Kamienie do whisky

Sklep Murrano to miejsce, gdzie kupisz wyjątkowe kamienne kostki do whisky. Akcesoria do degustacji alkoholu są często wybieranym, szykownym upominkiem dedykowanym dla eleganckich mężczyzn, osób posiadających kierownicze stanowiska w dużych przedsiębiorstwach. Kamienie chłodzące to idealny dodatek do perfekcyjnej kolekcji zgromadzonej w barku. Usiądź wygodnie i wybierz upominek dla niegodla niej lub dla pary w postaci kamieni do whisky i drinków. 

Sortuj wg:

Oryginalne kamienie chłodzące w drewnianej skrzynce jako prezent na wyjątkowe okazje

Prezent dla degustatora drogich trunków znajdziesz w sklepie Murrano. Czekają tu na Ciebie drewniane skrzynki do przechowywania i wręczania wina, akcesoria do otwierania napoju Dionizosa, spersonalizowane nosidła do transportu butelek z piwem, a także szklane karafki z wyjątkową, wygrawerowaną treścią i wzbogacone kompletem eleganckich szklanek. Kamienie do whiskey mogą być upominkiem dobranym do zakupionego już zestawu składającego się ze spersonalizowanej karafki i szklanek. W skład zestawu kamieni do whisky wchodzą następujące elementy: drewniana skrzynka o wymiarach 13 cm x 8,5 cm x 3 cm, 6 geometrycznych kamieni wykonanych z polerowanego granitu, szczypce ze stali nierdzewnej i welurowy woreczek do przechowywania kamieni. Kamienie do chłodzenia whisky pakowane są w skrzynię została wykonaną z przypalanego i polerowanego drewna. Drewniane pudełko posiada zatrzaskowe zamknięcie. Dzięki temu zawartość skrzyni nie wypadnie w trakcie przenoszenia lub wręczania upominku. Na powierzchni etui grawerujemy specjalny wzór i wybraną przez Ciebie treść. Możesz w pełni skorzystać z naszych propozycji dedykacji umieszczanych na upominku lub wskazać nam własny pomysł. Spersonalizowana skrzynka z zestawem kamieni to oryginalny podarek dla prawdziwego eleganta lub kobiety kochającej otaczać się szykownymi akcesoriami. Gadżety do whisky są odbierane jako symbole bogactwa, zamożności i dobrego stylu. Nie każdego stać na to, aby móc degustować alkohole o tak dużej wartości. Posiadanie barku wypełnionego kolekcją trunków i gadżetów do wina czy whisky bywa przydatne w trakcie organizacji przyjęć w rodzinnym gronie. Imieniny, urodziny, rocznica czy święta to chwile, gdy spotykają się członkowie rodziny, wielu przybywa z odległych miast, aby móc wspólnie ucztować, świętować ważną okazję. Granitowe kostki do whisky z dowolnym grawerem są spersonalizowanym prezentem dla taty, dziadka, chłopaka, męża, przyjaciela i teścia. Kamienie do whisky w pudełku zostaną z pewnością odebrane jako przejaw dobrego gustu. Indywidualnie dobrana treść dedykacji to z kolei wyznacznik pamięci i troski. Wybierz kamienne kostki do whiskey i dopasuj treść grawerowanej dedykacji.

Chłodzące kamienie do whisky z grawerowaną dedykacją dopasowaną do osoby

Kamienienie do chłodzenia whisky są niemalże idealnym upominkiem wybieranym na liczne okazje. Mocny i drogi alkohol jest współcześnie symbolem bogactwa i posiadania władzy. W symbolicznych ujęciach ludzi majętnych w kinie i w telewizji, a także w tetrze obecne są butelki z whisky. Degustacja tego alkoholu nie jest rozumiana jako rozrywka mająca na celu odurzenie się. Picie whisky jest symboliczną chwilą odpoczynku po ciężkiej pracy. Alkohol ten próbuje się zazwyczaj w małych ilościach i zawsze odpowiednio schłodzony. Przeważnie do tego celu używa się kostek lodu, które mrozi się odpowiednio wcześniej. Jednak, dużo ładniej prezentuje się szklanka wypełniona płynem w rdzawym kolorze, gdzie znajduje się nie tylko jeden kamień do whisky. Geometryczny kształt kamieni odpowiada współczesnemu zamiłowaniu ludzi do wzorów zaczerpniętych z iście matematycznych linii, figur i brył. Kamienie do whisky z grawerem przygotowaliśmy wraz z projektami odpowiednimi dla różnych grup osób. Specjalny wzór grawerowania opracowaliśmy nawet w przypadku kamieni do whisky dla szwagra. Grawerowane pudełko dokomponujesz do hobby, pasji, zainteresowań każdej osoby. Oryginalny prezent dla chłopaka, narzeczonego lub dla męża, który jest wędkarzem znajdziesz wśród wyjątkowych zestawów do whisky zgromadzonych w przeglądanej ofercie. Wyjątkowe wzory dla pary będą idealne, aby stworzyć prezent na ślub lub rocznicę dla przyjaciół i członków rodziny. Zabawna treść zapisana metodą laserową na opakowaniu będzie przywoływała same miłe wspomnienia z wyjątkowej imprezy. Wybierając prezent dla bliskiej osoby, nie musisz martwić się już, że Twój upominek nie dotrze na czas. Kostki kamienne do whisky wysyłamy w czasie przewidzianym na stronie konkretnej oferty. Również do każdego zamówienia dodajemy gratis prezent dla kupującego! Wystarczy, że robiąc zakupy, wybierzesz jeden z atrakcyjnych, wyświetlonych Ci dodatków, a my dołączymy go w trakcie pakowania zamówienia. Kamienie do whisky w drewnianym opakowaniu to niezwykle elegancki upominek, który wręczysz bliskiej osobie w każdym wieku, na Dzień Chłopca, Dzień Mężczyzny, Dzień Ojca i Dzień Dziadka. Nie zwlekaj i dokonaj zamówienia produktu, który cechuje przystępna cena, a szykowne kostki granitowe do whisky dotrą do Ciebie w niezwykle krótkim czasie. Spersonalizowany zestaw do whisky z kamieniami zakupiony w e-sklepie jest kluczem do zyskania zadowolenia bliskiej osoby. Nie strać szansy na wręczenie upominku, który z pewnością będzie oryginalny i miło wspominany. Kamienie lodowe do whisky muszą być Twoje!