Bajki i baśnie dla dzieci

Bajki czytane na dobranoc to wyjątkowe opowieści, które z ust rodziców brzmią magicznie. Każde dziecko marzy przecież o tym, aby przed snem posłuchać baśni, pozwalającej przenieść się do innego świata. Jeżeli szukasz prezentów dla najmłodszych, bajki dla dzieci do czytania będą idealnym wyborem. Oferujemy książki z opcją personalizacji okładki! Podaruj dziecku pięknie wydane bajki i baśnie od Murrano, a tym samym spraw mu pamiątkę w oryginalnym stylu. Zapraszamy po niesamowite historie, zapisane na kartach kolorowych ksiąg, stworzonych specjalnie dla dzieci.

Sortuj wg:

Potrzebujesz inspiracji, co kupić dziecku? Odkryj zaczarowane bajki i baśnie do czytania

W dobie XXI wieku kupienie prezentu dla dziecka nie stanowi dużego problemu. Jednak chcąc wybrać coś wartościowego, trzeba się sporo nagłowić. Jedną z propozycji, jakie przygotowaliśmy z myślą o najmłodszych, są bajki na dobranoc do czytania. Oferujemy kolorowe, estetycznie wydane książki bogate w ilustracje i ciekawe treści. W naszych kolekcjach czekają najpopularniejsze baśnie dla dzieci: Kopciuszek, Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia... to oczywiście tylko przykłady tego, co skrywa się wewnątrz czarodziejskiej księgi. W Murrano uważamy, że wszyscy rodzice powinni zadbać o to, aby ich pociechy znały baśnie dla dzieci. Dlatego proponujemy je zebrane w formie eleganckiej książki ze spersonalizowaną okładką. Jest na niej miejsce na dedykację, imię dziecka oraz wzmiankę, z jakiej okazji wręczamy mu księgę. Należy podkreślić, że bajki dla dzieci do czytania na dobranoc mają duży wpływ na rozwój wyobraźni maluchów. Opowieści snute przed snem zapadają dzieciom w pamięć, a przygody bohaterów uczą najmłodszych dobrych zachowań i decyzji. Dostępne u nas bajki i baśnie dla dzieci to pouczające historie z morałem, które warto znać. Rewelacyjnie nadają się one do podarowania z okazji chrztu, kiedy dziecko ma zaledwie kilka miesięcy i dopiero zaczyna poznawać świat. Księga baśni i bajek będzie też znakomitym prezentem urodzinowym od rodziców, dziadków lub starszego rodzeństwa – okładka z imienną dedykacją pięknie zaprezentuje się na półce, gdzie bajki będą czekać, aż ktoś je przeczyta. Jeśli zależy Ci na tym, aby Twoje dziecko prawidłowo się rozwijało dopilnuj tego, by w jego życiu były obecne książki. To niezwykle ważne, dlatego sklep Murrano przygotował tak szeroką ofertę w tej kategorii. Zapraszamy!

Tutaj zamówisz najpiękniejsze bajki dla dzieci. Do czytania na dobranoc i na dobry dzień

W naszym asortymencie znalazły się baśnie dla dzieci do czytania na dobranoc, a także o każdej innej porze. Nie ma przecież wytycznych dotyczących tego, kiedy najlepiej sięgać po książki. Wieczorami jednak czytanie pozwala się wyciszyć i przygotować do snu. Bajki dla dzieci czytane na dobranoc to zatem nieoceniona pomoc w usypianiu maluchów. Po poznaniu kolejnej części przygód ulubionego bohatera, rozmarzone dziecko zamknie oczka, aby śnić o bajkowym świecie. Chcemy zachęcić Cię do tego, aby w Twoim domu zapanowała tradycja czytania. Książki, bajki, opowieści baśniowe – niech wypełnią pokój Twojego dziecka! Bogato ilustrowana księga baśni i bajek to prawdziwa skarbnica wiedzy na temat tego, jak być dobrym człowiekiem i żyć w zgodzie z innymi ludźmi. Chyba nie musimy Cię przekonywać, że bajki do czytania dla dzieci na dobranoc są znakomitym środkiem, rozwijającym wyobraźnię najmłodszych pociech. Co więcej, baśnie podobają się i chłopcom i dziewczynkom. Zebrane w naszej księdze bajki sprawdzą się więc, jako prezent dla każdego młodego odkrywcy i młodej poszukiwaczki przygód.

Królewna Śnieżka, Dzielny Ołowiany Żołnierzyk, Mała Syrenka, Kot w butach – kto z nas nie kojarzy tych postaci? Sprawmy, żeby również nasze dzieci miały okazję poznać losy wymienionych bohaterów. Wyżej znajdziesz bajki na dobranoc do czytania najmłodszym. To oczywiście nie oznacza, że czytać nie można też w dzień – każda baśń uczy cennych życiowych postaw, podejmowania decyzji. Nie ma więc znaczenia, kiedy po nią sięgamy. Ważne, aby po prostu to robić. W sklepie Murrano zebraliśmy najpiękniejsze bajki dla dzieci książki, baśnie, opowieści – wszystkie zamknięte w eleganckiej oprawie z możliwością naniesienia na nią indywidualnej dedykacji. Za sprawą dopasowania okładki do okazji można uczynić z książki wyjątkową pozycję. Zapewniamy, że jeśli tylko dobrze wybierzesz, stanie się ona ulubionym zbiorem bajek do czytania: czy to na dobranoc, czy na dobry dzień. Oddajemy w Twoje ręce książkę, która odznacza się pierwszorzędną jakością wykonania oraz barwnymi ilustracjami. Jej wartościowa treść nigdy się nie nudzi, a różnorodność zebranych w niej historii urozmaica każdy dzień. Jeśli chcesz zamówić bajki dla dzieci do czytania, jesteś w odpowiednim miejscu. Wybierz wzór okładki adekwatnie do okoliczności, w ramach których zamierzasz wręczyć dziecku baśniową księgę i poczekaj, aż kurier dostarczy ją pod wskazany adres. Mamy nadzieję, że bajki czytane na dobranoc zafascynują Twoje dziecko, a każdy wieczór spędzony na poznawaniu kolejnych historii będzie dla Was okazją do rodzinnego spotkania się w miłej atmosferze. Zapraszamy na bajkowe zakupy!