Prezent dla piłkarza

Pomysł na prezent dla piłkarza znajdziesz właśnie w e-sklepie Murrano. Nietuzinkowe dodatki dla miłośników sportów drużynowych dostępne są dla Ciebie w postaci upominków wzbogaconych grawerowaną dedykacją. Wybierz złotą lub srebrną biżuterię albo skorzystaj z oferty przedmiotów z drewna, metalu, ze szkła i z bawełny. Wybierz prezent dla miłośnika piłki nożnej spośród naszych spersonalizowanych podarków, a zachwycisz obdarowywaną osobę upominkiem wręczonym prosto od serca.

Modne prezenty dla piłkarzy, amatorów i profesjonalistów

Bycie piłkarzem stanowi marzenie wielu chłopców. Dzieci już od najmłodszych lat swojego życia biorą aktywny udział w treningach przygotowujących ich do rywalizacji na boisku piłkarskim. Aby móc z powodzeniem zrealizować zamierzony cel, konieczne jest często podporządkowanie całego wolnego czasu w taki sposób, aby ćwiczenie rozgrywek stanowiło główny punkt codziennego planu. Prezent dla małego piłkarza często stanowi autograf znanego sportowca zdobyty samodzielnie lub zakupiony w trakcie aukcji internetowej. Idol dziecka to osoba, której poczynania są śledzone. Miłośnik piłki nożnej pragnie posiadać taki sam strój, a także fryzurę zbliżoną do tej noszonej przez sportowego celebrytę. Prezenty dla piłkarza znajdziesz wśród wyrobów jubilerskich. Oryginalne złote zawieszki przedstawiające piłkę kopaną przez sportowca będą idealnie pasowały jako ozdoba szyi piłkarza. Do eleganckiej zawieszki warto dobrać również wspaniały łańcuszek. Ten można dopasować do obdarowywanej osoby, biorąc pod uwagę zarówno szerokość, jak i długość upominku. Srebrne bransoletki na sznurku zdobione zawieszką z imieniem dziecka, a także symboliczną piłką to podarek, który z powodzeniem można wręczyć dziecku w czasie przyjęcia komunijnego. Biżuteria złota dostępna jest w e-sklepie Murrano w postaci ozdób wykonanych ze szlachetnego metalu prób 333 i 585, natomiast oferowane przez nas srebro wyprodukowano ze stopu 925 ozdobnego kruszcu. Prezent dla młodego piłkarza i doświadczonego sportowca stworzysz, przeglądając naszą biżuterię modułową zgromadzoną w zakładce „Charms”. Upominek dopasujesz nie tylko do pasji obdarowywanej osoby, ale również do każdej wyjątkowej okazji. Prezent dla piłkarza na urodziny, który wybierzesz spośród cennych wyrobów ze złota i srebra, przygotujemy w taki sposób, aby był od razu gotowy do wręczenia bliskiej osobie.

Niecodzienne i śmieszne gadżety dla małego piłkarza

Ofertę sklepu internetowego Murrano charakteryzuje wyjątkowe bogactwo przedmiotów, które przygotowywane są przez nas w taki sposób, abyś mógł je wręczyć na prezent bliskiej osobie, pomijając dołączenie kartki z życzenia. Biżuterię ze złota i srebra pakujemy w eleganckie pudełko, które ponadto zdobimy metalową tabliczką z grawerowaną dedykacją. Na powierzchni tabliczki umieszczamy wybraną przez Ciebie treść lub tekst wybrany spośród naszych gotowych już projektów. Taki prezent dla nastoletniego piłkarza umieszczamy ponadto w papierowej torebce prezentowej, która również przyozdobiona jest przez logo Murrano. Prezenty dla piłkarzy dobierzesz również spośród bawełnianych koszulek, na których znaleźć można niepowtarzalne wzory przyozdobione ponadto wybranym przez Ciebie i krótkim tekstem. Koszulka nadrukiem motywacyjnym lub rozweselającym do doskonały pomysł na oryginalny prezent dla piłkarza. Pomysł na prezent dla małego piłkarza znajdziesz wśród akcesoriów przydatnych dla osób spożywających posiłek poza domem, tych zabieganych i zapracowanych osób. Metalowa śniadaniówka to ekologiczny pojemnik służący do przechowywania nie tylko śniadania, ale także innego posiłku. Przedmiot ten pozwoli zabezpieczyć posiłek przed wylaniem lub wysypaniem się go w trakcie podróży. W tej śniadaniówce można również przechowywać obiad, który później zostanie spożyty, w czasie przerwy lub tuż po treningu. Spożywanie posiłków przygotowanych uprzednio w domu to dobry pomysł na prezent dla piłkarza. Murrano to miejsce, gdzie zakupisz wspaniały prezent na 18. urodziny dla piłkarza. Sportowa pasja, która później przeistacza się w zawód wymaga ciągłego motywowania się do dalszych sukcesów, pokonywania codziennych trudności. Prezent dla chłopca, przyszłego piłkarza znajdziesz wśród motywacyjnych plakatów tekstowych, a także grafik przedstawiających ukochany sport. Plakaty z właściwie dobranymi grafikami są przedmiotami, które znacznie ułatwiają wizualizację marzeń. Pragnienie, aby zostać sportowcem, będzie utrwalane w psychice dziecka dzięki plakatom umożliwiającym wyobrażenie spełnienia dziecięcych pragnień. Znajdziesz u nas prezenty dla piłkarzy w postaci metalowych plakatów dostępnych w dwóch rozmiarach M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Wybierz prezent dla miłośnika piłki nożnej spośród dodatków opracowanych w orientacji poziomej i pionowej. Wszystkie nasze plakaty dostępne są w formie wydruków wykonanych na stalowej płycie. Twoje domowe dzieło sztuki odporne jest na uszkodzenia typowe dla papierowych ozdób ścian. Stal zastosowana w roli materiału zapewnia Ci wysoką jakość obrazu HD. Niezwykły prezent dla piłkarza zamów już dziś!