Prezent dla sekretarki

Sklep internetowy Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie kupisz nietuzinkowe prezenty dla sekretarki. Upominki dopasowane do asystentki dyrektora czy prezesa dużej firmy odkryjesz w zbiorze pięknych, praktycznych i pamiątkowych przedmiotów. W Murrano czekają na Ciebie wyroby jubilerskie wykonane ze złota, ze srebra, a także użyteczne podarki przyozdobione grawerowaną dedykacją, które powstały z drewna, szkła, metalu i bawełny. Usiądź wygodnie i wybierz najlepszy prezent dla asystentki.

Nie tylko jeden prezent dla sekretarki, który wybierzesz bez konieczności wychodzenia z domu

Sekretarka jest kobietą współpracującą z kierownikiem, dyrektorem lub z prezesem dużej firmy. To ona zajmuje się organizacją dnia pracy swojego przełożonego. Prowadzi kalendarz spotkań. Asystentka umawia na rozmowy z dyrektorem. Do jej zadań zalicza się również przygotowanie wyjazdów służbowych czy zamówienie posiłku na organizowane spotkania. Sekretarka jest osobą, za pośrednictwem której odbywa się kontakt z szefem. Sklep internetowy Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie kupisz nie tylko jeden prezent dla asystentki. Wszystkie cenne zakupy zrobisz u nas nawet, jeśli nie będziesz wychodził z domu. Wystarczy, że masz przy sobie telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Całość transakcji przeprowadzisz w trakcie odpoczynku po pracy lub podczas podróży środkami komunikacji publicznej. Zakup idealnego upominku nigdy wcześniej nie był jeszcze tak prosty. Nie musisz już udawać się na wycieczkę do sklepów stacjonarnych, aby wejść w posiadanie najlepszego upominku. Stając się klientem sklepu Murrano, korzystasz z bogatego pakietu korzyści dla kupujących. U nas płacisz jedynie za wybrany prezent dla sekretarki. Usługa grawerowania jest wykonywana bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat. Przekazywanie podarków jest niezwykle przyjemną czynnością, którą uznaje się za równie miłą, co ich otrzymywanie. Jednak, aby dać Ci pełnię radości z korzystania z usług Murrano, do każdego zamówienia dodajemy gratis. Wspaniały prezent dla sekretarki i dla sekretarza wybierzesz spośród praktycznych przedmiotów lub tych, które będą ozdabiały wygląd przedstawicielki firmy. Grawerowanie dedykacji na upominku dla sekretarki wykonujemy metodą laserową. Nie musisz już wzbogacać podarku, dodając do niego kartkę z odręcznie zapisanymi życzeniami. Jak wiadomo, papier często ulega zniszczeniu, a zapisane na nim litery blakną i stają się nieczytelne. Tekst wygrawerowany na prezencie dla asystentki będzie pamiątką, której nie stracisz!

Wartościowy prezent dla sekretarki wybrany spośród wyrobów jubilerskich wykonanych ze złota i ze srebra

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe, złote bransoletki celebrytki, które staną się upominkiem dla pełnych energii, nowoczesnych kobiet. Starannie połączone, ozdobne elementy złotego dzieła sztuki tworzą idealną kompozycję. Zawieszki zdobiące bransoletkę nie są jedynie zaczepione, a stanowią spójną część bransoletki. Nasze unikatowe ozdoby dłoni posiadają niezwykle symboliczne dodatki, dzięki którym dopasujesz złotą biżuterię do preferencji bliskiej Ci osoby. Sprawdź rozmiar swojej dłoni lub dłoni bliskiej Ci osoby, której chcesz ofiarować prezent i dobierz ozdobę o właściwej długości. Każda złota bransoletka celebrytka zapinana jest przy pomocy specjalnego karabińczyka i posiada możliwość regulacji jej długości. Wspaniały upominek dla asystentki to również złote kolczyki przyozdobione kamieniami szlachetnymi czy naszyjnik z oryginalną zawieszką. Piękny wygląd asystentki szefa wzbogaci również jeden z naszych nieco tańszych, srebrnych dodatków. Zakupiona w Murrano biżuteria wykonana ze złota i ze srebra pakowana jest w eleganckie pudełko przyozdobione przez logo sklepu. Ponadto, każdy upominek poddajemy procesowi personalizacji, umieszczając na nim grawerowaną dedykacją. Możesz również dopasować treść, która zostanie zapisania na metalowej tabliczce doklejonej do pudełka na biżuterięKalendarz z bogactwem miejsca na swobodne notatki to idealny prezent dla asystentki. Do takiego prezentu dla asystentki warto dopasować zestaw eleganckich przyborów do pisania, który będzie składał się z pióra i długopisu jednej ze znanych marek – Parker lub Waterman. Warto również wybrać kubek dla asystentki, w którym pita będzie pyszna i aromatyczna kawa, dodająca energii podczas ciężkiego dnia pracy w biurze rachunkowym. W sklepie Murrano oferujemy Ci ceramiczne kubki upiększone rozgrzewającym, świątecznym wzorem, grawerowane szklanki lub metalowe kubki termiczne. Termiczny kubek z nadrukiem zmieści solidną porcję rozgrzewającego napoju, który długo nie straci pierwotnej temperatury. Gdy wybierze się już właściwy kubek dla asystentki, warto pokusić się również o metalową śniadaniówkę z zabawnym nadrukiem, rozweselającym w czasie przerwy w pracy. Chwile relaksu zapewnisz sekretarce, dając jej zestaw aromatycznych herbat lub ciasteczek skrytych w metalowej puszce lub drewnianej skrzyni. Sklep internetowy Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie każdy odkryje niezwykły prezent dla swoich bliskich na zbliżającą się okazjęurodziny, imieniny, walentynkiDzień Kobiet czy święta. Nie zwlekaj i dokonaj zamówienia już dziś.