Plakaty metalowe

W sklepie Murrano kupisz nie tylko jeden spersonalizowany plakat metalowy z nadrukiem dla bliskiej osoby. Tylko u nas dobierzesz podarek do każdej zbliżającej się okazji. Wejdź do świata spersonalizowanych przedmiotów przygotowanych w taki sposób, aby z powodzeniem stworzyć niespodziankę dla niej, dla niegodla pary i dla dziecka. Bez względu na to, dla kogo chcesz kupić piękny upominek, czekają tu na Ciebie nieograniczone możliwości. Wzbogacony Twoim zdjęciem metalowy plakat na zamówienie dopasujesz do każdej niezwykłej okazji w życiu najbliższych członków rodziny i przyjaciół.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Obrazy z Twoim zdjęciem

Metalowe z Twoim zdjęciem

Szkatułki i kuferki z Twoim zdjęciem

Tekstylia z Twoim zdjęciem

Ramki LED z Twoim zdjęciem

Ceramika z Twoim Zdjęciem

Oryginalne metalowe plakaty, które kupisz bez konieczności wychodzenia z domu

Natłok wrażeń wywołanych przez wykonywanie codziennych obowiązków zawodowych i rodzinnych często jest powodem tego, że nietrudno znaleźć choć chwilę na szukanie upominku dla bliskiej osoby w sklepie stacjonarnym. Już dziś możesz zrobić zakupy bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy, że posiadasz urządzenie z dostępem do sieci internetowej. Mając telefon, tablet lub komputer, możesz przeglądać nasze sklepowe półki o każdej porze dnia i nocy. Piękny plakat metalowy wybierzesz w krótkiej chwili wolnej podczas przerwy w pracy czy w czasie relaksu na kanapie wieczorem. Wybierz projekt dedykacji i stwórz personalizowany plakat metalowy z oryginalną dedykacją prosto od serca. Poczuj się jak prawdziwy grafik, modyfikując nasze gotowe projekty dedykacji. Wstaw własną treść, którą wpiszemy na spersonalizowanym prezencie. Produkty, które oglądasz w tej kategorii to plakaty blaszane dostępne w wymiarach tj. 45 cm x 32 cm oraz 67 cm x 48 cm. Wzbogać ścianę swojego mieszkania i pokoju przyjaciela wyjątkowym plakatem z matowym nadrukiem HD! Taki dostępny u nas plakat na metalu przygotowano do zamocowania na ścianie w sposób nieinwazyjny dla powierzchni. Gratis do zamówienia otrzymasz specjalny zestaw montażowy. Przy jego pomocy zamocujesz plakat na wybranej ścianie już w 15 sekund! Odklej folię od dołączonego magnesu, przyklej go do ściany i dociśnij, a następnie przyłóż plakat na metalu do ściany. Ciesz się dobrą ozdobą wnętrza swojego domu wybierz plakaty blaszane jako prezent dla pary na zbliżającą się parapetówkę.

Oryginalny blaszany plakat z Twoim zdjęciem ofiarowany dla bliskich na niezwykłą domówkę

Przed laty zakochani otrzymywali często obrazy w roli prezentów dla pary na ślub. Małżonkowie dopiero po ślubie zamieszkiwali razem, w nowym, wyremontowanym lub świeżo zakupionym mieszkaniu. Czas po ślubie był okresem przeprowadzki i rozpoczęcia wspólnego życia. Dlatego najczęściej przygotowywano dla pary prezenty, które przydatne są dla osób urządzających dom. Przekazywano obrazy, kwiaty, lampy, zegary, a przede wszystkim sprzęt gospodarstwa domowego. Dbano o to, aby młodzi mieli wszystkie najpotrzebniejsze przedmioty przydatne na nowej, w pełni dorosłej drodze życia. Ozdoby ścian, które dostępne są w sklepie Murrano to nie tylko plakaty z metalu wzbogacone Twoim zdjęciem, ale również personalizowane plakaty tekstowe i obrazy drukowane na płótnie. Wybierz najlepszy fotoprezent idealny dla bliskich na zbliżającą się imprezę. Ten najpiękniejszy plakat metalowy zostanie wysłany na wskazany przez Ciebie adres. Z tego względu możesz zrobić niespodziankę bliskim, dostarczając im oryginalny upominek prosto pod drzwi. Sprawdź zakładki zawierające najlepsze prezenty dla bliskich członków rodziny. Może za kilka dni Dzień Matki? Nie masz jeszcze upominku dla żony na rocznicę ślubu?