Prezent dla promotora

W sklepie internetowym Murrano odkryjesz oryginalny prezent dla promotora, nauczyciela akademickiego, który nadzoruje pisanie pracy dyplomowej. Nietuzinkowe prezenty dla promotora i recenzenta warto wybrać spośród spersonalizowanych upominków, czyli tych wzbogaconych grawerowaną dedykacją. Usiądź wygodnie i poznaj wszystkie nasze propozycje upominków wręczanych przez absolwentów studiów.

Co na prezent dla promotora kupić, gdy termin obrony pracy magisterskiej zbliża się wielkimi krokami?

Sklep internetowy Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie odkryjesz nie tylko jeden pomysł na prezent dla promotora pracy magisterskiej i doktorskiej. Zgodnie z polską tradycją wyjątkowe upominki wręczane są promotorom i recenzentom prac dyplomowych tuż po zakończeniu egzaminu dyplomowego. Podarki te stanowią symbol podziękowania za wkład włożony w proces przygotowania pracy i sam egzamin. Jak wiadomo, publikacja opracowana przez studenta nie stanowi jego odrębnego i w pełni samodzielnego dzieła. Szkic pracy dyplomowej, jej plan stanowi efekt zaangażowania duetu. Tworzenie pracy dyplomowej to niezwykle stresujący czas. Jest to ciągły proces obejmujący całość ostatniego roku studiów i stanowi podsumowanie wiedzy zdobytej przez żaka. Sam wybór promotora nie stanowi zadania prostego. Roczna współpraca z wykładowcą akademickim może stanowić istotne piekło, ale również być arcyważnym i miłym doświadczeniem. Dobry promotor, który podejmuje się współpracy ze studentem, stara się dołożyć wszelkich możliwych starań, aby wesprzeć żaka w tworzeniu najważniejszego dzieła w jego studenckim życiu. Bywa również, że rozmowy prowadzone w trakcie konstruowania pracy magisterskiej, są początkiem długoletniej przyjaźni, dalszej znajomości rozwijanej nie tylko na terenie uniwersytetu. Z tego względu prezent na obronę dla promotora to nierzadko prezent dla przyjaciela i mentora. Zazwyczaj wybiera się upominek dla promotora spośród bogatych bukietów kwiatów czy zestawów słodyczy. W sklepie Murrano zdobędziesz oryginalny podarek dla wykładowcy. Upominek z Murrano nie straci swojej wartości pomimo upływu lat. Nie zwlekaj i już dziś dokonaj zamówienia, korzystając z naszej strony internetowej www.murrano.pl. Wystarczy, że posiadasz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu, a prezent dla promotora po obronie kupisz już dziś, o każdej porze dnia i nocy.

Co kupić promotorowi na prezent i zdobyć to w chwili przerwy w pisaniu pracy magisterskiej?

Wykładowca akademicki jest osobą, która prowadzi zajęcia edukacyjne dla studentów, organizuje proces tworzenia prac dyplomowych swoich studentów, a wieczorami sam zajmuje się szlifowaniem ostatnich zdań we własnych publikacjach naukowych. Aby móc dobrze zaplanować nie tylko cały miesiąc pracy czy tydzień, warto wzbogacić się o personalizowany kalendarz książkowy. Kalendarz książkowy zakupiony w Murrano wzbogacany jest oryginalną okładką ze wzorem dobranym spośród naszych gotowych już projektów i samodzielnie zmodyfikowaną dzięki wprowadzeniu treści do naszego kreatora grawerowania. Przedmiot taki, który wzbogacony zostanie motywacyjnym tekstem lub cytatem zaczerpniętym z ulubionej publikacji profesora uniwersytetu, z pewnością stanie się jednym z najlepszych wręczonych upominków. Oryginalny prezent dla promotora pracy doktorskiej, magisterskiej, a nawet licencjackiej wzbogacisz zestawem składającym się z pióra i długopisu znanej marki, Parker lub Waterman. Chwilę relaksu zapewnisz wykładowcy, wręczając mu również zestaw słodyczy i komplet aromatycznych herbat. W Murrano dbamy nie tylko o jakość naszych podarków, ale również przygotowanie ich do wręczenia. Produkty spożywcze oferujemy zapakowane w eleganckie skrzynie i metalowe puszki przyozdobione grawerowaną treścią z dedykacją, imieniem obdarowanej osoby lub inną treścią, którą sam wybierzesz jako podziękowanie dla promotora. Jeżeli nadal zastanawiasz się, jaki prezent dla promotora na obronę będzie tym najlepszych, skorzystaj z naszej oferty przedmiotów dedykowanych dla miłośników wina. Grawerowane skrzynki na wino pomieszczą nie tylko wyjątkowy rocznik napoju Dionizosa, ale również staną się cenną pamiątką z zapisanymi słowami podziękowania za współpracę. Dla promotora warto również rozważyć zakup karafki na whisky, wino, nalewkę lub wodę. Jeżeli Twój promotor jest posiadaczem kolekcji biżuterii lub zegarków, dobierz do niego elegancką szkatułkę drewnianą na zegarki. Prezent dla promotora wybierzesz również spośród plakatów metalowych dopasowanych do dziedziny nauki lub sztuki, którą zajmuje się wykładowca zawodowo lub po godzinach pracy. Wnętrze mieszkania nauczyciela akademickiego uatrakcyjnią metalowe plakaty, które charakteryzuje druk w jakości HD. Znajdziesz u nas trwałe ozdoby domu i gabinetu promotora dostępne w dwóch rozmiarach. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Z pewnością wiesz już, co kupić promotorowi na prezent, więc dokonaj zamówienia już dziś, a my zajmiemy się jego realizacją w czasie zgodnym z zawartym na stronie konkretnej oferty. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!