Prezent dla drwala

W sklepie internetowym Murrano odkryjesz nie tylko jeden praktyczny prezent dla drwala. Daj się porwać magii, przeglądać oryginalne prezenty dla drwala, którymi zachwycisz każdego, silnego mężczyznę zajmującego się wykonywaniem fizycznej pracy. Upominki te dopasujesz również do młodej osoby, która uwielbia stylizacje wzorowane na stroju przedstawicieli tych zawodów. W Murrano odkryjesz grawerowane podarki wśród cennych dodatków wykonanych ze złota, srebra, a także produktów metalowych, drewnianych, bawełnianych i szklanych.

Prezenty dla drwala kupisz już bez konieczności wychodzenia z domu

Zawód drwala był dawniej tym niezwykle popularnym. Drwal zajmował się wyrębem połaci drzew znajdujących się w lesie. Jego praca była niezwykle ważna dla osób budujących dom, potrzebujących opału do kominka, produkujących meble czy inne przedmioty mające niezwykle praktyczne zastosowanie. Wycinka drzew dawniej odbywała się z użyciem siekiery napędzanej siłą mięśni drwala. Z tego względu to zajęcie było również niezwykle niebezpieczne. Współcześnie, słowo „drwal” związane jest z utrwalonym kulturowo obrazem drwala, czyli muskularnego mężczyzny ubranego najczęściej w czerwoną koszulę w kratę i spodnie jeansy. Na głowie drwala znajduje się też nierzadko wełniana czapka. Młodzi mężczyźni przez ostatnie lata stylizowali swój wygląd na tym wzorze drwala. W sklepie internetowym Murrano odkryjesz wspaniałe prezenty dla drwala, które wręczane są w trakcie świąt kalendarzowych, urodzin, imienin, a także z okazji wyjątkowych, życiowych wydarzeń – ślubu czy przyjścia dziecka na świat. Fajne gadżety dla drwala ofiarowane są jako upominki z okazji Dnia Chłopca, a także Dnia Ojca. Najczęściej szczególną uwagę zwraca się na wybór prezentów świątecznych. W sklepie internetowym Murrano odkryjesz nie tylko jeden praktyczny pomysł na prezent dla drwala. Bez względu na to, czy Twoimi obiektami zainteresowań są prezenty świąteczne dla pracowników, a może podarki dla osób odchodzących na emeryturę, to w Murrano znajdziesz najlepsze propozycje spersonalizowanych upominków. Poznaj ofertę złotej biżuterii, jeśli zależy Ci na niezwykle cennym upominku. Jeśli pragniesz zdobyć nieco tańszy prezent, skorzystaj z oferty srebrnych wyrobów jubilerskich. Złoto posiadamy w dwóch wariantach prób – 333 i 585. Srebrno dostępne jest w postaci wyrobu jubilerskiego charakteryzującego się najwyższą jakością wykorzystanego materiału, a także wspaniałym, solidnym wykonaniem. Kupując prezenty dla drwala w sklepie Murrano, gwarantujesz sobie zadowolenie z wyboru.

Nie tylko jeden, praktyczny prezent dla drwala, czyli modnego mężczyzny

Nietuzinkowe upominki dla drwala przygotowane są z myślą o licznych okolicznościach, gdy podarek ten może być wręczony. Niemalże co kilka dni przypadają urodziny lub imieniny znajomego brodacza. Szczególnie pamięta się również o mężczyznach z okazji walentynek, Dnia Chłopca, świątDnia Ojca czy Dnia Dziadka. Śmieszny prezent dla drwala może być również wybrany dla niego na ślub oraz rocznicę zaślubin. Prezenty dla brodaczy w Murrano to grawerowane podarki dedykowane dla miłośników degustacji alkoholu oraz dla imprezowiczów. Bez względu na to, czy wybierasz podarek dla silnego mężczyzny zajmującego się wycinką drzew w lesie, a może jednak dla młodzieńca, który uwielbia swój bogaty zarost i noszenie koszul ze wzorem kraty, to w Murrano odkryjesz idealny upominek. Prezenty dla drwala w Murrano to grawerowane podarki dedykowane dla miłośników degustacji alkoholu oraz dla imprezowiczów. W naszych zbiorach odkryjesz personalizowane kufle na piwo, które zdobione są grafiką dedykowaną dla posiadacza bujnego zarostu. Dla drwala przygotowaliśmy również oryginalne karafki na whisky. Możesz wybrać cały zestaw do whisky dedykowany dla brodacza lub dokupić jedynie specjalnie dla Ciebie grawerowaną szklankę czy kamienie chłodzące drogocenny trunek. W naszej ofercie znajduje się również ceramiczny kubek i kubek termiczny. Śniadanie silnego mężczyzny spożywane na świeżym powietrzu, w otoczeniu drzew, warto przechowywać w oryginalnej, metalowej śniadaniówce zdobionej grawerowaniem. Dla drwala przygotowaliśmy również skórzane portfele męskie zdobione personalizacją. Atrybutem silnego mężczyzny stanie się grawerowany nóż myśliwski. Ten gadżet nie nada się do wyrębu lasu, ale z powodzeniem stanie się przydatnym przedmiotem dla grzybiarza, wędkarza i myśliwego. Dla drwala, który jest również pasjonatem podróży, dopasuj upominek spośród naszych nowoczesnych plakatów metalowych. Matowa, metalowa powierzchnia skrywa druk w jakości HD. Znajdziesz u nas trwałe ozdoby domu dostępne w dwóch rozmiarach. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Sklep internetowy Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie kupisz nie tylko jeden użyteczny prezent dla drwala. Skorzystaj z naszego atrakcyjnego pakietu korzyści dla kupujących i zapłać jedynie za wybrany przedmiot. Oferujemy Ci darmową wysyłkę zamówionego przedmiotu, jeśli jego wartość będzie wynosiła co najmniej 100 zł. Usługę personalizacji upominku masz od nas zupełnie za darmo. Dokonaj zamówienia już dziś i dołącz do naszych zadowolonych klientów.