Prezent na 50 rocznicę ślubu

Ślub to marzenie wielu kobiet. Niektórzy nie są gotowi na ten krok, a inni wiernie trwają przy sobie przez kolejne dziesięciolecia. Wybierając prezent na 50 rocznicę ślubu, należy postawić na coś wyjątkowego. „Złote gody” to nie jest zwykła okazja, lecz święto małżonków, którzy wykazali się ogromną siłą i miłością wobec siebie. Wspaniały prezent na złote gody dopasujesz spośród praktycznych, pamiątkowych i pięknych przedmiotów wzbogaconych wzorem grawerowania idealnym na 50 rocznicę ślub, czyli niezwykle ważną okazję dla pary.

50 lat małżeństwa, które warto podkreślić oryginalnym prezentem dla pary

Małżeństwo to sakrament udzielany w budynku kościoła lub urzędu stanu cywilnego. Zawarcie związku małżeńskiego związane jest z zobowiązaniem się do bezgranicznego miłowania tej drugiej połówki, trwania przy sobie pomimo przeciwności losu czy pokus. Spędzenie ze sobą życia to wyzwanie początkowo wydające być prostym, lecz szybko okazuje się, że źle dobrane pary nie są w stanie dłużej ze sobą przebywać, a każdy dzień to kolejna męczarnia. Liczne związki rozpadają się pomimo wstępnych obietnic trwania przy sobie aż po grób. Współcześnie rzadko można spotkać pary, które dożywają wspólnie późnych lat starości. Małżeństwa zawierane na początku dorosłości do związki osób jeszcze niedoświadczonych życiowo, nieuodpornionych na nierzadko zdarzające się niemiłe niespodzianki czy rozczarowania. Aby dożyć ze sobą 50 rocznicy ślubu, należy trwać w małżeństwie od niemalże początków dorosłości. W czasach, gdy ludzie wiążą się ze sobą na kilka tygodni, miesięcy czy lat, osoby będące nieustannie przy sobie przez 50 lat stanowią niebywały wzorzec. Mawia się, że wielu współczesnych ludzi wyrzuca przedmioty, gdy te przestają być atrakcyjne, nowe i ulegają awariom. Pary dożywające wspólnie 50 rocznicy ślubu nie rezygnują z siebie, gdy pojawiają się problemy. Dla takich osób nie ma znaczenia to, że wybranka lub wybranek starzeje się, ciało przestaje być atrakcyjne, a ponadto codzienność związana jest w realizacją obowiązków, a nie z ciągłą zabawą. Wybierając prezent na złote gody, należy ofiarować bliskim coś, co podkreśli trwałość relacji pary. W sklepie Murrano kupisz nie tylko jeden wyjątkowy prezent z okazji 50 rocznicy ślubu. Ponadto całość transakcji przeprowadzić bez konieczności wychodzenia z domu, co stanowi niebywałą zaletę we współczesnych czasach. Nie musisz stać w kolejce do kasy, przebywać wśród tłumu osób dokonujących wyboru prezentu. Wszystko, czego potrzebujesz, aby stać się szczęśliwym posiadaczem doskonałego upominku, jest urządzenie posiadające dostęp do sieci internetowej, czyli telefon, komputer lub nawet tablet.

Złoto, srebro, kryształ i drewno oraz inne spersonalizowane prezenty na 50 rocznicę ślubu

Kryształowe statuetki, szklane serca, łabędzie z kolorowego szkła to wspaniałe nagrody na małżonków, którzy wspólnie spędzili całe swoje dorosłe życie. Dostępne w naszej ofercie kryształy 3D to podarki solidne, doskonale wykonane i wzbogacone oryginalnymi projektami dedykowanymi również dla małżonków, czyli dla rodziców i dla dziadków, którzy świętują 50 rocznicę wstąpienia w związek małżeński. Ponadto, przedmioty te wysyłamy zawsze zapakowane w eleganckie pudełko wzbogacone okolicznościowym nadrukiem i magnetycznym zapięciem, które znacznie ułatwia przechowywanie podarku i zabezpieczenie go przed uszkodzeniem. Nie tylko jeden pomysł na prezent na 50 rocznicę ślubu odkryjesz wśród szklanych kieliszków do wina, które również dostępne są w e-sklepie Murrano. Te praktyczne akcesoria to pojedyncze kieliszki, a także zestawy składające się z dwóch lub sześciu kieliszków. Każdy kieliszek pomieści 350 ml wina. Wybierz wyjątkowy projekt grawerunku, który zostanie zapisany na wybranym kieliszku lub zestawie. Z powodzeniem dopasujesz projekt dedykowany na rocznicę ślubu, a także tę najcenniejszą, czyli pięćdziesiątą. Użytkowanie tych gustownych i spersonalizowanych akcesoriów umili każdą chwilę następnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Wybierając na złote gody prezent, warto również pokusić się o zakup grawerowanych szklanek do picia kawy lub whisky, kostek chłodzących do whisky czy karafek wraz ze zestawem spersonalizowanych szklanek. Tost w dniu rocznicy warto wznieść doskonałym i drogim winem, które otrzymało się zapakowane w elegancką, drewnianą skrzynkę z zestawem akcesoriów do wina i okolicznościowym grawerunkiem Wyjątkowe chwile imprezy dedykowanej pary zostaną utrwalone przy pomocy zdjęć umieszczonych w albumie wzbogaconym oryginalnym grawerunkiem lub nadrukiem. Kolejne wspólne poranki wciąż zakochanych w sobie osób umilisz, wręczając im grawerowany stolik śniadaniowy oraz zestaw aromatycznych herbat i puszkę pysznych ciasteczek. Większość naszych produktów wysyłana jest do klientów w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. W sklepie Murrano płacisz jedynie za wybrany prezent dla pary na 50 lat małżeństwa, a także wysyłkę. Nie ponosisz kosztów związanych z wykonaniem grawerowania, czyli personalizacją upominku. Dokonaj zakupu już dziś, bez konieczności wychodzenia z domu, a my zajmiemy się szybką realizacją Twojego zamówienia! Prezent na pięćdziesiątką rocznicę ślubu dotrze do Ciebie na czas.