Litery i Cyfry

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe dodatki do bransoletki charms. Dzięki naszym elementom stworzysz prezent dopasowany do bliskiej osoby lub bransoletkę dla siebie. Podkategoria Litery i cyfry zawiera wszystkie litery polskiego alfabetu zapisane na płytkach ze stali szlachetnej. Znajdziesz u nas również cyfry i znaki specjalne, które pozwolą uzupełnić treść, którą będziesz chciał wpisać w swoją spersonalizowaną bransoletkę z grawerem. Zobacz naszą ofertę elementów do stworzenia wspaniałej biżuterii dla niej, dla niego i dla dziecka.

Sortuj wg:

Wyjątkowe moduły do bransoletek

W sklepie internetowym znajdziesz elementy do bransoletek charms, dzięki którym stworzysz wyjątkową, dedykowaną bliskiej osobie ozdobę. Litery te wykonane są na bryłach, których podstawę stanowi kwadrat o boku 9 mm. Każdy element wykonany jest ze stali szlachetnej, która jest niezwykle odporna na różnego rodzaju uszkodzenia i czynniki atmosferyczne. Oferujemy Ci bogaty wybór elementów, które możesz dopasować również pod względem kolorystycznym do posiadanej już bransoletki bazowej oraz indywidualnych preferencji i upodobań. Proponujemy Ci wybór spośród elementów dostępnym w wielu kolorach: srebrnym matowym, srebrnym błyszczącym, złoconym i czarnym. Znak graficzny, literę, cyfrę lub znak specjalny, umieszczamy na module przy pomocy specjalnego lasera. Wybierając spośród naszych produktów, masz pewność, że dopasujesz go do innych dodatków typu italian charms. Z pewnością dopasujesz nasz stalowy moduł do posiadanej już biżuterii charms, którą zakupiłeś w innym sklepie. Przeglądana przez Ciebie podkategoria zawiera elementy służące do stworzenia wyjątkowego napisu na częściach wyjątkowej, spersonalizowanej bransoletki. Dzięki temu stworzysz tekst życzeń, gratulacje, dedykację, zapiszesz imię, ważną datę, a także złożysz życzenia i oświadczysz się ukochanej kobiecie. Ogranicza Cię jedynie ilość charmsów na bransoletce. Im mniejszą wybierzesz, tym mniej tekstu na niej umieścisz. Twoja wyjątkowa, spersonalizowana bransoletka może składać się z 18, 20 i 22 elementów. Każdy znak graficzny oznacza tu jeden moduł. Jednak, jeżeli pragniesz umieścić na wybranym elemencie zdecydowanie więcej tekstu, całe wyrazy, możesz skorzystać z podkategorii o nazwie Twój projekt, gdzie wprowadzisz maksymalnie po siedem znaków w dwóch możliwych do zagospodarowania wersach.

Wyjątkowa dedykacja i ważne słowa wpisane z personalizowaną bransoletkę charms

Biżuteria dostępna w sklepie internetowym Murrano charakteryzuje się wyjątkowym zdobnictwem. Nasze spersonalizowane przedmioty mają stać się później prezentem ofiarowanym prosto od serca i z myślą o obdarowanej osobie. Literki wpisane w stalowe elementy charms stworzą wyznanie miłości wpisane w jubilerski podarek ofiarowany z okazji Walentynek. Wybór naszej bogatej oferty wesprze nieśmiałych i tych, którzy pragną zaimponować drugiej osobie. Wiemy, że czasami łatwiej coś zapisać i przekazać bliskiej osobie. Wyjawienie uczuć w postaci werbalnej bywa jednak dużo trudniejsze. Wybierz wyjątkowy prezent dla niej i stwórz niezwykłą bransoletkę charms z elementami skrywającymi wyznanie miłości. Miłość wyznasz również kobiecie, której pragniesz się oświadczyć. Nasze spersonalizowane bransoletki składające się z elementów ozdobionych literami alfabetu posłużą do przygotowania wyjątkowych oświadczyn. Pytanie o chęć zawarcia sakramentu małżeństwa może być wpisana w wyjątkową bransoletkę charms dla niej. Czułe słowa przekażesz partnerce również w czasie rocznicy, aby upewnić ją o stałym i głębokim uczuciu. Twoja biżuteria może być wzbogacona cyframi i liczbami, które upamiętnią wyjątkową chwilę, przypomną o wspólnie spędzonych latach. Moduły do bransoletek będą też elementem wyjątkowego prezentu na urodziny, te coroczne oraz te wyjątkowe – osiemnaste, trzydziesteczterdzieste i pięćdziesiąte. Urodziny często traktowane są jako momenty przejścia. Tak też osiemnaste urodziny są symbolicznym przejściem z dzieciństwa w czas dorosłości, samodzielności i zdolności do podejmowania własnych decyzji. Trzydzieste urodziny natomiast mają zakończyć czas testowania dorosłości i rozpocząć ustatkowane, poważne życie. W dniu czterdziestych i pięćdziesiątych urodzin podkreśla się dojrzałość solenizanta. Wszystkie te uroczystości charakteryzowane są przez podarki wzbogacone liczbą określającą przeżyte już lata. Tego dnia otrzymuje się spersonalizowane poduszki, koszulki z dedykacją, kubki ceramiczne z zabawnym wzorem. Ale najbardziej atrakcyjne są jednak dodatki biżuteryjne. Biżuteria charms wzbogacona literami, cyframi i znakami specjalnymi będzie nie tylko gustowną ozdobą, ale również wspaniałą pamiątką wyjątkowej imprezy urodzinowej. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz elementy do bransoletek, które posłużą do wzbogacenia kobiecej i męskiej szkatułki. Gustowne i delikatne zdobienia dopasujesz do każdego typu osoby, minimalisty i kogoś, kto lubi błyszczeć. Wybierz pasującą Ci bazę, dobierz elementy do bransoletek i zamów wymarzony zestaw, a my wyślemy Ci Twój prezent w ciągu 24 godzin od chwili dokonania zapłaty.