Upominek na Dzień Nauczyciela

Wybieracie upominek na Dzień Nauczyciela? Nie wiecie, jaki drobiazg na Dzień Nauczyciela będzie idealny? W sklepie internetowym Murrano odkryjesz najlepsze drobne upominki na Dzień Nauczyciela. Wejdź do naszego, niezwykłego świata. W tej krainie czekają na Ciebie personalizowane prezenty, czyli produkty wzbogacone eleganckim grawerunkiem lub kolorowym nadrukiem z Twoim zdjęciem. Nie czekaj dłużej! Może właśnie dziś kupisz upominek z okazji Dnia Nauczyciela?

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Drobny upominek z okazji Dnia Nauczyciela, który kupisz bez wychodzenia z domu

Sklep internetowy Murrano to doskonała strona, gdzie kupisz prezent bez konieczności wychodzenia z domu. Jesteśmy specjalnie dla współczesnych ludzi, którym brakuje czasu na codzienne zadania oraz odpoczynek. Dzięki nam zyskasz spokój! Drobny upominek na Dzień Nauczyciela kupisz online, jeśli masz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Zaoszczędź czas i pieniądze samorządu klasowego. To właśnie u nas jest to, czego potrzebujecie. W Murrano kupisz skromny prezent na Dzień Nauczyciela nawet w trakcie szkolnej przerwy. Wiemy, jakim ważnym świętem dla całej społeczności szkolnej jest Dzień Nauczyciela. Wiemy również, że dla dobrego nauczyciela po prostu trzeba kupić piękny i pamiątkowy drobiazg na Dzień Nauczyciela. 14 października w każdej szkole jest wydarzeniem nierzadko przygotowywanym już od początku roku szkolnego. To tego dnia odbywają się uroczyste apele, wydarzenia przyjemne dla całej społeczności szkolnej. Podczas Dnia Nauczyciela dyrektorzy wręczają również nagrody dla tych najlepszych pedagogów. Nagrody otrzymują nauczyciele, wychowawcy i przedszkolanki, najbardziej zaangażowani w swoją pracę. Praca z uczniami jest niezwykle trudnym zadaniem. To zajęcie dla osób kochających kontakt z człowiekiem, bezpośrednie rozmowy. Współczesny nauczyciel to już nie wykładowca wygłaszający treść lekcji przed grupą dzieci. Ta osoba ma przede wszystkim uczyć poprzez działanie, pobudzać dzieci do samodzielnego myślenia. Popularne są zielone i białe szkoły, podczas których cała grupa wyjeżdża wraz z opiekunami w miejsce sprzyjające wypoczynkowi. Podczas takich wypraw opiekunowie są nie tylko nauczycielami, ale również sportowcami i trenerami. Bywa, że to właśnie nauczyciel jest kimś, kto pokaże dziecku, w jaki sposób jeździć na rowerze, desce czy nartach. Nauczyciele są równie ważni w życiu jak rodzice, ponieważ dzięki nim wyrastają kolejni szefowie, sportowcy, snowboardziści, narciarze, rowerzyści, magistrzy, prawnicy. Nasz symboliczny prezent na Dzień Nauczyciela będzie rodzajem nagrody dla idealnego wychowawcy.

Niezwykłe drobiazgi na Dzień Nauczyciela, które są na Twoją kieszeń

Nauczyciele niemalże wszystkich przedmiotów szkolnych są osobami, które spędziły wiele czasu na poznanie swojej specjalności. Czytanie książek było i jest dla nich normą, a w ich domu zawsze znajdzie się miejsce na kolejną, ciekawą lekturę. Wybierz personalizowaną książkę jako upominek z okazji Dnia Nauczyciela. A może drobiazgi na Dzień Nauczyciela czekają wśród naszych notesów z nadrukiem? Personalizowany notatnik, a także kalendarz z Twoim zdjęciem na okładce z pewnością przydadzą się każdemu pedagogowi. Drobny upominek z okazji Dnia Nauczyciela to grawerowane pióro marki Parker w etui z dedykacją. Twoja wychowawczyni ciągle pije zimną herbatę na lekcji, bo tak angażuje się w nauczanie, że zapomina o sobie? Dobre gadżety na Dzień Nauczyciela dla zmarzlucha i kawosza stanowić będą personalizowane kubki termiczne. Kubki termiczne od Murrano to pojemniki, które umożliwiają przechowywanie gorącego napoju nawet przez wiele godzin bez utraty jego właściwości. Chcesz ofiarować pani od polskiego drobiazg od serca i wybłagać przełożenie pisania sprawdzianu na następny tydzień? Bawełniana torba z nadrukiem świetnie sprawdzi się w tej roli. Czy ktoś nie widział nauczyciela dobrze wyposażonego w pomoce naukowe przed lekcją wyglądającego jak podróżnik udający się w długą wyprawę? Mamy nie tylko jeden dobry pomysł na symboliczny prezent na Dzień Nauczyciela i inne ważne dla Was okazje.