Lampki LED

Sklep internetowy Murrano to niezwykłe miejsce, gdzie odkryjesz idealny wydruk na szkle akrylowym z podstawką LED. Piękne zdjęcie na szkle akrylowym dobrane zostanie to niemalże każdej okazji. Wystarczy zmodyfikować projekt personalizacji, by opracować oryginalny druk na plexi. Nie czekaj dłużej i wejdź do naszego personalizowanego świata, gdzie czekają na Ciebie najwspanialsze podarki z dedykacją, którą sam opracujesz. Już czas!

Sortuj wg:

Dobra ramka ze zdjęciem na szkle akrylowym jako upominek wysłany do Ciebie

Nie masz czasu na odpoczynek, a wiesz, że musisz jeszcze kupić prezent dla najbliższych na zbliżającą się okazję? Sprawdziłeś kilka sklepów stacjonarnych, ale ich oferta nie zadowoliła Ciebie? Sklep internetowy Murrano to wspaniałe miejsce, gdzie odkryjesz wydruk na szkle akrylowym będącym prezentem idealnym na wiele okazji w życiu człowieka. Przedmiot ten składa się z drewnianej podstawki, na której umieszczona jest plexi wzbogacona treścią wybraną przez Ciebie. Lampka 3D ze zdjęciem to przepełniony barwami produkt z dedykacją i zdjęciem dołączonym do zamówienia. Lampka LED ze zdjęciem zasilana jest przy pomocy dołączonego kabla USB. Nie potrzebujesz jednorazowych baterii, aby móc cieszyć się użytkowaniem tej oryginalnej ramki. 3 warianty białego światła oświecą ramkę umieszczoną na komodzie, na biurku czy na półce w sypialni. Stwórz klimat w swoim domu! Bądź autorem romantycznego wystroju wnętrza mieszkania i wybierz idealne zdjęcie za szkłem akrylowym, którym wzbogacisz swoją przestrzeń. Lampa 3D ze zdjęciem tworzona jest z dbałością o każdy detal przekazywanego nam zlecenia. Sprawdź nasze drukowanie na szkle akrylowym, tworząc niespodziankę dla bliskich na parapetówkę. To właśnie w Murrano czeka na Ciebie doskonały upominek dla zakochanych biorących ślub i świętujących rocznicę ślubu. Stwórzmy razem zdjęcie z podstawką LED, by ofiarować oryginalny prezent podczas zbliżającej się imprezy.

Oryginalna personalizowana lampka 3D jako pomysł na zbliżającą się imprezę

Gustownie oprawione zdjęcie w szkle akrylowym posłuży do udokumentowania Twojej relacji z bliskimi. Stwórz najlepszy prezent dla niej, dla niegodla pary i dla dziecka, wybierając druk na szkle akrylowym. To właśnie u nas znajdziesz propozycje projektów personalizacji, zawierające treść dedykacji i Twoje zdjęcie. Wybierz zdjęcie bliskiej osoby lub Waszą wspólną fotografię, aby zrobić miłą niespodziankę dla przyjaciółki na wieczór panieński. Ofiaruj wydruk na szkle akrylowym z podstawką LED również dziadkom na złote gody lub Dzień Babci i Dzień Dziadka. To właśnie tu znajdziesz najlepszy pomysł na podziękowania ślubne dla tych najważniejszych gości weselnych, którzy zasługują na wyróżnienie. A może masz zostać matką chrzestną? Kilka dni temu zostałaś babcią i wybierasz upominek dla chłopca z okazji narodzin? Już za kilka dni chrzciny Waszej córki. Chcecie, aby miała ona coś również od Was? Podświetlana podstawka LED to pomysł idealny na sakralne okazje takie jak chrzest czy komunia święta. Oryginalna pamiątka komunii świętej zostanie wręczona z samodzielnie opracowaną dedykacją od kochającej cioci. To także w sklepie internetowym Murrano znajdziesz najlepsze fotoprezenty, czyli prezenty ze zdjęciem dołączonym do zamówienia. Możesz u nas czuć się jak prawdziwy artysta i doświadczony grafik podczas dopasowywania projektu dedykacji i dowolnego modyfikowania jego treści. A może zachwycą Cię również nasza klasyczna ramka na zdjęcia z nadrukiem i personalizowany album na zdjęcia?