (blistry tabletek), rękodziełem (wzór wykonanego na drutach swetra lub szalika), odmienną perspektywą patrzenia (ośnieżony las z lotu ptaka, drewniane przekroje pni, liście palmowe, pasy zebry, fragmenty pawiego pióra, cętki dzikiego kota). Dotyczące: dokonań i wytworów człowieka (tęczowe fraktale, makaron, maskotki, world trade center), przyrody nieożywionej (śnieżynki, wnętrze kanionu, kora drzew). Jak widać przyroda oraz świat wykreowany przez ludzi to niezmierzone źródło impulsów napędzających do działania. Nie wiesz, jaki prezent podarować z okazji zbliżających się świąt, urodzin lub Dnia Nauczyciela? Możesz zamówić nasz plakat abstrakcyjny i dokonać wpłaty za pobraniem, przelewem na konto bankowe lub za pośrednictwem systemu płatności elektronicznej. W ciągu 24 godzin realizujemy Twoje zamówienie. Po tym nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na zamówioną przesyłkę. Świetnym dodatkiem od naszej firmy jest również przygotowanie plakatu do wręczenia w formie prezentu. Jest on zapakowany nie tylko do wysyłki, ale podarowania bezpośrednio po doręczeniu do naszego klienta.