Prezent dla dziadka na urodziny

Rok przepełniony jest licznymi okazjami, gdy warto wręczyć upominek bliskiej osobie. Ale, kim tak właściwie są bliskie osoby? Jest to z całą pewnością grupa ludzi spokrewnionych ze sobą lub związanych węzłami przyjaźni czy miłości. Wśród osób, dla których wybiera się upominek, jest dziadek. Czy przez ostatnie dni wpisujesz w wyszukiwarkę słowa: „urodziny dziadka prezent” i „prezent dla dziadka urodziny”? Wybierz wyjątkowy pomysł na prezent dla dziadka na urodziny spośród oferowanych przez nas różnorodnych przedmiotów, które wzbogacamy eleganckim grawerunkiem lub kolorowym nadrukiem.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Oryginalne prezenty na urodziny dla dziadka tylko te przyozdobione grawerowaną dedykacją

Wybierając prezent urodzinowy dla dziadka, trudno jest zdobyć upominek, który byłby oryginalny. Wiele sklepów kopiuje oferty swoich produktów, powielając z góry ustalony schemat. Może się również zdarzyć tak, że ten sam upominek zostanie wręczony tej samej osobie przez kilku kolejnych gości imprezy, bo produkt ten dostępny będzie w atrakcyjnej cenie w okolicznym sklepie stacjonarnym. Wybierając upominki z e-sklepu Murrano, nie musisz obawiać się, że Twój prezent nie będzie oryginalny. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko różnorodne bogactwo przedmiotów, które warto ofiarować w formie podarku dla dziadka. Prezenty dla dziadka na urodziny zdobimy grawerowaną dedykacją zgodne z pomysłem wskazanym przez klienta. Jeśli nie masz żadnego planu lub wiedzy o tym, w jaki sposób może wyglądać taka dedykacja, poznaj projekty naszych gotowych już dedykacji i wybierz coś lub zainspiruj się naszymi propozycjami. Prezent na urodziny dla dziadka najczęściej jest wybierany spośród upominków o sakralnym charakterze. Dla dojrzałego mężczyzny warto zakupić złoty łańcuszekzawieszką w postaci krzyżyka, medalika z wizerunkami świętych Kościoła, a także z puzderkiem. W zawieszce zwanej puzderkiem możliwe jest przechowywanie drobnego przedmiotu o wartości sentymentalnej. Często w puzderku umieszcza się zdjęcia rodzinne lub fotografię najbliższej osoby, z którą na co dzień nie jest możliwy kontakt osobisty. Pamiątka taka ułatwia symboliczne, duchowe trwanie blisko siebie osób ze sobą związanych. Wybrane puzderko możesz ozdobić wybraną treścią. Może to być imię dziadka, data jego urodzin albo czułe słowa, które z pewnością dadzą wiele wzruszeń. Prezent na urodziny dziadka zapakujemy w drewniane pudełko na biżuterię. Masz możliwość dopasowania treści dedykacji, którą za darmo zapiszemy na metalowej płytce dołączonej do ozdobnego opakowania. Całość upominku umieścimy w torebce prezentowej zdobionej logo Murrano.

Nie wiesz, jaki prezent dla dziadka wybrać? Zwróć uwagę na to, jakie ma zainteresowania!

Znajomość zainteresowań bliskiej osoby jest kluczem do wybrania właściwego prezentu. Zastanów się, co lubi robić Twój dziadek w chwilach wolnych od obowiązków. Jeżeli nie masz zupełnie pojęcia, co to mogłoby być, bo na co dzień mieszkasz sam, skorzystaj z inspiracji opisanych w tym tekście. Prezent dla dziadka na urodziny możesz wybierać spośród eleganckich upominków. Starsze pokolenia w szczególności dbają o to, aby właściwie prezentować się w trakcie spotkań z ludźmi. Są zawsze właściwie przygotowani. Dziadek nosi pięknie zawiązany krawat podczas rodzinnych imprez – Bożego Narodzenia, urodzin, imienin, rocznic, chrzcin czy przyjęć komunijnych. Jednak, trudno jest znaleźć właściwe miejsce, w którym można przechowywać krawaty w sposób należyty. Pomocne mogą okazać się specjalne wieszaki na krawaty, które dostępne są w ofercie e-sklepu Murrano. Ten pomysł na prezent dla dziadka na urodziny ozdobiony zostanie grawerowanym napisem wykonanym na drewnianej części przedmiotu. Dziadek nie jest zawsze emerytem, człowiekiem, który nie pracuje już zawodowo. Może pełnić funkcje kierownicze w firmie lub sprawować ważną rolę społeczną. Jednym z klasycznych i wyszukanych zestawów upominków są komplety produktów marki Parker, w których składzie znaleźć można grawerowane pióra i długopisy. Prezenty dla dziadka na urodziny skompletujesz również, gdy ten jest wędkarzem. Przyjemne poranki w otoczeniu przyrody to coś, co zachęca do spędzania czasu poza domem. Wędkarstwo to rodzaj polowania realizowanego na wodzie, co sprawia, że pasjonat tego zajęcia musi być niezwykle cierpliwy, a często i na dłużej zatrzymać się w danym miejscu, aby złowić idealną rybę. W przygotowaniu biwaku wędkarza pomocne będzie posiadanie elektrycznej zapalniczki plazmowej, która pozwala rozpalić ognisko nawet w czasie silnego wiatru czy opadów deszczu. Posiadanie kubka termicznego przyda się zmarzluchom, którzy chętnie będą się ogrzewali przy pomocy gorącej herbaty z miodem i cytryną. Nóż myśliwski z rękojeścią grawerowaną specjalnie dla wędkarza to również niezwykłe przydatny przedmiot. Natomiast, modne i nowoczesne upominki dla dziadka idącego z duchem czasu, wybierzesz spośród metalowych plakatów zdobionych różnorodnymi kategoriami grafik. Zakup upominku urodzinowy dla dziadka za pośrednictwem strony internetowej Murrano, a z pewnością zafundujesz bliskiej osobie ogrom pozytywnych emocji.