Prezent dla górnika

Sklep internetowy Murrano to idealne miejsce dla osób, które zastanawiają się, co na prezent dla górnika na święta, urodziny imieniny i inne ważne okazje wybrać. Odkryjesz u nas wyjątkowe gadżety dedykowane przedstawicieli trudnego, lecz niezwykle cenionego w Polsce zawodu górnika. W Murrano zdobędziesz wspaniały, personalizowany prezent dla górnika, czyli dla niegoprzyjaciela, brata, chłopaka, narzeczonego, męża, taty i dziadka. Usiądź wygodnie i daj się porwać magii spersonalizowanych upominków!

Aktywne filtry

Złoty medalik 585 Matka Boska PREZENT GRAWER Złoty medalik 585 Matka Boska PREZENT GRAWER
Prezent dla górnika

Złoty medalik 585 Matka Boska PREZENT GRAWER

319 zł
Kup 12% taniej z kodem: BOMBKI

Kup prezent na Dzień Górnika i inne wyjątkowe okazje bez konieczności wychodzenia z domu

W sklepie Murrano odkryjesz bogactwo upominków przeznaczonych dla przedstawicieli popularnych zawodów. Jeżeli zastanawiasz się, jaki prezent dla górnika emeryta lub tego czynnego zawodowo dobrać, w Murrano znajdziesz liczne warianty upominków. W Murrano czekają na Ciebie wyjątkowe upominki, które kupisz bez przerywania na dłużej codziennych czynności. U nas zrobisz zakupy o każdej porze dnia, a nawet nocy. Wystarczy, że posiadasz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu, a całą transakcję przeprowadzisz w ciągu niemalże chwili. W ofercie Murrano znajdują się różnorodne piękne, praktyczne i pamiątkowe prezenty, które zgromadzone są w różnorodnych kategoriach przedmiotów. Czekają tu na Ciebie cenne i ozdobne wyroby jubilerskie wykonane ze złota i ze srebra, a także użyteczne upominki z drewna, szkłametalu i bawełny. Wszystkie nasze prezenty górnicze przedstawiamy Ci w atrakcyjnych ofertach bogatych w szczegółowe opisy właściwości fizycznych. Cenne prezenty dla górników kupisz, znając dokładne wymiary, a także wagę i materiał, z którego wytworzono przedmioty. Najważniejszym świętem dla górników jest Barbórka, która co roku obchodzona jest 4 grudnia. Dla osób postronnych Barbórka kojarzy się z orkiestrą budzącą mieszkańców jeszcze przed wschodem słońca. Natomiast dla górników dzień ten jest tym najważniejszym. Z okazji tego święta organizowana jest zabawa, przedstawiciele Kościoła modlą się za tragicznie zmarłych górników i proszą o pracę wolną od wypadków dla kolejnych górników rozpoczynających swoją szychtę. Dla wielu najlepszy prezent na Dzień Górnika to sam cykl imprez organizowanych dla przedstawicieli tego niebezpiecznego zawodu. Przemarsz w galowym mundurze i dumne przechadzanie się przez miasto to chwile, gdy w niebezpiecznym i niezwykle trudnym świecie górnika pojawia się ogrom radości. Dobry prezent na Barbórkę dla górnika stworzysz z upominków, których wręczenie stanie się podziękowanie za ciężką pracę realizowaną nawet z narażeniem własnego życia.

Prezenty górnicze w wielu odsłonach i na liczne okazje

Prezent dla górnika na Barbórkę dopasujesz do niemalże każdej, wyjątkowej okazji. Święto Górnika odbywać się może nie tylko 4 grudnia, ale również w czasie urodzin, imienin, Bożego Narodzenia, Dnia ChłopcaDnia Ojca i Dnia Dziadka. Warto również dobrać właściwy prezent dla emeryta górnika, czyli osoby, która zakończyła niebezpieczną pracę i przechodzi do stanu spoczynku. Odkryj wspaniałe prezenty górnicze wśród naszych wspaniałych wyrobów jubilerskich wykonanych ze złota i ze srebra. Biżuteria złota w Murrano wykonana jest z prób 333 i 585 szlachetnego kruszcu. Srebrne dodatki wykonane są z najwyższej jakości surowca. Upominek dobierz do swoich preferencji, a także możliwości finansowych. W Murrano odkryjesz filtrowanie produktów, dzięki czemu szybko wybierzesz przedmiot dopasowany do kwoty, którą chciałeś wydać na prezent dla górnika. Dla silnego mężczyzny wykonującego niebezpieczny zawód warto kupić złoty łańcuszek o nieco grubszym splocie, który przyozdobiony będzie symboliczną zawieszką w formie medalika lub krzyżyka. Wybierz sakralną zawieszkę, na której powierzchni możliwe jest wygrawerowanie wyjątkowej treści dedykacji. Biżuteria z Murrano opatrzona jest akredytacją Polskiego Urzędu Probierczego i wysyłana wraz z zestawem metek jubilerskich. Prezent dla górnika na Barbórkę, który wybierzesz spośród wyrobów jubilerskich wykonanych ze złota i ze srebra, zostanie do Ciebie wysłany po zapakowaniu go w eleganckie pudełko na biżuterię. Wewnątrz ozdobnego opakowania umieszczamy metalową tabliczkę z dedykacją wybraną z naszych gotowych już projektów lub samodzielnie skomponowaną. Dodatkowo, prezent na Dzień Górnika wzbogacamy, dodając do niego papierową torebkę prezentową. Górnik w dniu swojego święta jest mężczyzną dumnie przemierzającym miejskie uliczki, krocząc ubrany w galowy mundur. Dla eleganta i mężczyzny dbającego o porządek warto kupić grawerowany wieszak na krawaty. Po ciężkiej pracy warto również odpocząć, realizując swoje hobby lub w czasie ucztowania w gronie rodziny i przyjaciół. Grawerowane kufle wraz z nosidłem na butelki piwa będą upominkami, które wzbogacą każdą imprezę silnego mężczyzny. Z pewnością wiesz już, jaki prezent dla górnika wybrać, więc dokonaj zamówienia, opłać je, wybierz wzór personalizacji i stań się kolejnym zadowolonym klientem sklepu internetowego Murrano!