Dzień Nauczyciela w szkole

Zastanawiasz się, jaki kupić oryginalny prezent na Dzień Nauczyciela w szkole swojego dziecka? W Murrano odkryjesz tylko najlepsze propozycje upominków dla przedszkolanek, nauczycielek i wychowawczyń Twoich dzieci. Wejdź do niezwykłego świata i poznaj nasze propozycje. Może właśnie dziś kupisz prezent na Dzień Nauczyciela w szkole średniej? Nie zwlekaj! Przygotowaliśmy personalizowane upominki z okazji święta przypadającego zawsze 14 października.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Gdzie szybko kupię prezent na Dzień Nauczyciela w szkole?

Sklep internetowy Murrano to niezwykłe miejsce, gdzie zrobisz zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że masz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Możesz wejść do niezwykłego świata Murrano o każdej porze dnia, a także w nocy. Nie marnuj czasu na wycieczkę do galerii handlowej, bo i tak najlepszy prezent na Dzień Nauczyciela w szkole kupisz w Murrano. Niezwykły upominek wysyłany jest bezpośrednio na wskazany adres. Podarki oferowane w Murrano są piękne, użyteczne i pamiątkowe. Gratis do zamówienia otrzymujesz usługę personalizacji upominku. Wybierz projekt personalizacji! Przygotowaliśmy teksty z grafikami, które będą idealne, aby ozdobić niepowtarzalny prezent dla nauczyciela. Personalizacja upominków odbywa się przy pomocy grawerowania laserowego. Możesz również wybrać kolorowy nadruk z Twoim zdjęciem. Nasze fotoprezenty to upominki wzbogacane kolorowym nadrukiem z Twoim zdjęciem. Ciekawy prezent na Dzień Nauczyciela w szkole Twojego dziecka znajdziesz wśród personalizowanych upominków wykonanych ze złota, srebra, szkła, drewna, kamienia, a także z innych metali. Sprawdź nasze bogate kategorie pełne wspaniałych i modnych upominków, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy nauczycielki. Chcecie wybłagać u wychowawczyni przełożenie sprawdzianu na kolejny tydzień i pragniecie wybrać najpiękniejszy prezent na Dzień Nauczyciela w szkole? Upominek z dedykacją od Murrano to doskonały pomysł.

Kilka pomysłów na prezent na Dzień Nauczyciela w szkole

Ciekawy upominek na Dzień Nauczyciela w szkole będzie stanowiła bawełniana torba z nadrukiem. Torba ta pomieści wszystkie pomoce naukowe używane przez przedszkolankę na prowadzonych zajęciach. Wykonana jest z solidnego materiału. W niej przechowasz i przeniesiesz nawet najcięższe książki. Wybierz doskonały prezent na Dzień Nauczyciela w szkole, biorąc pod uwagę użyteczne przedmioty. Czy Twoja wychowawczyni nie ma czasu nawet na dokończenie rozpoczętej filiżanki z kawą? W sklepie internetowym Murrano kupisz personalizowany kubek termiczny. Nasz kubek termiczny jest tak duży, że wleje się do niego cały zapas gorącego napoju pitego podczas pracy. Kubek, dzięki swoim właściwościom, zabezpieczy gorący napój przed schłodzeniem. Kawa Twojej wychowawczyni będzie tak samo gorąca nawet przez wiele godzin! Dobry prezent na Dzień Nauczyciela w szkole to z pewnością personalizowana książka. Wybierz oryginalny notatnik z nadrukiem, w którym zapisywane będą konspekty planowanych lekcji. W naszym plannerze, czyli kalendarzu książkowym umieszczony będzie plan kolejnych lekcji języka polskiego, ustalone terminy sprawdzianów. A może dobry prezent na Dzień Nauczyciela w szkole stworzysz z bukietu najlepszych kwiatów umieszczonych w personalizowanym wazonie z grawerunkiem? Nasz elegancki wazonik zawierać będzie dedykację, którą możesz opracować samodzielnie lub skorzystać z naszych gotowych projektów dedykacji. A może kryształowa statuetka będzie dobrą nagrodą dla Twojego nauczyciela za wzorowo przeprowadzane lekcje? Nie czekaj długo i wybierz także upominek dla niej, dla niegodla dzieckadla pary na inną, zbliżającą się okazję.