Symbole

W sklepie internetowym znajdziesz elementy ze stali szlachetnej, które wzbogacone są współcześnie modnymi symbolami. Wybierz właściwą dla Ciebie bransoletkę bazową o długości 17 cm, 19 cm lub 21 cm i dopasuj dodatki modułowe, które uczynią Twój wyrób jubilerski tym wyjątkowym. Znajdziesz u nas symbole w postaci: emotikon, słów zapisanych alfabetem chińskim, roślin, zwierząt i grafik obrazujących zainteresowania człowieka. Wybierz symbol charms dla siebie lub dla bliskiej osoby na prezent!

Sortuj wg:

Wyjątkowe charms symbole dopasowane do współczesnych trendów mody

W ofercie sklepu internetowego Murrano znajdziesz wyjątkowe dodatki modułowe, na których wygrawerowano grafiki odnoszące się do aktualnych zainteresowań współczesnego człowieka. Znajdziesz u nas wyjątkowe, motywacyjne symbole, a także ozdoby określające styl życia osoby noszącej taki dodatek. Miłośnicy zwierząt z pewnością znajdą element modułowy z symbolicznym przedstawieniem czworonożnego przyjaciela. Zafascynowani w kulturze wschodniej mogą pokusić się o słowa i sentencje zapisane alfabetem chińskim. W Polsce niemalże każdy rozpozna alfabet mieszkańców Azji. Niełatwo jest jednak znaleźć osobę, która byłaby w stanie rozszyfrować znaczenie takiego znaku umieszczonego na naszej, spersonalizowanej biżuterii. Element zdobiony napisem trudnym do rozszyfrowania może być wyjątkową, intymną pamiątką, słowem motywacyjnym czy wsparciem dla bliskiej osoby. Wiele dziedzin życia we współczesnych czasach czerpie z rozwiązań stosowanych w środowisku Internetu. Od wielu już lat popularne są emotikony, czyli znaki sugerujące nastrój i nastawienie psychiczne osoby wysyłającej komunikat. W naszej ofercie znajdziesz emotikony i inne symbole, które często wprowadza się również do komunikatów wysyłanych za pośrednictwem Internetu i telefonu komórkowego. Znajdziesz u nas także wykonane laserowo grafiki obrazujące sport uprawiany przez właściciela biżuterii. Miłośnik wybranej formy aktywności ruchowej znajdzie tu z pewnością moduł, który najlepiej odda jego zainteresowania. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz dodatki do biżuterii charms, które uczynią klasyczną biżuterię, wyjątkowym, spersonalizowanym wyrobem jubilerskim, niemalże szytym na miarę noszącej ją osoby. W naszej ofercie znajdziesz nietuzinkowy prezent dla każdej, bliskiej osoby.

Wyjątkowe symbole bliskości darczyńcy i obdarowanej osoby

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe prezenty, które posłużą do okazania uczucia bliskiej osobie. Symbol serca dołączony do bransoletki bazowej stanie się znakiem miłości ofiarowanym z okazji Walentynek. Dla niej i dla niego będzie on czułym objawem pamięci i szczerych uczuć. U nas znajdziesz również symbole, które pomogą w zorganizowaniu perfekcyjnych i nietuzinkowych zaręczyn. Jedyną biżuterią obecną w czasie zaręczyn nie musi być tylko złoty pierścionek z kamieniem szlachetnym. Grafika przedstawiająca pierścionek z ogromnym brylantem zamieszczona na bransoletce charms, stanie się wyjątkowym komunikatem dla partnerki. Prośba o rozpoczęcie wspólnego życia i przyjęcie sakramentu małżeństwa powinna być wyrażona w nietuzinkowy sposób, który na długo pozostanie we wspólnej pamięci zakochanej pary. Specjalnie dla niego przygotowaliśmy charms symbole, które odpowiadają męskim zainteresowaniom. Biżuteria dla mężczyzny powinna być stonowana i nie zawierać zbyt wielu ozdób. Bransoletki charms o masywnej strukturze i wzbogacone motywami korzystającymi z męskich pasji staną się wspaniałymi prezentami dla partnera na Dzień Chłopaka lub dla taty na Dzień Ojca. Znajdziesz u nas symbole akcentujące wędkarstwo, żeglarstwo i inne typowo męskie zainteresowania i sportyBransoletka bazowa może być również wzbogacona graficznymi przedstawieniami więzi rodzinnych. Znajdziesz u nas znaki trwania bliskiej relacji między dzieckiem, a mamą, tatą, babcią i dziadkiem. Tego typu podarki są szczególne atrakcyjne na Dzień Dziecka, Dzień MamyDzień Babci i Dzień Dziadka. Podarek akcentujący międzypokoleniową więź posłuży również do obdarowania bliskich w czasie wyjątkowego, Bożego Narodzenia. Stonowane symbole obecne na elementach charms będą idealnym dodatkiem dopasowanym do osób, które charakteryzuje powaga i dostojność. Delikatne, roślinne symbole wzbogacą bransoletkę ulubionej nauczycielki. Uczniowie poszukujący eleganckiego, modnego i niedrogiego podarku dla wychowawczyni z okazji jej urodzin oraz Dnia Nauczyciela, mogą pokusić się o biżuterię charms. Biżuteria ta z pewnością stanie się znakiem dobrego gustu wychowanków, ich troski i szacunku wobec pracy realizowanej przez pedagoga z powołania. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz dostępne w kategorii Charms symbole, które posłużą do wzbogacenia kobiecej i męskiej szkatułki pełnej cennych skarbów. Wybierz pasującą Ci bazę, dobierz element ze stali szlachetnej, a my wyślemy Ci Twoją biżuterię w ciągu 24 godzin od chwili dokonania zapłaty. Pamiętaj o tym, aby wybrać jeden z naszych darmowych prezentów, które dołączamy do każdego zamówienia.