Prezent dla taty na urodziny

Wspaniałe upominki są gwarancją radości obdarowanego. Wybierając najlepszy prezent, warto posiłkować się znajomością sprawdzonych pomysłów lub skorzystać z propozycji specjalistów w tej dziedzinie. Za pośrednictwem strony internetowej Murrano zakupisz nietuzinkowy prezent dla taty na urodziny. Wspólnie sprawimy, że solenizant zachwyci się nim, a Ty będziesz czuł, że sprostałeś trudnemu zadaniu.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Niecodzienny i fajny prezent na urodziny dla taty

W sklepie internetowym Murrano zachwyci Cię bogactwo propozycji upominków dla niego, mężczyzny, który pokazał świat, wskazał kierunek drogi życiowej i wychował najlepiej jak umiał. Tata bywa często kimś, kogo osobę się nie docenia. Często, przez codzienne obowiązki zawodowe, stoi on z boku życia dziecka. Bywa, że wydaje się on nie uczestniczyć w kształtowaniu osobowości malca. Jednak, to on jest mocarzem, który dba o to, aby członkom jego rodziny niczego nie brakowało w życiu. Nierzadko pracuje na tyle ciężko, że traci przez to możliwość bycia blisko rodziny. Praca po godzinach, branie dodatkowych zleceń czy nawet długotrwałe wyjazdy do pracy w ramach delegacji są tym, co niejako utrudnia budowanie rodzinnych więzi. Ojciec to ten, którego obowiązkiem jest zapewnienie rodzinie najlepszych warunków. Bywa jednak, że czyni on to kosztem bycia obok najbliższych. Tata to ten stateczny i opanowany, dojrzały człowiek, który zawsze zna odpowiedzi na wszystkie pytania. Jest specjalistą w dziedzinie budownictwa, a także motoryzacji i wszelkich prac manualnych. To on bywa projektantem i wykonawcą karmników dla ptaków czy innych, technicznych prac przygotowywanych na szkolne zajęcia. Prezent dla taty na urodziny będzie sposobem na okazanie wdzięczności temu, który wielokrotnie przedkładał dobro dzieci nad własne potrzeby. Urodzinowy prezent dla taty przygotowujesz wspólnie z pracownikami sklepu internetowego Murrano. Wyjątkowe, grawerowane upominki wzbogacone czułą dedykacją prosto od serca będą przyczyną wielu wzruszeń w czasie urodzin, tych trzydziestych, czterdziestych, pięćdziesiątych i każdych kolejnych. Biżuteria nie jest jedynie typem podarków wręczanych kobietom w czasie ważnych okazji. W sklepie internetowym Murrano wybierzesz prezent dla ojca na urodziny spośród wyrobów z białego i żółtego złota, a także srebra. Złoto oferujemy w postaci biżuterii, którą charakteryzują próby 333 i 585 szlachetnego kruszcu. Srebro posiada natomiast najwyższą możliwą zawartość czystego metalu szlachetnego.

Elegancki, grawerowany prezent dla ojca na urodziny

Biżuteria ze złota i srebra wysyłana jest przez nas w zestawie z certyfikowanymi metkami jubilerskimi i posiada akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Wybierz wspaniały upominek dla niego w postaci złotego łańcuszka przyozdobionego medalikiem lub krzyżykiem. Prezent na urodziny taty dopasujesz do swoich możliwości finansowych. Skorzystaj z opcji filtrowania wyników wyszukiwania i zobacz prezenty urodzinowe dla taty, które najbardziej odpowiadają Twoim oczekiwaniom. U nas wybierzesz drobiazg na urodziny ojca, podróżując do pracy, a nawet, odpoczywając w domowym zaciszu. Wystarczy zapoznać się ze wspaniałymi propozycjami dostępnymi na stronie naszego e-sklepu i wybrać właściwy przedmiot. Biżuterię ze złota i srebra pakujemy zupełnie za darmoeleganckie, drewniane pudełko zdobione grawerowaną dedykacją umieszczoną na metalowej płytce. Opracuj dedykację samodzielnie lub skorzystaj z naszych projektów. Dodatkowo, całość uzupełniamy papierową torebką prezentową oznaczoną przez logo sklepu Murrano. Taki prezent urodzinowy dla taty jest od razu gotowy do wręczenia. Biżuteria to nie jedyne prezenty na urodziny dla taty, które chcemy Ci zaproponować. Dodatkiem dla każdego gentlemana będzie oryginalny wieszak na krawaty. Któż z panów nie ma krawatów po prostu luźno wrzuconych do szuflady i często nerwowo nie poszukuje tych dodatków, ponieważ te zagubiły się w zbiorze pozostałych ubrań? Czas zrobić z tym porządek! W tym też pomoże wybór książkowego kalendarza z bogactwem miejsca na plany, przyszłe zadania i inne przydatne notatki. Codzienne, domowe obowiązki specjalisty od remontów umili użytkowanie spersonalizowanego zestawu narzędzi. Wybierz grawerowaną karafkę, zestaw do whiskykufel do piwa czy też nosidło na butelki chmielowego napoju dla amatora dorosłych rozrywek. Prezenty na urodziny taty to także te odpowiadające jego zainteresowaniom. Prezenty dla taty na urodziny – myśliwski nóż z grawerowaną rękojeścią, śniadaniówka z dedykacją czy spersonalizowany kubek termiczny i koszulka z motywem dla pogromcy dzikiej przyrody – będą idealnymi podarkami dla rodzica, który jest wędkarzem. Prezent dla taty na urodziny może być praktycznym gadżetem. Nowoczesne zapalniczki plazmowe są tymi, które możliwe są do użytkowania nawet w czasie trudnych warunków atmosferycznych. Wspaniałe, grawerowane prezenty dla ojca na urodziny czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym. Nie zwlekaj i zamów właściwy upominek!