Biblia dla dzieci w etui

Książki stanowią wciąż popularne prezenty dla niejdla niegodla dziecka na zbliżające się okazje. Wśród lektur za najlepsze uznaje się Pismo Święte. W sklepie internetowym Murrano czeka na Ciebie nie tylko jedna Biblia w etui. Piękne Pismo Święte w skórzanym etui to doskonały upominek, który wzbogacany jest oryginalną dedykacją. Nie zwlekaj dłużej! Wybierz Pismo Święte w etui już dziś i dopasuj projekt grawerunku lub kolorowego nadruku z Twoim zdjęciem.

Sortuj wg:

Nowoczesne Pismo Święte w etui z dostawą prosto pod Twoje drzwi

Jaki prezent kupić dla dziecka na niezwykłą okazję? Pismo Święte w etui jest strzałem w dziesiątkę! Dawniej wręczano zwykłą Biblię uprzednio pospiesznie kupioną w najbliższej księgarni. Współcześnie istnieje możliwość ofiarowania prezentu dla młodego katolika w formie personalizowanej książki w etui z Twoją dedykacją. Sklep internetowy Murrano to niezwykłe miejsce, gdzie każdy odkryje doskonały upominek bez konieczności wychodzenia z domu. Możesz odpoczywać po pracy lub jechać w tramwaju i przeglądać nasze wirtualne sklepowe półki bogate w personalizowane prezenty. Jesteśmy zawsze tam, gdzie tego potrzebujesz! Nasz sklep otwiera się dla Ciebie w każdej chwili. Wystarczy, że posiadasz telefon, tablet lub komputer z dostępem do sieci internetowej! Nasz niezwykły świat bogaty jest w personalizowane książki tworzone z myślą o Twoim zadowoleniu. Nasze Pismo Święte w etui to księga opatrzona okolicznościową okładką z dedykacją. Zawiera ona zbiór opowieści biblijnych dostosowanych do umysłu dziecka. Duża, czytelnia książka oraz bogactwo kolorowych ilustracji stworzone są specjalnie dla małego mola książkowego. Nasze etui to solidna, drewniana skrzynia z miejscem na zapisanie wybranej treści dedykacji. Taka niezwykła Biblia w etui przetrwa wiele lat w domu każdej, obdarowywanej osoby.

Już dziś wybierz Pismo Święte z etui dopasowanym do wyjątkowej okazji

Zbliża się komunia Twojej wnuczki? A może masz zostać matką chrzestną? Zupełnie nie wiesz, co kupić dla chrześniaka na chrzciny? Strona internetowa Murrano to przestrzeń, gdzie czeka na Ciebie Pismo Święte z etui dedykowanym dla małych czytelników poznających dopiero świat literatury. Pięknie zdobione wydania posłużą również jako pamiątki komunii świętej. Dziś już możesz być oryginalnym gościem imprezy rodzinnej i zachwycić bliskich prezentem, którego się nie spodziewali. Biblia w etui będzie służyła do ćwiczenia kaligrafii w zaciszu domowym. Jak wiadomo, usypianie dzieci jest niezwykle trudnym zadaniem, który spoczywa na opiekunach. Niektórzy starają się wcześniej mocno zmęczyć dziecko aktywnością, niektórzy nawet zabierają dziecko do auta i jeżdżą z nim po okolicy, bo właśnie podróż najlepiej usypia ich malucha. Większość dzieci udaje się właściwie wyciszyć, gdy czyta im się przed snem. Ale co czytać? Oczywiście, tuż po narodzinach dziecka można czytać mu nawet treść gazety zawierającej opis rozgrywek sportowych. Jednak, nieco starszy maluch będzie oczekiwał dużo ciekawszego i dopasowanego do niego słuchowiska. Wspaniały prezent dla dziewczynki i chłopca na Dzień Dziecka stworzysz wraz z nami. To lektura omawiana w szkole podstawowej na lekcjach religii i zajęciach języka polskiego. Z tego względu to właśnie tu znajdziesz najlepszą pamiątkę komunii świętej. Znajomość religijnych opowieści da dziecku dodatkowy zasób wiedzy przydatny podczas nauki w szkole. Bądź dobrą ciocią i wręczaj tylko praktyczne upominki, aby wpierać rozwój dziecka! Sprawdź ofertę sklepu internetowego Murrano, a może dobierzesz również niezwykły podarek dla niej, dla niegodla dzieckadla pary na kolejną wspaniałą okazję.