Prezent dla architekta

Jaki prezent dla architekta? Sprawdź nasze podpowiedzi. Powinno się wybrać upominek, który posłuży architektowi w dalszej pracy czy coś niezwiązanego z zawodem? W sklepie internetowym Murrano znajdziesz bogaty asortyment gadżetów i eleganckich upominków. Mężczyzna, który gustuje w eleganckich przedmiotach, zachwyci się plakatem przedstawiającym cuda architektury, modnym piórem lub nietypową, personalizowaną skrzynką na wino. Przedmioty te są użyteczne i posłużą długie lata. Sprawdź ofertę naszego sklepu i wybierz solidnie wykonane upominki.

Twój znajomy to architekt, który wprowadza się do nowego mieszkania? Sprezentuj mu metalowy plakat!

Plakaty dostępne w podkategorii „Architektura” wyróżniają się funkcjonalnością i prostym montażem. Dużym uznaniem cieszą się grafiki przedstawiające cuda architektury. Podczas wyboru plakatu dla znajomego architekta powinieneś przemyśleć, jaki rozmiar będzie najlepiej pasował do jego preferencji i wystroju wnętrza mieszkania. Plakat obrazujący architekturę powinien nawiązywać do ulubionych miejsc architekta. Wieżowce i imponujące budowle mogą być inspiracją dla wielu osób. Architektura przedstawiona na metalowych plakatach będzie wyjątkowym uzupełnieniem wystroju wnętrz. Wszystkie plakaty dostępne w Murrano wyróżniają się dokładnym wykończeniem. Intensywne kolory na plakatach zrobią wrażenie na nawet najbardziej wymagającej osobie. Architektura w takim wydaniu nada niebanalnego charakteru pomieszczeniom takim jak gabinet i salon. Każdy plakat pakujemy w estetyczne opakowanie. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego wszystkie zlecenia realizujemy zgodnie z wcześniej ustalonymi terminami. Plakat zakupiony w Murrano może wywoływać w odbiorcach wiele emocji, osoba kochająca dalekie podróże może, patrząc na piękne budynki zachwycić się lub wzruszyć. W tej kategorii znajdziesz wiele podkategorii np. „Hobby”, „Samochody”, „Projekty”, wśród których możesz znaleźć prawdziwe perełki na prezent dla architekta wnętrz. Ciekawe plakaty na ścianę dobierzesz także dla bliskiego Ci architekta, zarówno na trzydzieste, czterdzieste i pięćdziesiąte urodziny oraz ważne jubileusze. W sklepie internetowym Murrano dbamy o naszych klientów, dlatego wybrane przez Ciebie plakaty wyślemy Ci w czasie wskazanym na stronie konkretnej oferty.

Pióro i długopis Parker to doskonały pomysł na prezent dla architekta!

Istnieje niewiele prezentów, które przypadną do gustu każdemu mężczyźnie. Długopis lub pióro Parker to sprawdzony pomysł na prezent dla architekta. Artykuły piśmiennicze Parker od lat kojarzą się z elegancją. Wyroby pochodzące z firmy Parker wyróżniają się skrupulatnym wykończeniem i długowiecznością. Sklep internetowy Murrano w asortymencie posiada wiele artykułów piśmienniczych. Przy zakupie pióra lub długopisu możesz wybrać treść dedykacji, która zostanie wpisana na upominku. Długopis lub pióro Parker z grawerem to wspaniały sposób na podkreślenie wagi ważnego wydarzenia w życiu architekta. Każda dedykacja wykonywana jest laserowo, co zapewnia trwałość i atrakcyjny wygląd. Naniesienie grawerowanej dedykacji nic Cię nie kosztuje. Zestaw marki Parker z grawerem może sprawdzić się na prezent dla ukochanego mężczyzny, nauczyciela lub przełożonego. Architekt to najczęściej osoba bardzo dobrze zorganizowana, dla której ważne są szczegóły i walory estetyczne, dlatego wyroby firmy Parker na prezent dla takiej osoby sprawdzą się idealnie. Dawniej pióra Parker były uznawane jako wyznaczniki luksusu i bogactwa. Długopisy i pióra były bardzo drogie i nie każdy mógł sobie na nie pozwolić. Sklep internetowy Murrano to lider w branży prezentowej. Część naszych propozycji można wzbogacić o personalizowany grawerunek. Jednym z takich pomysłów jest skrzynka na wino, która świetnie sprawdzi się na wiele okazji, dla różnych osób, także architektów. Proponujemy pokaźną kolekcję skrzynek na wino, z pewnością znajdziesz wśród nich idealną dla znajomego architekta. Nasze skrzynki na wino są wykonane z wysokiej jakości drewna, a przy tym dostępne są w korzystnych wariantach cenowych. W Murrano do każdej zakupionej skrzynki możemy bezpłatnie wykonać indywidualnie przez Ciebie spersonalizowany, precyzyjny grawerunek utrwalony techniką laserową. Taka stanie się pamiątką na wiele lat. Drewniane skrzynki na wino polecane są na śmieszny prezent dla architekta – taty, brata, męża czy szefa. W ofercie posiadamy skrzynki na wino, które mogą pomieścić jedną albo dwie butelki o standardowym rozmiarze. Ważną informacją jest, to że kształt pudełka został obmyślany w taki sposób, by wino zachowało swoje właściwości. Skrzynki drewniane na wino zapewniają doskonałą ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Niekonwencjonalne prezenty dla architekta możesz znaleźć także w innych kategoriach naszego sklepu. W kategorii „Okazja” znajdują się prezenty posegregowane na różne rodzaje okazji np.: Dzień Ojca, Dzień Matki, Dzień ChłopcaDzień Nauczyciela oraz prezenty z okazji urodzin. Sklep internetowy Murrano zaprasza do zapoznania się z rozbudowaną ofertą dostępną online. Gwarantujemy ceny idealne na każdą kieszeń.