Krajobrazy

Przeglądana przez Ciebie podkategoria zawiera plakaty z krajobrazami. Znajdziesz tu wyjątkowe grafiki najwyższej jakości HD wydrukowane na stali. Zachwycą Cię starannie dobrane, piękne widoki zawierające na pierwszym planie: wodę, lasy, góry, wieś, miasto, pustynię i niebo. Wyjątkowe, solidne grafiki wzbogacą domowe ściany, a także biura i zakłady pracy. Piękna przyroda i wyjątkowe zjawiska atmosferyczne uchwycone na fotografiach będą przyczyną wielu radosnych chwil. Sprawdź naszą bogatą ofertę i przeżyj podróż do dzikiej krainy natury bez konieczności wychodzenia z domu.

Sortuj wg:
Plakat metalowy kanion M Plakat metalowy kanion M
Krajobrazy

Plakat metalowy kanion M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy kanion L Plakat metalowy kanion L
Krajobrazy

Plakat metalowy kanion L

89 zł
5
(168)
Plakat metalowy wschód M Plakat metalowy wschód M
Krajobrazy

Plakat metalowy wschód M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy wschód L Plakat metalowy wschód L
Krajobrazy

Plakat metalowy wschód L

89 zł
5
(168)

Solidny prezent, który ma wpływ na stan ducha

Plakaty dostępne w przeglądanej przez Ciebie podkategorii pozwolą Ci na wyzwolenie się z negatywnych emocji, odcięcie od obowiązków i zyskanie świątyni relaksu. Wyjątkowe pejzaże wyeksponowane na metalowych plakatach umożliwią powrót do pełni sił, nawet po najtrudniejszych zadaniach. Dzięki nam zyskasz namiastkę wakacji. Przyjemny dla oka widok ociepli wnętrze mieszkania. W Polsce czasem urlopów od pracy i przyjemnego odpoczynku na łonie natury jest lato. Pozostałe pory roku bywają kapryśne i nie zachęcają do wychodzenia z domu. Chłód, odpady deszczu, brak liści na drzewach, zabłocone chodniki są tym, co męczy ludzi w większej połowie roku. Jesienne spacery nie są już tak przyjemne, a chłodny wiatr nie zachęca do jazdy na rowerze i aktywnego spędzania czasu. Nie mamy w ofercie preparatu sprawiającego, że lato będzie trwało przez dwanaście miesięcy, ale posiadamy coś, co pozwoli Ci czuć namiastkę wakacji także w mroźnym lutym. W sklepie internetowym Murrano mamy wyjątkowe, metalowe plakaty, które ozdobią ściany Twojego mieszkania lub wnętrza domu przyjaciółki, mamy, taty, dziadka czy babci. Niezwykłe krajobrazy są uniwersalne, więc mogą stać się prezentem dla niej, dla niego, dla dziecka i dla pary. Oferujemy Ci wybór spośród dwóch rozmiarów nowoczesnych, metalowych plakatów – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Każdy plakat z krajobrazem posiada grubość 3 mm i zaokrąglone, zabezpieczone krawędzie. Masz możliwość wyboru spośród obrazów przygotowanych do zawieszenia pionowo i poziomo. Umożliwi Ci to dobranie plakatu to wielkości ściany i innych rzeczy już na niej zawieszonych. Grafiki cechuje trwały nadruk na stalowej płytce, wysoka rozdzielczość i matowa powierzchnia. Żywe, realistyczne barwy druku dają jeszcze przyjemniejszy odbiór. Niezwykły pejzaż umieścisz na wybranej ścianie w ciągu 15 sekund. Do każdego zakupionego plakatu dołączymy nasz łatwy w obsłudze zestaw montażowy. Wystarczy tylko odkleić folię z magnesu, a następnie przykleić go do ściany.

Piękny krajobraz relaksacyjnym prezentem dla niej i dla niego

Kontakt z naturą ma bardzo dobry wpływ na duszę i ciało człowieka. Przebywanie poza domem, w miejscu, gdzie dominuje zieleń, wpływa pozytywnie na rozwój. Słońce daje człowiekowi życie pod postacią witaminy D, która zapewnia odporność przed infekcjami. Energetyczna moc słońca wzmacnia organizm. Przebywanie w pięknych i nasłonecznionych miejscach ożywia duszę i ciało człowieka. Słońce ogrzewa zziębniętą skórę po mroźnej i nieprzyjaznej zimie. Przyjemne i ciepłe promienie pomagają zwalczać smutek, przygnębienie, ale też są tym, co wspomaga leczenie depresji. Świat nasłoneczniony jest tym ciepłym, przyjaznym i kolorowym miejscem. Wielość barw przedmiotów pobudza do życia organizmy żywe. Wzrastają rośliny, zwierzęta rodzą się do życia, a ludzie są aktywniejsi i spędzają więcej czasu poza domem, uprawiając sporty ruchowe. Piękne barwy wydobyte dzięki odpowiedniemu nasłonecznieniu wzmagają chęci do prowadzenia bogatego w doświadczenia życia, a nie jedynie do realizowania zadań zawodowych. Rozwijająca się przyroda przyciąga do siebie ludzi zmęczonych codzienną pracą. Życie w otoczeniu, gdzie dominuje zieleń ma pozytywny wpływ na ludzi. Z tego powodu całe rodziny rezygnują już z wybierania domów położonych w centrum dużych miast. Dla par przystępujących do sakramentu małżeństwa nie jest już tak ważne, aby zamieszkiwać w ścisłym centrum. Istotne jest przebywanie w zdrowym, naturalnym środowisku, aby nie było konieczne podróżowanie do miejsc ze świeżym powietrzem. Osoby starsze, babcie i dziadkowie doceniają rośliny i dbają o nie. Wiedzą oni, że przebywanie w środowisku przyrody korzystnie wpływa także na życie ludzi. W ofercie sklepu internetowego Murrano znajdziesz piękne pejzaże, krajobrazy naturalne. Wyjątkowe plakaty metalowe urozmaicą ściany nastolatka świętującego swoje osiemnaste urodziny i wyprowadzającego się z domu do nowego mieszkania. Nasze wyjątkowe krajobrazy urozmaicą ściany każdej osoby, która zmaga się z koniecznością zaprojektowania własnej, nowej przestrzeni życiowej. Wybierz naszą ofertę solidnych ozdób ścian, jeśli zależy Ci na ofiarowaniu bliskiej osobie namiastki pięknej przyrody. Piękny obraz, którego centrum stanowi wyjątkowy pejzaż, może być podarkiem na każdą okazję dla mamy, babci, taty, dziadka, ale również dla wychowawczyni z okazji Dnia Nauczyciela. Wybierz najciekawszy plakat metalowy i dokonaj zamówienia, a my wyślemy Ci go w ciągu 24 godzin od chwili uiszczenia zapłaty. Nie zwlekaj!