Skarbonki

Zastanawiasz się, jaki prezent wręczyć dziecku z okazji narodzin? A może szukasz upominku dla małego mistrza oszczędzania. Nasza spersonalizowana skarbonka z grawerem na chrzest, urodziny, niepowtarzalny roczek, Dzień Dziecka, komunię z pewnością stanie się trafionym podarkiem. W sklepie internetowym Murrano dopasujesz skarbonkę do płci dziecka i wyjątkowej okazji, wybierając najlepszy model i projekt personalizacji. Usiądź wygodnie i daj się porwać do świata spersonalizowanych upominków na miarę XXI wieku.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz Rodzaj:

Szukasz praktycznej pamiątki dla małego księgowego? Oryginalna skarbonka z grawerem będzie idealna

Zdolność oszczędzania jest niezwykle przydatną umiejętnością, ponieważ bez tego trudno funkcjonować w codziennym, dorosłym życiu. Posiadając nawet duże majątki, ludzie nierzadko tracą je, bo niewłaściwie gospodarują pieniędzmi. Należy umieć właściwie gospodarować dobrami, aby móc zaspokoić swoje podstawowe potrzeby życiowe. Dorosłość jest niezwykle trudna dla tych, którzy pozbywają się gotówki chwilę po tym, gdy ta pojawia się na ich koncie. Wydawanie na atrakcje, zbyteczne przedmioty tuż po wypłacie, a później zastanawianie się, w jaki sposób opłacić koszty mieszkania, pożywienie, rachunki to sytuacje niemalże codzienne. Warto uczyć się, że najpierw trzeba mieć pieniądze, aby potem je wydawać. Skarbonka z grawerem wykonana jest z polietylenu Ten pamiątkowy i przydatny upominek w kształcie prosiaczka posiada wymiary 30 cm x 30 cm x 3,5 cm i występuje w dwóch wariantach kolorystycznych, różowym i niebieskim. Różowe świnki dedykowane są dla dziewczynek, natomiast te w wariancie błękitnym staną się wyjątkowym prezentem dla nie tylko jednego chłopczyka. Standardowa skarbonka w formie najbardziej popularnej to przedmiot przeznaczony jedynie do gromadzenia w nim gotówki, bez możliwości wydostania jej w inny sposób niż zbicie pamiątkowego skarbca. Urocza skarbonka świnka z grawerem posiada możliwość wyciągania gotówki bez konieczności utraty tego pamiątkowego, spersonalizowanego sejfu. Nie ma tutaj widocznego z daleka otworu umieszczonego pod świnką lub na jej boku. Całość gotówki wyciągana jest po odkręceniu ryjka. Z tego względu możliwe jest przeliczanie zgromadzonych oszczędności i zaplanowanie wydatków.

Słodka różowa świnka – skarbonka z grawerem idealnym prezentem dla dziecka na urodziny i nie tylko

Ta urocza zabawka to niewątpliwie inwestycja w przyszłość dziecka. Gromadzenie gotówki w skarbonce będzie jak posiadanie konta oszczędnościowego i odkładanie na nim składników wypłaty w dorosłym życiu. W sklepie internetowym Murrano odkryjesz projekty grawerunku idealnego na wszelkie okazje dotyczące dzieci. Wyjątkowa skarbonka z grawerem na chrzest to upominek niekonwencjonalny, ale równie wartościowy. Z pewnością będzie to trafiony prezent od matki chrzestnej myślącej o przyszłości maluszka. Oryginalna skarbonka z grawerem na roczek jest również propozycją upominku wybranego przez pozostałych członków rodziny. Spersonalizowana skarbonka z grawerem to idealny prezent dla dziecka, dziewczynki i chłopca. Skarbonka świnka może się stać również opakowaniem dla ofiarowanej dziecku gotówki. Gotówka skryta w niepowtarzalnej skarbonce może nie zostanie wydana natychmiast po otrzymaniu i stanie się początkiem zgromadzanych oszczędności. Grawerowana skarbonka świnka to nie jest przedmiot stojący na półce bez wyraźnego zastosowania. Jest ona niczym kontro oszczędnościowe, a posiadanie jej uświadamia malca, że najpierw należy zgromadzić pewną pulę gotówki, aby móc ją spożytkować. Taka skarbonka z grawerem to również miejsce, w którym dziecko będzie chowało swoje skarby również pozbawione materialnej wartości, czyli na przykład zasuszone kwiatki i listki, zdjęcia, bilety czy inne pamiątki miłych chwil w gronie rodziny i przyjaciół. Świnka skarbonka z grawerem nie jest tylko propozycją upominku dla dziecka. Z łatwością stanie się ona darem dla wnuczki z okazji 18. urodzindla niejdla niego na imieniny oraz urodziny. W sklepie Murrano otrzymujesz nie tylko przedmiot pełniący rolę skarbca cennych pamiątek. Niepowtarzalna skarbonka z grawerem na urodziny posiada personalizację. Masz możliwość skorzystania z naszego kreatora grawerunku, aby opracować projekt personalizacji i wzbogacić go o własną propozycję. Każda skarbonka grawer ma wykonywany gratis. Płacisz jedynie za przedmiot, a nie za jego personalizację. Bez względu na to, czy interesuje Cię skarbonka na chrzest z grawerem, czy upominek zaprojektowany na roczek, w Murrano z pewnością znajdziesz prezent, który sprosta Twoim wymaganiom. U nas kupisz upominek dla bliskiej osoby na wyjątkową okazję nawet na kilka dni przed planowaną imprezą, ponieważ gwarantujemy, że każda dostępna u nas skarbonka zostanie wysłana do Ciebie w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Jeżeli chcesz zrobić niespodziankę, to skorzystaj z opcji wysyłki prezentu do obdarowanego. Taki prezent nie będzie zawierał paragonu ani innego potwierdzenia zakupu zawierającego zapisaną cenę za niego. Już dziś możesz być bliżej członków rodziny niż kiedykolwiek wcześniej! Nie tylko rób zakupy z własnego pokoju, ale także wręczaj je zdalnie, wyręczając się naszą usługą. Twoja wymarzona skarbonka z grawerem już czeka u nas na Ciebie i Twoich bliskich!