Bazy

Biżuteria modułowa przebojem wdarła się na salony gwiazd, święcąc wielkie tryumfy w świecie mody. Ideą stojącą za fenomenem jest możliwość własnoręcznego skomponowania biżuterii z wielu elementów takich jak rozmaite koraliki, wisiorki i niesamowite kryształy Swarovskiego. Byś jednak mogła powołać do życia unikalną kompozycję, która będzie oddawać twój styl i charakter, potrzebujesz produktów, które stanowią fundament każdej wiązanki, jak na przykład bransoletka baza czy naszyjnik baza.

Nie znaleziono produktów.

Bransoletka Charms dobrym prezentem kupionym bez wychodzenia z domu

Nasz sklep murrano.pl daje Ci nieprawdopodobną wolność wyboru oraz swobodę tworzenia. Z nami stworzysz wymarzone kompozycje, które doskonale zwizualizują Twoją fantazję oraz opowiedzą historię życia. Szeroki asortyment biżuterii modułowej pozwoli na dokładne zobrazowanie swojego pomysłu na siebie i ukaże każdą stylizację w zupełnie nowej, odświeżonej odsłonie. Bransoletka baza jest pierwszym krokiem do stworzenia unikatowej biżuterii, której wzór zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni. Nakładając na bazę koraliki w różnych odcieniach i kształtach uzyskasz bransoletki z koralików o dowolnych wzorach. W tej kategorii znajdziesz także naszyjniki bazy. Za ich pomocą wyczarujesz olśniewające naszyjniki cechujące się niepowtarzalnością charakterystyczną dla Ciebie. Każdy z naszyjników wyposażony jest w wytrzymałe zapięcie, które chroni przez mimowolnym rozpięciem się kompozycji. Na zapięciu widnieje próba srebra 925. Dodatkowo możesz wybierać spośród różnych długości tak, aby skomponowany przez Ciebie naszyjnik w pełni odpowiadał Twoim oczekiwaniom. Kolejnym rodzajem biżuterii, jaki od podstaw możesz stworzyć sama to kolczyki bazy. Bazy skonstruowane są w taki sposób abyś mogła z łatwością nakładać na nie wybrane przez siebie koraliki modułowe. Nie ograniczamy Cię i szanujemy wolność tworzenia, dlatego na kolczyk można nałożyć kilka koralików tak by stworzyć fantazyjną mozaikę, która będzie otulać twarz nadając jej blasku. Możesz przyozdobić swoje kolczyki koralikami szklanymi, elementami srebrnymi, koralikami wysadzanymi kryształami Swarovskiego, czakramami oraz wieloma innym modułami, które rozbudzą Twoją wyobraźnię.

Srebrna lub skórzana baza bransoletki Charms na Twój nowy image

W naszej rozległej ofercie znajdziesz cały szereg produktów, które mogą służyć jako baza dla twojej oryginalnej kompozycji elementów. Bransoletki i naszyjniki bazowe w Murrano pozwolą Ci na uwolnienie wyobraźni i stworzą mnóstwo miejsca dla Twojej indywidualności. W niedługim czasie nauczysz się wybierać i zestawiać ze sobą dostępne w naszym sklepie elementy w taki sposób, że Twoje kreacje z miejsca oczarują nie tylko współpracowników, bliskich i przyjaciół, ale wszystkich ludzi, których napotkasz. Zachwycające i niespodziewane połączenia elementów, które osadzisz na łańcuszkach lub którymi zapełnisz bransoletki, dzięki swojej trwałej i odpornej bazie zyskają nowe życie i zaczną na co dzień dopełniać twoją bogatą osobowość. Bransoletka baza lub naszyjnik baza są w każdym przypadku wykonane z materiałów najwyższej jakości, które gwarantują, że Twoje "wiązanki" pozostaną na właściwym miejscu nawet w trudnych warunkach. To wspaniały upominek na każdą ważną okazję, a więc nie tylko na urodziny, ale również rocznicę ślubu. Możesz wybierać spośród naszyjników i bransoletek bazowych zrobionych ze srebra i skóry. Do głównych korzyści jakie niesie bransoletka baza należy oszczędność. Wystarczy bowiem, że zakupisz jeden produkt bazowy i w oparciu o niego zaczniesz tworzyć codziennie inne kompozycje - efekt będzie taki sam, jakbyś kupiła kilka różnych naszyjników bądź bransoletek. Z naszymi produktami Twoja biżuteria będzie tętniła życiem i nigdy Ci się nie znudzi. Już dziś dopasuj wspaniały prezent dla siebie lub dla bliskiej osoby!