Samoloty

Metalowe plakaty, które dostępne są w bogatej ofercie sklepu internetowego Murrano wykorzystują wzorce technologiczne. Przeglądana przez Ciebie podkategoria zawiera plakaty lotnicze, które są dedykowane dla pasjonatów sportów powietrznych, miłośników dalekich podróży i pokonywania granic. W naszej ofercie znajdziesz plakaty dla niejdla niego i dla dziecka. Dobierz grafikę dla siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby. Podarki zakupione u nas umilą każdą ważną okazję.

Sortuj wg:
Plakat metalowy formacja M Plakat metalowy formacja M
Samoloty

Plakat metalowy formacja M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy formacja L Plakat metalowy formacja L
Samoloty

Plakat metalowy formacja L

89 zł
5
(168)
Plakat metalowy fighter M Plakat metalowy fighter M
Samoloty

Plakat metalowy fighter M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy fighter L Plakat metalowy fighter L
Samoloty

Plakat metalowy fighter L

89 zł
5
(168)

Wyjątkowy, metalowy plakat dla marzyciela i podróżnika

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz nowoczesne plakaty z samolotami. Nasze grafiki lotnicze staną się prezentem dla osób bez względu na ich płeć i wiek. Dostępne są tu plakaty przedstawiające samoloty pasażerskie, a także dużo szybsze samoloty wojskowe wykorzystywane do obrony przestrzeni publicznej państw całego świata. Wybierając właściwy plakat lotniczy, możesz skorzystać z naszej bogatej funkcji filtrowania wyników wyszukiwania. Zakupisz u nas trwałe ozdoby wnętrza domu i biura, które dostępne są w dwóch rozmiarach – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Wybierz pasujący obraz spośród dodatków opracowanych w orientacji poziomej i pionowej. Nasze wyjątkowe ozdoby posiadają na stronie przyległej do ściany gwarancję autentyczności wyrobu potwierdzoną unikatowym hologramem, nadanym numerem identyfikacyjnym i podpisem. Plakaty lotnicze posiadają grubość 3 mm. Nasze grafiki cechuje trwały nadruk w wysokiej rozdzielczości. Matową, metalową powierzchnię zdobi druk w jakości HD. Wszystkie plakaty dostępne w naszej ofercie przymocujesz do ściany bez konieczności użycia hałaśliwego młotka, gwoździa, wkrętarki czy taśmy klejącej. Proponujemy Ci niezwykle ciche i sprawdzone rozwiązanie, które sprawi, że nie obudzisz śpiącego dziecka i nie zdenerwujesz sąsiadów. Swój remont przeprowadzisz w sposób niezauważony przez innych lokatorów bloku, w którym mieszkasz. Nasze metalowe plakaty umieścisz na wybranej powierzchni w ciągu 15 sekund. Do każdego zakupionego metalowego plakatu z samolotem dołączamy nasz prosty w obsłudze zestaw montażowy. Wystarczy jedynie odkleić folię z magnesu, a następnie przykleić go do ściany. Na końcu możesz już przyłożyć plakat z samolotem do ściany i cieszyć się swoją grafiką zdobiącą wnętrze domu i biura.

Samolot symbolem pogoni za marzeniami i przekraczaniem ludzkich granic

Marzenie o lataniu było tym, co napędzało kolejne pokolenia przez tysiąclecia. Już starożytność obfitowała w pomysły, aby umożliwić człowiekowi lot, który przypominałby ten wykonywany przez ptaki. Wykorzystywano zwierzęce skrzydła i pióra. Ciężko było jednak podźwignąć ciało człowieka przy pomocy lekkich materiałów. Mitologiczna opowieść o przygodach Dedala i Ikara zawiera scenę przygotowania wynalazku, który miał umożliwić bohaterom ucieczkę z nieprzyjaznej krainy. Tytułowy Dedal wykonał skrzydła z ptasich piór zlepionych woskiem. Ta niezwykła opowieść o chęci zyskania wolności zakończyła się tragicznie dla bohaterów. Marzenie o lataniu stanowiło to, co spędzało sen z powiek wielu konstruktorom, wszechstronnych inżynierom. Lot człowieka miał bowiem symbolizować zyskanie wolności. Lecąc można pokonywać większe odległości i w dużo krótszym czasie potrzebnym do realizacji tego zadania. Samolot jest więc realizacją marzenia o przekraczaniu granic. Dzięki samolotom doświadcza się więcej. Odległość dzieląca ludzi stała się już nie taką straszną liczbą. Wyjątkowy plakat z samolotem możesz ofiarować bliskiej osobie, która jest przepełniona marzeniami. Podarek ten stanie się ozdobą wiszącą na ścianie przyjaciela, który obchodzi osiemnaste urodziny. Taki prezent będzie motywacyjną ozdobą pokoju. Pomoże sprostać przeciwnościom los i podniesie samoocenę. Prezenty dla niej i dla niego powinny być tymi, które kreują pozytywne myśli i motywują do działania. Plakaty lotnicze będą wizualizacją marzenia o odbywaniu dalekich podróży. Wyobrażenie zrealizowania tego pragnienia pomoże w kreowaniu działania. Samolot umieszczony na plakacie będzie przypominał o dalekich wycieczkach realizowanych w czasie wakacji. Maszyny lotnicze są również wykorzystywane w przygotowaniu strategii obronnych kraju. Chłopcy i młodzi mężczyźni niejednokrotnie marzą o karierze elitarnego pilota wojskowego samolotu. Jeżeli bliska Tobie osoba jest pilotem lub marzy o tym, aby nim zostać, możesz ze spokojem pokusić się o prezent dla niej i dla niego wzbogacony o zdjęcie samolotu. Takim podarkiem zachwycisz swojego partnera, tatę i dziadka, którzy spędzają wolne chwile, sklejając modele samolotów. Plakat lotniczy będzie dobrym prezentem z okazji Dnia Dziecka, Dnia ChłopcaDnia Ojca i Dnia Dziadka. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz plakat z samolotem, który wzbogaci wystrój Twojego wnętrza lub mieszkania bliskiej Ci osoby. Oferujemy Ci samoloty pasażerskie i wojskowe maszyny. Wybierz właściwy plakat metalowy i dokonaj zamówienia, a my wyślemy Ci go w ciągu 24 godzin od chwili uiszczenia zapłaty.