Prezenty na Wielkanoc

Wielkanoc jest niezwykłą okazją, pełną radości z otrzymywanych podarków. Tego dnia chrześcijanie świętują Zmartwychwstanie Pana Jezusa. Również wówczas dzieci otrzymują prezenty od zajączka. Zgodnie z tradycją podarki te umieszczane są w różnych zakamarkach mieszkania, a także ogrodu. Wielkanoc to okazja dedykowana dla dzieci, ale również dla dorosłych. W Murrano odkryjesz nie tylko jeden wyjątkowy upominek wielkanocny dla niej, dla niegodla dziecka i dla pary.

Sortuj wg:

Trafiony prezent na zajączka dla każdego członka rodziny

Zwyczaj wręczania prezentów zazwyczaj kojarzony jest z okresem świąt przypadających w grudniu. To w Boże Narodzenie rodziny gromadzą się wspólnie, a na koniec uroczystości przekazywane są uprzednio starannie dobrane upominki. Współcześnie coraz bardziej rozpowszechnia się zwyczaj wręczania prezentów przy okazji wielkanocnych spotkań. Prezenty wielkanocne stanowią element rodzinnej zabawy, w której najczęściej biorą udział dzieci. Podarków tych nie wręcza się zazwyczaj wprost, a są ukrywane w poszczególnych zakamarkach domostw i ogrodów. Święta te to czas odpoczynku od codziennych trosk. Z tego względu razem zbierają się najbliżsi, a także dochodzi do długo wyczekiwanych spotkań z członkami dalszej rodziny. Prezent na zajączka warto przygotować dla każdej osoby, z którą będzie się spędzało święta. W Murrano odkryjesz wielkanocne upominki dedykowane dla mamy, taty, babci, dziadka, wujka, cioci, siostry, a także dziewczyny czy już żony. Skorzystaj z naszej oferty, a wręczysz bliskiej osobie niepowtarzalny prezent od zajączka wielkanocnego. Oryginalność upominków zapewniamy Ci, wzbogacając zakupiony przedmiot grawerowaną dedykacją. W naszej ofercie dostępne są atrakcyjne prezenty na Święta Wielkanocne, które wzbogacane są grawerunkiem umieszczonym na nich samych lub na ozdobnym opakowaniu. Oryginalny prezent na Wielkanoc to upominek, poprzez który przypominać się będzie o ogromnym, łączącym uczuciu. Grawerowane prezenty na Wielkanoc będą z pewnością posiadały znamiona bliskiej relacji łączącej krewnych. Wybierz wyjątkowy prezent wielkanocny dla dziecka, mamy, taty, siostry, brata, babci i dziadka, a także dziewczyny czy żony spośród naszych wyrobów jubilerskich wykonanych ze złota lub ze srebra. Biżuteria, którą Ci proponujemy wykonana jest z dbałością o jak najdrobniejsze szczegóły. Wyroby jubilerskie wykonane z prób 333 i 585 szlachetnego złota to przedmioty idealne nie tylko dla niej, ale również dla niegochłopaka, mężataty i dziadka. Męska biżuteria w formie łańcuszków zdobionych sakralnymi zawieszkami to z pewnością trafione prezenty na zajączka. Dopasuj ozdobę do swoich preferencji, korzystając z naszego filtra wyników wyszukiwania. Najlepsze upominki na Wielkanoc są już w zasięgu Twoich rąk!

Prezent na święta wielkanocne, który wręczysz zapakowany w pudełko z dedykacją

Wielkanoc to święto radości. Z pewnością idealne będą tu śmieszne prezenty na Wielkanoc. Wiosenne wieczory bliskiej osobie ocieplisz, wręczając jej oryginalną szklankę do kawy czy karafkę z zestawem szklanek do whisky. Praktyczny upominek na Wielkanoc z pewnością zostanie dobrany spośród bawełnianych toreb ekologicznych, koszulek męskich z nadrukiem czy poduszek świątecznych. Nie zwlekaj i już dziś poznaj wspaniałą ofertę dedykowaną na zajączka! Wybierając na Wielkanoc prezent, musisz również zwrócić uwagę na solidne przedmioty wykonane z drewna. Drewniana skrzynka na wino to z pewnością dodatek do alkoholu wręczanego bliskiej osobie. Natomiast stolik śniadaniowy z zabawnym grawerunkiem rozweseli nie tylko jednego ponuraka w trakcie spożywania śniadania. Drobiazg na Wielkanoc dla gadżeciarza i miłośnika nowoczesnych rozwiązań to zapalniczka plazmowa o niezwykle praktycznym zastosowaniu. Przedmiot ten wystarczy jedynie naładować, korzystając z dostępnego w domu gniazdka lub wejścia USB w komputerze. Zapalniczka elektryczna ułatwia rozpalenie ogniska czy grilla nawet w trakcie trudnych warunków pogodowych. Prezenty na zająca to również grawerowane lub zdobione okolicznościowym nadrukiem albumy na zdjęcia, a także praktyczne wieszaki na krawaty i kubki termiczne. Fajne upominki wielkanocne dobierz również spośród zestawów aromatycznych herbat i słodyczy skrytych w ozdobnych puszkach czy skrzyniach. Na najbliższą Wielkanoc prezenty zakup, dobierając przedmiot solidny, trwały i dobrze wykonany. Niezwykłą pamiątką dla bliskiej osoby stanie się również grawerowany kryształ. Solidne plakaty metalowe to z pewnością trafione prezenty od zajączka wielkanocnego dla pary, która przeprowadziła się do nowego mieszkania lub dla osoby uwielbiającej nowoczesne dodatki. Wybierz prezent na zająca w formie plakatu metalowego w jednym z dwóch dostępnych rozmiarów. Wszystko, czego potrzebujesz do jego montażu na ścianie, otrzymasz od nas wraz z zakupionym przedmiotem. Poświęć jedynie kilka sekund, aby umieścić wybrany plakat na ścianie mieszkania. W sklepie Murrano dbamy o zadowolenie naszych klientów. Z tego względu wielkanocny upominek wysyłany jest zazwyczaj w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.