Spożywcze

"Przez żołądek do serca" – mówi stare, polskie porzekadło. W sklepie internetowym Murrano także wyznajemy tę zasadę, proponujemy Ci więc oryginalne prezenty, które można zjeść zaraz po ich otrzymaniu. Podaruj bliskiej osobie ekskluzywny zestaw słodyczy na prezent albo herbatkę w ozdobnym pudełku. Rozgrzej serce bliskiej osoby jej ulubionymi smakołykami! Do każdego upominku możesz dołączyć indywidualną dedykację. Prezenty spożywcze dobieramy z najwyższą starannością, dbając nie tylko o ich oprawę, ale także o zawartość. Prawdziwe przysmaki, owoce i suszone kwiaty zamknięte w przezroczystych torebkach dają niekwestionowaną przyjemność płynącą z degustacji ekskluzywnych wyrobów. Podaruj bliskim odrobinę luksusu!

Sortuj wg:

Prezenty spożywcze zapakowane w eleganckie pudełko sposobem na uniknięcie niepraktycznych podarków

Wybór właściwego prezentu na wyjątkową okazję stanowi nie lada wyzwanie. Część podarków bowiem trafia do szuflady i jest z niej wyciągana tylko w czasie sprzątania. Trudno wybrać coś praktycznego, pięknego i cennego, co na pewno spodoba się obdarowanej osobie. Takie dobieranie idealnego daru jest niczym poszukiwanie igły w stoku siana. Reklamy w mediach prezentują drogie, ale często nieużyteczne rzeczy, których głównym zadaniem jest bycie pięknym. Sklep internetowy Murrano przygotował ofertę smacznych podarków spożywczych, aromatycznych mieszanek herbat i kruchych pierników, pachnących przyprawą korzenną i zachęcających do zjedzenia. Czy jest coś bardziej praktycznego oprócz prezentów, które można zjeść i wypić? Zdecydowanie nie! Chcąc wyrazić swoją wdzięczność, uczniowie kupują bukiety kwiatów i okolicznościowe kartki dla swoich nauczycieli w dniu ich święta, czyli 14 października. Pedagodzy z uśmiechem dziękują maluchom i otrzymane bukiety pachnących kwiatów zabierają do domu. Ale czy radość z podarku trwa długo? Otóż nie. Rośliny więdną i po kilku dniach wtapiają się w resztę śmieci w osiedlowym kontenerze na odpady. Nasza oferta produktów spożywczych z pewnością przypadnie do gustu osobom, które nie chcą, aby ich podarek stał się po kilku dniach jedynie wspomnieniem. Ozdobne metalowe puszki i drewniane skrzynie z okolicznościowym grawerem zachwycą każdego konesera piękna. Natomiast skrywane w nich bogactwo smakołyków umili i rozgrzeje każdy, choćby najzimniejszy wieczór.

Rozgrzej serce bliskiej osoby z okazji Bożego Narodzenia, Walentynek, urodzin…

Personalizowany zestaw herbat stanie się idealnym, oryginalnym prezentem na każdą okazję. Aromatyczne zioła ukryte w ozdobnych opakowaniach urozmaicą wieczór każdej spracowanej kobiety. Nasze zestawy produktów do zaparzania składają się z trzech i czterech różnych mieszanek, z których każda skryta jest w ozdobnych woreczku. Kunsztownie schowane i podpisane herbaty urozmaicą zwykłe chwile picia herbaty, czyniąc z tego wydarzenia ważny i luksusowy rytuał. Wiadome jest przecież, że nie tylko istotne jest, co się robi, ale również, w jaki sposób. Herbaty skryte są w solidnych, metalowych pudełkach z przegródkami. Pojemniki posiadają bambusową pokrywkę. Z pewnością staną się idealnym prezentem dla niej, mamy, babci czy przyjaciółki. Przechowywanie w kuchni stanowi często nie lada problem. Nasze grawerowane pojemniki, z zapisanymi laserowo słowami miłości i wdzięczności, będą mogły później przysłużyć się do przechowywania innych pysznych herbat, kaw czy przypraw, czyli tego, co zamarzą sobie domownicy. Nasza oferta herbat składa się również z zestawów skrytych w opakowania w całości wykonanego z lakierowanej stali węglowej. Pojemnik ten jest zapinany przy pomocy specjalnej klamry, która jeszcze lepiej zabezpiecza aromatyczne zioła przed wydobywaniem się ich cudownego bukietu zapachowego. Dla prawdziwych łasuchów, czyli zarówno dla niej i dla niego posiadamy przepyszne pierniki skryte w puszce ze stali węglowej, przyozdobionej bambusową pokrywką. Pierniki są symbolem świąt. Ich korzenny aromat umila grudniowe, rodzinne wieczory. Staną się więc idealnym podarkiem na Boże Narodzenie, urodziny obchodzone późną jesienią oraz zimą. Oryginalne prezenty spożywcze skryte w grawerowanych, ozdobnych opakowaniach ocieplą rodzinne spotkania. Będą wyrazem miłości i troski o najbliższych. Staną się pełnym uczuć prezentem dla mamy, taty, babci i dziadka. Rodzice i dziadkowie są tymi, którzy ofiarowują rodzinne ciepło, pomagają odnaleźć właściwą drogę życiową, cierpliwie uczą i pomagają w trudnych chwilach. Rodzina jest strukturą, do której zawsze wraca się z pracy, wakacji, a także, gdy coś zawiedzie. Rodzinne ciepło skrywane w bliskich osobach warto podkreślić, ofiarowując najbliższym oryginalny prezent od serca. Sklep internetowy Murrano posiada bogatą ofertę praktycznych prezentów spożywczych na każdą okazję. Wybierz aromatyczny zestaw herbat lub korzenny przysmak dla siebie lub bliskiej osoby. Postaramy się uczynić Twój zakup niezwykłym darem od serca. Wybrany przez Ciebie produkt otrzymasz w pięknej puszce lub eleganckiej skrzynce wykonanej z lakierowanej stali węglowej lub solidnego drewna. Aby uczynić Twój prezent jeszcze atrakcyjniejszym, wykonany darmową personalizację. Wykorzystaj nasze innowacyjne narzędzie kreatora i stwórz dedykację, którą my naniesiemy na prezenty spożywcze. Wykonany przez nas nadruk charakteryzuje się niezawodną trwałością oraz wysoką odpornością na ścieranie.