Koraliki z kryształkami

Koraliki charms to specjalna część oferowanej przez nas biżuterii. Pierwszą ich cechą, która z miejsca zachwyca i olśniewa jest ich wyjątkowa, bogata w różne odcienie i barwy kolorystyka. Z racji tego, że koraliki z kryształkami są wyrabiane tak, aby uzyskać wysoki połysk i precyzyjną obróbkę materiału, każdy z nich mieni się mocnym blaskiem, dodającym prezentowanym wzorom głębi i majestatycznego charakteru. 

Sortuj wg:

Koraliki do biżuterii charms, które kupisz bez wychodzenia z domu

Elementy modułowe z tej kategorii należą do wyjątkowej grupy olśniewających koralików, bowiem kryształy dostarczają niebywałego blasku każdej komponowanej biżuterii. Odbijając promienie światła tworzą wyjątkową feerię barw, oplatającą bransoletkę skomponowaną z tymi niepowtarzalnymi koralikami. Każdy z nich jest wysadzany kryształkami cechującymi się precyzyjnym szlifem i wysokim połyskiem. Misternie układane mozaiki na każdym z nich świadczą o niebywałej precyzji wykonania i wielkim kunszcie jubilerskim. Jeden koralik może posiadać na swojej powierzchni aż dziewięćdziesiąt równo ułożonych kryształków, co nie tylko wprawia w zachwyt, lecz także wzbudza podziw dla jubilerskiej precyzji. Jednym z rodzajów elementów z kryształami są jednokolorowe kompozycje cechujące się jednorodnością. Są one dostępne w wielu kolorach tak, abyś mogła dopasować odcień do swojej prywatnej kolekcji. Znajdziesz tu również wielobarwne mozaiki złożone z kilku kolorów, niekiedy układające się w ciekawe wzory. Modernistyczne czarno-białe pasy, lub ludowe barwne przeplatanki są jedynymi z wielu propozycji, które zachwycą nawet najbardziej wymagające fanki dobrego stylu. Wszystkie dostępne w tej kategorii koraliki do biżuterii wzbogacone w połyskujące kryształy z pewnością nie pozwolą Twojej bransoletce na przeciętność. Poznaj naszą ofertę z kategorii zawierającej elementy z kryształami i zachwycaj wyglądem! Przyciągające wzrok koraliki do biżuterii są w zasięgu Twoich rąk. Spersonalizowany prezent dla niej na zbliżającą się okazję kupisz już dziś bez konieczności wychodzenia z domu. Weź w dłonie telefon, tablet lub komputer i wejdź do świata naszych spersonalizowanych prezentów. Idealny upominek dla każdej kobiety wybierzesz bez konieczności wychodzenia z domu.

Wybierz koraliki z kryształkami dla niej nie tylko na wyjątkową okazję

Poszczególne kryształki tworzące koraliki są układane w taki sposób, że ich gęste nagromadzenie rodzi wrażenie ogromnej pracy jaka została wykonana, by je wyprodukować. Ilość kryształów na pojedynczym koraliku może sięgać nawet dziewięćdziesięciu sztuk. Podziw jaki budzą te osobliwe elementy biżuterii wywołują też jednak zręczne i zaskakujące połączenia kolorów uzyskane przez projektantów. Popularne charms jako koraliki z kryształkami przez swój ciekawy design wydają się być biżuterią kosztowną i ekskluzywną. W rzeczywistości jednak ich cena jest bardzo przystępna, przez co stają się one jednym z bardziej popularnych akcesoriów w systemach biżuterii modułowej. Dzięki bogatej ofercie na charms koraliki dostępne w Murrano zainteresują zarówno estetycznych purystów i minimalistów wolących modele pokryte jednolitymi kryształami, z drugiej strony w naszej ofercie doskonale odnajdą się tęskniący za barokową obfitością miłośnicy pełnych rozmachu, mozaikowych połączeń. Koraliki na których powierzchni kryształy tworzą wielobarwne wzory oraz te ograniczone do odcieni czerni i bieli zadowolą nawet klientki o najbardziej wygórowanych wymaganiach z okazji Dnia Kobiet. Jeśli więc zależy Ci na wzbudzaniu okrzyków zachwytu i zapieraniu tchu w piersiach swoich rozmówców, wybierz coś dla siebie z naszej szerokiej oferty na koraliki z kryształkami.