Śmieszny prezent na Dzień Nauczyciela

Nie wiesz, jaki śmieszny prezent na Dzień Nauczyciela kupić? Sklep internetowy Murrano to niezwykłe miejsce, gdzie odkryjesz najlepsze personalizowane upominki z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nie zwlekaj i wejdź do naszego świata! Wszystko, czego potrzebujesz dla nauczycielki, wychowawczyni i przedszkolanki, jest właśnie u nas. Oryginalne śmieszne prezenty wzbogacone są niezwykłą dedykacją w formie eleganckiego grawerunku i kolorowego nadruku z Twoim zdjęciem.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Już dziś kup śmieszny prezent na Dzień Nauczyciela bez wychodzenia z domu

Nie trać czasu na wycieczki do galerii handlowej. Wystarczy, że masz telefon, komputer lub tablet z dostępem do Internetu. Śmieszny prezent na Dzień Nauczyciela kupisz bez wychodzenia z mieszkania. U nas możesz robić zakupy o każdej porze dnia, a także w nocy. Twój nauczyciel zna się na żartach? Macie z nim dobre relacje? Wybierzcie podarek, którego otrzymanie wprowadzi Twojego wychowawcę w dobry nastrój nawet w najtrudniejszy dzień. 14 października przypada wielkie święto dla całej społeczności szkolnej. Tego dnia odbywają się uroczyste apele, które przygotowywane są już od początku roku. Sami nauczyciele są milsi i w dobrym humorze. Podczas przerw zaczepiani są przez kolejnych przedstawicieli klas. Otrzymują oni bogate bukiety kolorowych i pachnących kwiatów, a także bombonierki i inne drobne upominki. Pokoje nauczycielskie w szkołach tego dnia są niczym kwiaciarnie. Na każdym biurku stoi wazon, do którego dokładane są kolejne otrzymane kwiaty. Prezenty przygotowywane dla nauczycieli to sposób na podziękowanie za wkład w pracę złożoną z wielu elementów. Dobry nauczyciel to nie tylko wykładowca przedstawiający swój temat w czasie 45 minut. Nauczyciele to wychowawcy, opiekunowie, przyjaciele, trenerzy, inspiratorzy, motywatorzy. Rolą nauczyciela jest zachęcenie dziecka do samodzielnej pracy. Jeśli uczy Cię człowiek, na którego zawsze możesz liczyć i czujesz się dobrze na jego lekcjach, to wybierz śmieszny prezent na Dzień Nauczyciela. Śmieszny prezent na Dzień Nauczyciela to sposób na podziękowanie opiekunowi w zabawny sposób.

Jakie śmieszne prezenty na Dzień Nauczyciela są modne?

Co kupić na Dzień Nauczyciela? Na to pytanie znajdziesz wiele odpowiedzi w sklepie internetowym Murrano. Nasze śmieszne prezenty na Dzień Nauczyciela są wzbogacane o personalizowaną dedykację. Wybierz projekt dedykacji i zmodyfikuj ją, dodając indywidualną treść od siebie. Czekają na Ciebie grawerowane upominki, czyli te wzbogacane grawerunkiem wykonanym przy pomocy grawerowania laserowego. Możesz również wybrać śmieszne prezenty na Dzień Nauczyciela, które dekorujemy barwnym nadrukiem z Twoim zdjęciem. Wybierz fotoprezent ze zdjęciem z wycieczki szkolnej, aby podziękować mu za wspaniały czas. Nauczyciele są pracownikami, którzy swoje obowiązki wykonują nawet w trakcie przerw. Dyżurują na szkolnych korytarzach, dbając o bezpieczeństwo uczniów. I nierzadko brakuje im czasu na wypicie porannej kawy czy rozgrzanie się przy herbacie. Jeśli Twoja nauczycielka nigdy nie ma czasu na wypicie zrobionej kawy, gdy jest jeszcze ciepła, to wybierz dla niej personalizowany kubek termiczny. Kubki termiczne od Murrano to naczynia, które przechowują gorące napoje, zabezpieczając je przed utratą ciepła Ten praktyczny upominek przyda się na lekcjach aktywnej nauczycielki, która zawsze chodzi po klasie i dba o to, aby wszyscy rozumieli temat. Kubek termiczny przyda się również miłośnikowi uprawiania sportu, nauczycielce zabierającej uczniów na wyprawy rowerowe, wędrówki po górach. Pamiętaj, aby wybrać humorystyczny tekst umieszczony jako nadruk na kupowanym kubku. Śmieszny prezent na Dzień Nauczyciela będzie stanowił również obraz na płótnie z Twoim zdjęciem, który imituje okładkę znanej gazety. Uważasz, że Twój wychowawca zasługuje na miejsce na pierwszej stronie czasopisma? Stwórz plakat metalowy z Twoim zdjęciem, a ten z pewnością ozdobi ścianę w mieszkaniu Twojego ulubionego pedagoga.