Piersiówki z grawerem

Szukasz prezentu dla miłośnika picia alkoholu w plenerze? Grawerowana piersiówka z dedykacją dla niejdla niego to wspaniały i ponadczasowy upominek dla pasjonata niecodziennych gadżetów. Sklep Murrano to miejsce, gdzie znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz, aby zobaczyć radość na twarzy solenizanta. Odkryj całe bogactwo spersonalizowanych upominków. Usiądź wygodnie i dopasuj model eleganckiej piersiówki metalowej do hobby i zawodu bliskiego gentlemana.

Sortuj wg:

A może piersiówka z grawerem na prezent dla hobbysty?

W sklepie Murrano odkryjesz wspaniały zestaw dla miłośnika degustowania alkoholu poza domem. Dawniej piersiówki stanowiły wyposażenie kowbojów, prawdziwych mężczyzn w Ameryce. Obecnie i w polskich realiach piersiówka może stanowić wyposażenie wędkarza, grzybiarza, myśliwego czy podróżnika oraz przedstawicieli różnych zawodów, posiadaczy niezwykłych zainteresowań. To dodatek dla wędkarza, aby umilić spotkanie z przyjacielem i wspólny połów ryb w przydomowym stawku. Taka rozgrzewka to wsparcie grzybiarza i jego ekipy znajomych poszukujących razem ogromnych prawdziwków w mroźny, jesienny poranek. Impreza myśliwego po udanym polowaniu nie może obyć się bez odrobiny alkoholu, a do tego przyda się z pewnością piersiówka z grawerem. Dostępne w Murrano piersiówki z grawerem posiadają wymiary 15 x 9,5 x 3 cm. Każdy zestaw dla konesera whisky zawiera metalową piersiówkę, 3 kieliszki oraz skórzane etui na pasku. Wspaniały zestaw może być noszony na ramieniu niczym torebka. Dodatkowo na upominku umieszczany jest grawerunek, który wykonywany jest metodą laserową. Przedmiot jest wzbogacany niepowtarzalną dedykacją, której projekt modyfikuje sam kupujący. Daj bliskiej osobie prezent, którego będziesz współautorem. Od nas otrzymujesz produkt i wiele projektów grawerunku, a Ty sam możesz zmodyfikować treść dedykacji na zamówieniu. Dzięki temu ze sklepu Murrano wysyłany jest jedynie niepowtarzalny produkt. Stań się projektantem i opracuj wraz z nami grawer na piersiówkę swoich marzeń, tworząc przedmiot dla siebie lub dla kogoś z bliskiego otoczenia.

Niezwykła piersiówka z własnym grawerem prezentem dla prawdziwego mężczyzny

Kto z nas nie chciałby być jak postać z ulubionej bajki lub filmu poznanego w okresie dorastania? Czy nie marzymy o choć jednym dniu z życia bohatera komiksu lub westernu. Dzięki Murrano możesz dać przyjacielowi prezent idealny dla kinomana, dla kogoś, kto marzy o byciu kimś takim jak niezastąpiony John Wayne czy nieśmiertelny Clint Eastwood. Ta chwila życia w roli prawdziwego mężczyzny nie kosztuje zbyt wiele, a stanowi ciekawe urozmaicenie. W sklepie Murrano odkryjesz piersiówki z grawerem na coroczne imieniny, ale również na wieczór kawalerski, uznawany za wyjątkowe wydarzenie dla każdego przyszłego pana młodego. Odkryjesz też tu projekty dedykacji wzbogacone grafikami dla kibiców piłki nożnej i samych piłkarzy. Dawniej piersiówki noszono, jak sama nazwa wskazuje, przy piersi mężczyzny, często po wewnętrznej stronie kurtki lub marynarki. Mały łyk alkoholu to dawka na odwagę dla niego, który w obecności setki gości i w budynku kościelnym ma wziąć ślub z kobietą, którą kocha. Ślub to ważne wydarzenie dla każdego i założenia to sytuacja, która ma zapoczątkować wspólne życie zakochanych. To więc chwila pełna emocji, a podczas niej mogą pojawić się wątpliwości, czy na pewno podejmuje się właściwą decyzję. Panikę przedślubną pana młodego, który nie prowadzi samochodu warto wyciszyć wsparciem przyjaciela, brata i ojca oraz malutkim kieliszeczkiem wódki lub whisky. Ten elegancki przedmiot to również podarek dla młodego mężczyzny, imprezowicza na 18. urodziny, czyli dzień, gdy dozwolona jest już degustacja alkoholu i organizacja przyjęć. Znajdziesz u nas projekty dedykacji dla działkowców, strażaków, żeglarzy i lekarzy. Rozgrzewająca mieszanka świąteczna skryta w pojemniku na whisky to idealny prezent dla brata, chłopaka, męża, taty i dziadka na święta. Rodzinną tradycją w wielu domach jest wspólne wybieranie się na pasterkę, ale również przeprowadzanie długich rozmów również do późna. Święta stanowią okazję dla wielu, aby móc spotkać się i choć przez kilka godzin nic nie musieć, nie mieć obowiązków poza spędzaniem czasu z najbliższymi, bez konieczności udziału w nieustannym biegu szczurów. Oryginalna piersiówka z własnym grawerem wysyłana jest niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, więc nie zwlekaj dłużej. Ten prezent wybierzesz, posiadając komputer, telefon lub tablet z dostępem do sieci internetowej. Możesz odpoczywać podczas przerwy w pracy, siedzieć w podmiejskim autobusie po wizycie na targu lub leżeć na kanapie przykryta ciepłym kocem i jednocześnie przemierzać nasze sklepowe półki pełne spersonalizowanych pamiątek dla najbliższych. Wybierając piersiówkę w Murrano, zyskujesz bogaty pakiet korzyści dla kupujących. Wyjątkowe upominki, które wybierzesz, wysyłamy do Ciebie w ciągu 24 godzin, a więc niemalże błyskawicznie organizujemy grawerunek oraz przesyłkę przedmiotu. Jeżeli zależy Ci na czasie, a sam nie masz możliwości odwiedzenia bliskiej osoby, piersiówka z własnym grawerem może zostać wysłana bezpośrednio do obdarowywanego.