Portfel skórzany z grawerem

Wyjątkowy pomysł na elegancki prezent dla bliskiej osoby z pewnością odkryjesz w e-sklepie Murrano. Wyroby skórzane są jednymi z najczęściej pożądanych przedmiotów. Galanteria skórzana to atrakcyjne prezenty dla niego i dla niej. Przeglądana grupa produktów zawiera skórzane portfele z grawerem, które z powodzeniem wręczysz na prezent bliskiej osobie w czasie wielu, wyjątkowych okazji. Usiądź wygodnie i wybierz najpiękniejszy portfel skórzany z grawerem, którego niepowtarzalny wzór urzeknie bliskiego Ci mężczyznę.

Sortuj wg:

Wyjątkowe portfele męskie skórzane dla prawdziwych gentlemanów

Wpisując w wyszukiwarkę zbitkę słów: "portfel męski skórzany grawer", poszukujesz upominku nietuzinkowego, który będzie niemalże szyty na miarę. Skórzany portfel męski z grawerem to z pewnością elegancki pomysł na prezent dla mężczyzny. Ten stylowy dodatek pozwoli Ci na podziękowanie bliskiej osobie za obecność i nieustanną pomoc. Cechą charakterystyczną oglądanych przedmiotów jest wyprodukowanie ich z wysokiej jakości skóry naturalnej. Dodatek ten posiada niepowtarzalny wygląd, który zachwyci każdego obdarowanego nim mężczyznę. To genialny prezent dla przyjaciela, chłopaka, brata, taty, dziadka, a także dla wyluzowanego szefa. Portfel skórzany męski z grawerem posiada wymiary 12,5 cm x 10 cm. Brązowy upominek zdobi spersonalizowany grawerunek umieszczony na przedniej części oraz wewnątrz portfela. Dzięki indywidualnie dobranej treści grawerunku przedmiot ten będzie idealnym prezentem dla niego na każdą wyjątkową okazję. Portfel ten cechuje klasyczny układ poszczególnych elementów. Dwie przegródki przygotowane są, aby przechowywać w nich banknoty. W sześciu kieszonkach pomieścisz potrzebne dokumenty, karty i wizytówki. W przezroczystej kieszonce można ukryć zdjęcia najważniejszych osób dla właściciela portfela. Dobrym rozwiązaniem zastosowanym w tym przedmiocie jest wybranie kieszonki zapinanej na zamek jako miejsca przeznaczonego do przechowywania monet. Dzięki temu z pewnością nie zdarzy się sytuacja, gdy cała zawartość portfela zostanie wysypana na podłogę i konieczne będzie zbieranie jej. Ten gustowny portfel męski skórzany z grawerem cechuje wyjątkowa trwałość. Nie musisz obawiać się, że zakupiony portfel skórzany na karty zostanie zniszczony krótko po dokonaniu zakupu. Wybierając upominek w e-sklepie Murrano, otrzymujesz od nas gwarancję najwyższej jakości zakupionego produktu. Wybierz portfel skórzany z inicjałami lub ten zdobiony dużo większym grawerunkiem i dopasuj upominek do upodobań osoby, której planujesz go wręczyć.

Oryginalne portfele skórzane z grawerem na każdą wyjątkową okazję

Portfel męski skórzany na karty i gotówkę to propozycja prezentu idealnego na wiele okazji. Wybierz ten przedmiot, jeśli pragniesz kupić prezent pasujący do gentlemana. Męski portfel skórzany wyróżnia możliwość wygrawerowania dedykacji na powierzchni naturalnego materiału. Tak wyjątkowo podpisany portfel to indywidualny upominek, który szybciej zostanie odnaleziony w sytuacji zagubienia. Imię i nazwisko zapisane na przedmiocie z pewnością ułatwi odszukanie jego właściciela. Elegancki portfel skórzany męski z grawerem wybierzesz jako prezent dla chłopaka, dopasowując treść dedykacji do zbliżającej się okazji. Upominek ten wręczysz na urodziny, imieniny, rocznicę, walentynki, Dzień Chłopca, Dzień Ojca, Dzień Dziadka, święta, a także Dzień Nauczyciela. Jeżeli masz swój projekt zabawnej treści, która pragniesz, abyśmy umieścili na upominku, wpisz proponowany tekst w naszych kreatorze grawerunku. To od Ciebie zależy, jaki tekst ozdobi zakupiony portfel skórzany męski z grawerem. Męski portfel skórzany na karty umożliwi pomieszczenie wszystkich, najważniejszych rzeczy, które przydatne są w trakcie dokonywania zakupów i załatwiania spraw urzędowych. Jeżeli wybierasz prezent na urodziny dla niego, bliskiego mężczyzny, kolegi i przyjaciela, skorzystaj z możliwości wpisania życzeń na wewnętrznej części upominku. Ten męski portfel skórzany z grawerem wręczysz na osiemnaste urodziny, a także na te trzydzieste, czterdzieste i pięćdziesiąte. Wyjątkowa rocznica narodzin z pewnością zostanie miło zapamiętana. Portfel skórzany z inicjałami dopasujesz również do zawodu i zainteresowań bliskiej osoby. Przygotowaliśmy wzory grawerunku idealne dla osób reprezentujących popularne profesje i pasje. Nietuzinkowy, skórzany portfel dla niego z pewnością wręczysz na prezent dla policjanta, a także dla żołnierza. W naszych zbiorach okryjesz projekty portfeli zdobionych w sposób stylizowany na odznaki policyjne. Polskie godło z charakterystycznym wezwaniem to idealny prezent dla żołnierza, strażaka, a także dla każdego patrioty, dla którego największą wartość nosi przesłanie zawarte w trójcy słów „Bóg, honor, Ojczyzna”. Upominek ten dobierzesz również dla kierowcy tira i miłośnika dużych maszyn poruszających się po drogach. Unikalne projekty grawerowania portfela przygotowaliśmy również z myślą o miłośnikach gór, wędkarzach, sportowcach, kibicach. Znajdziesz u nas również skórzane portfele męskie z grawerem motywacyjnym. Wybierz wyjątkowy skórzany portfel z grawerem dopasowanym do pasji mężczyzny i ciesz się radością z wręczenia idealnego podarku! Portfele męskie skórzane z grawerem są upominkami wartymi Twojej uwagi!