Podkładki pod kubek

Szukasz upominku dla kawosza? A może nie wiesz, co wybrać dla pary na parapetówkę? Podkładki kamienne z nadrukiem to prezenty doskonałe dla niejdla niegodla pary na wyjątkową okazję Wybierz projekt nadruku i dopasuj go, tworząc spersonalizowaną pamiątkę. Najlepsze podkładki pod kubek z kamienia czekają na Ciebie w internetowym sklepie Murrano. Już dziś wejdź do świata spersonalizowanych podarków wzbogaconych oryginalnym nadrukiem z dedykacją!

Sortuj wg:

Wybierz kamienne podkładki pod kubek i otrzymaj je z dostawą do domu

Kamienna podkładka to przedmiot przydatny w każdym gospodarstwie domowym. Zestaw taki sprawdzi się jako upominek dla pary nie tylko na parapetówkę, ale również ślub i rocznicę. Zestaw zawiera 4 kwadratowe podstawki z kamienia. Te umieszczone są w metalowym koszyczku. Każda podstawka kamienna posiada wymiary 10 cm x 10 cm x 1,3 cm. Cały zestaw wraz ze stojakiem określają wymiary 11 cm x 11 cm x 6 cm. Materiał, z którego wykonane są podstawki to piaskowiec. 4 podstawki kamienne i metalowy stojak wchodzą w skład oryginalnego zestawu z niezwykłym nadrukiem i dedykacją. Wybierz komplet dopasowany do kawosza i piwosza i zmodyfikuj projekt dedykacji, tworząc prezent szyty na miarę. Dokonaj zamówienia już dziś. Wystarczy, że posiadasz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Nie musisz już rezerwować całego dnia, aby odbyć wycieczkę do sklepu stacjonarnego. Całą procedurę zakupu przeprowadzisz, będąc w dowolnym miejscu, a więc podczas odpoczynku od codziennych obowiązków. Spersonalizowane produkty są przygotowywane do wysyłki tuż po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym. Zestaw czterech podstawek pod kubek i kufel piwa zamów, dobierając nadruk do hobby czy zawodu. W sklepie internetowym Murrano czeka na Ciebie nie tylko jedna podkładka kamienna z niezwykłym nadrukiem, którego projekt sam zmodyfikujesz. Twój spersonalizowany prezent wysyłany jest do Ciebie lub do obdarowywanej osoby w czasie wskazanym na stronie produktu. Dziś już nie musisz martwić się o to, że niezwykły prezent dedykowany dla bliskiej osoby nie dotrze na czas. Możesz również dokonać zwrotu prezentu, jeśli ten nie sprosta Twoim oczekiwaniom.

Wiele okazji, gdy kamienne podstawki zostaną wręczone na prezent

W dniu ślubu prezenty przekazywane są nie tylko młodym, którzy rozpoczynają wspólne życie. Dużą wagę przykłada się również do opracowania podziękowań ślubnych. Niepowtarzalne i pamiątkowe podziękowania ślubne wybierane są dla rodziców, dziadków, rodziców chrzestnych i świadków niecodziennej uroczystości. Upominki te wręcza się tam, gdzie bawią się weselnicy. Najczęściej młodzi, będąc na forum, przemawiają do najbliższych i dziękują im słownie za wsparcie w wychowaniu i pomoc w organizacji przyjęcia. Dobrym zwyczajem jest wręczenie symbolicznego upominku. Podstawki kamienne pod kubek to również prezenty idealne na okazje związane z kalendarzem. Prezent dla dziadków na Dzień Babci i Dzień Dziadka czy upominek dla rodziców na święta również zostaną wybrane spośród wspaniałych przedmiotów zgromadzonych w tej kategorii. Dzień Matki i Dzień Kobiet wzbogacisz oryginalnymi podarkami dla najbliższych pań. Ważnym wydarzeniami są również imieniny i urodziny. Dni te często świętowane są w miejscach pracy, gdzie koleżanki i koledzy przygotowują skromne podarki i wzbogacają imprezę poczęstunkiem. Podstawki pod kubek idealnie sprawdzą się w roli prezentu dla wychowawczyni na Dzień Nauczyciela. Nauczyciel, prowadząc zajęcia lekcyjne, musi często nawilżać gardło, aby dbać o właściwą emisję głosu. Z tego powodu, na biurku nauczyciela nie brakuje kubków i szklanek, w których znajdują się nie tylko kawa i herbata, ale również woda. Niepowtarzalne kamienne podkładki na stół będą idealne zarówno dla gentlemana, jak i singielki czy singla. Liczne projekty nadruków zawierają eleganckie monogramy. Niezwykle ozdobione kamienne podstawki pod kubek będą doskonałe, aby wyeksponować je na stoliku ogrodnika, który przygotowuje teren koło domu w taki sposób, aby stał się oazą relaksu i spokoju, miejscem idealnym do odpoczynku i regeneracji przed wejściem w wir obowiązków zawodowych. Jeśli zbliża się Dzień Ojca, a Twój tata pracuje zdalnie, będąc w domu, pijąc litry kawy, to w tej kategorii odkryjesz najlepsze prezenty dla niego. Podstawki kamienne wykonane z piaskowca doskonale pasują do nowoczesnego wnętrza przestronnego mieszkania. Również sprawdzą się jako zestaw wybrany dla rodziców na 35. rocznicę ślubu. Wyśmienity nadruk wykonywany jest na każdej z czterech podstawek. Zestaw ten sprawdzi się jako dodatek użytkowany w trakcie domówek, obiadów rodzinnych i innych spotkań odbywających się na terenie domu. Podkładki pod kubek z kamienia wykonane są z surowca odpornego na uszkodzenia. Są doskonałe dla mola książkowego, który pije ulubiony napój, zatapiając się w kolejnych pozycjach lekturowych. Kamienna podstawka przydatna jest również w pracy niezwykle zajętej sekretarki, która nieczęsto udaje się na przerwę. Sklep internetowy Murrano to doskonałe miejsce, gdzie kupisz prezenty z kamienia i ceramiki, jakie będą wzbogacone ponadprzeciętną dedykacją.