Prezent dla narzeczonego

Wybierając upominki dla członków rodziny, należy pamiętać szczególnie o przyszłym mężu. W sklepie internetowym Murrano zaopatrzysz się w prezenty dla narzeczonego, które wybierzesz spośród pięknych podarków. Wyjątkowy i niecodzienny upominek dla niego wręczysz pod postacią praktycznego i pamiątkowego przedmiotu wzbogaconego grawerowaną dedykacją. Zapoznaj się z ofertą niespotykanych wcześniej upominków!

W sklepie Murrano zakupisz wyjątkowy prezent dla narzeczonego

Najczęściej wybieranym podarkiem dedykowanym dla kobiet jest przedmiot wykonany ze szlachetnego metalu. Również w przypadku mężczyzn często sięga się po złote lub srebrne upominki. Powodem jest z pewnością duża trwałość, jaka cechuje tego typu upominki. Złota biżuteria to solidna pamiątka, która może być użytkowana przez całe życie obdarowanej osoby. Równie atrakcyjne, lecz nieco tańsze są wyroby jubilerskie ze srebra. Stanowią idealną propozycję dla osób poszukujących upominku w przystępnej cenie. Duże i masywne łańcuszki to dobry pomysł na prezent dla narzeczonego. Te można również wzbogacić zawieszką w postaci grawerowanego medalika lub krzyżyka. Oryginalną propozycję dla par stanowi wybór puzderka na prezent dla kochanej osoby. Puzderko stanowi rodzaj srebrnej lub złotej zawieszki, w której umieszcza się drobną pamiątkę, a najczęściej zdjęcie pary. Zawieszka taka to idealny podarek dla ukochanego, z którym jeszcze nie mieszka się i nie ma też możliwości, aby być przy sobie. Taki upominek wzmocni wzajemną więź, pozwoli przetrwać trudny czas rozłąki i wytrwać do upragnionego terminu ślubu. Cudowne i unikalne wyroby jubilerskie wysyłane są przez nas w terminie wskazanym w ofercie danego przedmiotu, zazwyczaj w ciągu 24 godzin od zaksięgowania wpłaty lub najpóźniej, do 48 godzin od sfinalizowania płatności. Biżuterię pakujemy w ozdobne pudełka na wyroby jubilerskie, które upiększamy grawerowaną dedykacją, zgodnie z wybranym przez Ciebie projektem. Wyjątkowy prezent dla narzeczonego umieszczamy dodatkowo w papierowej torebce prezentowej zdobionej przez logo Murrano. Ponosisz jedynie koszt zakupu wybranego przedmiotu oraz jego wysyłki. Eleganckie pudełko z grawerowaną dedykacją, a także papierową torbę prezentową otrzymujesz od nas za darmo. Ponadto, do każdego zakupionego przedmiotu, dodajemy za darmo upominek od nas, więc nie zwlekaj i sprawdź, co możemy dać Tobie!

Śmieszny i fajny prezent dla narzeczonego tylko w postaci grawerowanych upominków praktycznego zastosowania

Bywa, że codzienność nie napawa właściwym, dobrym nastrojem. Liczne obowiązki, napotykane trudności i ciągły brak czasu sprawiają, że życie ludzi traci barwy, a sam człowiek nie uśmiecha się już tak, jak dawniej. Z tego względu warto obdarowywać bliskich upominkami, których otrzymanie da trochę radości. Prezent dla narzeczonego znajdziesz wśród bawełnianych koszulek z nadrukiem dedykowanym dla par. Oryginalne i zabawne wzory będą manifestacją, że ten mężczyzna posiada już swoją partnerkę, ukochaną kobietę. Upominek dla par znajdziesz również wśród naszych świątecznych propozycji w postaci kubków ceramicznych. Jeżeli Waszą wspólną pasją jest granie w gry przy pomocy konsoli, a czas tak spędzany jest często Waszym głównym zajęciem w chwilach wolnych od pracy, wybierz zabawny kubek ceramiczny z nadrukiem dedykowanym dla pary graczy. Wybierając fajny prezent dla narzeczonego, warto sprawdzić naszą podkategorię zawierającą upominki dedykowane na Dzień Chłopca, gdzie znajdują się prezenty przeznaczone zarówno dla chłopców, jak i dużo większych dzieci. Jednym z dawniej wybieranych podarków był obraz, ten malowany przez artystę lub później drukowany na płótnie. Współcześnie rolę obrazów przejęły plakaty. W sklepie internetowym Murrano wybierzesz plakat metalowy ze wzorem dopasowanym do zainteresowań partnera. Upominki te cechuje duża odporność na czynniki atmosferyczne i urazy mechaniczne. Plakaty te to grafiki wydrukowane na metalowej płaszczyźnie. Mocowane są one do każdej powierzchni przy pomocy magnesów. Do montażu nie potrzebne są żadne narzędzia, do których zalicza się wiertarkę, młotek, gwoździe czy taśmę klejącą. Wystarczy jedynie zastosować prosty zestaw montażowy dołączony do plakatu, aby cieszyć się wspaniałą ozdobą ściany już po 15 sekundach pracy. Wyjątkowy prezent dla narzeczonego wybierzesz również spośród grawerowanych kufli dedykowanych dla smakoszy piwa. Dla amatorów wina przygotowaliśmy drewniane skrzynki na wino oraz zestawy akcesoriów do otwierania i degustacji alkoholu. Wspaniałym uzupełnieniem męskiego barku będzie elegancka karafka z zestawem szklanek do whisky. Dla wędkarzy przygotowaliśmy akcesoria przydatne w trakcie wypraw na łono przyrody – metalowe śniadaniówki z dedykacją, myśliwskie noże z grawerowaną rękojeścią, kubki termiczne, zapalniczki elektrycznekoszulki bawełniane z nadrukiem. Elektryczna zapalniczka będzie przydatna, gdy wyprawa na ryby przerodzi się w biwak. Zapalniczka ta umożliwi przygotowanie grilla czy ogniska nawet w trakcie trudnych warunków atmosferycznych, w czasie deszczu i silnego wiatru. Oryginalne prezenty dla narzeczonego znajdziesz na stronach sklepu internetowego Murrano, więc nie zwlekaj i wybierz pasujący upominek!