Prezent na absolutorium

Dzień absolutorium zbliża się nieubłaganie, a Ty nie masz nadal właściwego prezentu dla studenta? Skorzystaj z oferty przygotowanej przez sklep internetowy Murrano. Tylko u nas zdobędziesz najlepszy prezent z okazji ukończenia studiów. Złoto, srebro, plakaty, upominki ze szkła, drewna, bawełny i metalu – to wszystko znajdziesz w naszym sklepie. Wszystkie dostępne u nas prezenty na absolutorium wzbogacamy grawerowaną dedykacją dopasaną zarówno do niej, jak i do niego.

Spersonalizowane prezenty na ukończenie studiów, które kupisz już przez Internet

Absolutorium to długo wyczekiwana chwila zakończenia studiów. Podczas tej uroczystości młodzi ludzie, najczęściej jeszcze przed trzydziestym rokiem życia, odbierają dyplomy z rąk władz uczelni – dziekana i rektora. Charakterystyczny w tym dniu jest strój, to długa, sięgająca do stóp toga, a także biret. Niektóre uczelnie i wydziały wyróżniają się odrębną kolorystyką obecną na odzieży absolwentów. Odbiór dyplomu odbywa się zazwyczaj w największej auli uniwersytetu, a na widowni znajdują się najbliżsi dla absolwenta – rodzice, dziadkowie, rodzeństwo, a nawet partnerzy czy już małżonkowie. Ten dzień uwieczniany jest na filmach i zdjęciach przygotowanych przez zatrudnionych profesjonalistów, a także najbliższe osoby, które z dumą podziwiają absolwentów. Mając świadomość tego, że nie każdy ma czas dostępny, aby przeznaczyć go na zrobienie zakupów, przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę bogatą w nie tylko jeden prezent na koniec studiów, który kupisz bez konieczności wychodzenia z domu. Wszystko, czego potrzebujesz, aby zdobyć najlepszy prezent na absolutorium, jest urządzenie posiadające dostęp do sieci internetowej. Całość transakcji zakupu możesz przeprowadzić o dowolnie wybranej porze. Sklep internetowy Murrano to bogactwo prezentów, które są dla Ciebie dostępne nawet w środku nocy, gdy nie możesz zasnąć lub w południe, podczas przerwy w pracy. Oferta sklepu Murrano dedykowana jest dla osób, które na co dzień nie mają za dużo czasu wolnego i nie chcą tracić go na długotrwałe wycieczki do galerii handlowej i włóczenie się jej alejkami, poszukując czegoś, co w przyszłości zostanie wręczone jako prezent na ukończenie studiów. Zdecydowana większość z oferowanych przez nas przedmiotów wysyłana jest do Ciebie w ciągu 24 godzin od chwili zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Z tego względu wybrany u nas prezent na zakończenie studiów trafi do Ciebie z pewnością na czas.

Oryginalne prezenty na koniec studiów jako pamiątki najlepszego czasu w życiu

Jeżeli pragniesz wręczyć bliskiej osobie dobrze dopasowany prezent na zakończenie studiów, skorzystaj z propozycji podarków dedykowanych dla osób reprezentujących określone zawody, a także dla pasjonatów, czyli tych, którzy posiadają hobby przepełniające ich życie. Odkryjesz u nas upominki dedykowane dla magistra, inżyniera, a także dla nauczycielki, architekta, elektryka, informatyka, muzyka, grafika, historyka, fizyka, prawnika, lekarza, strażaka, żołnierza, policjanta, farmaceuty, a nawet dla księdza. Spersonalizowane prezenty na zakończenie studiów to z pewnością nasze kryształowe statuetki. Posiadają one wbudowany zegarek i stanowią ozdobę, która z pewnością wspaniale prezentować się będzie na każdej komodzie czy półce. Treść wygrawerowana na szkle to rodzaj gratulacji i trwałej pamiątki dla absolwenta studiów. Warto tu zainwestować w kategorię prezentów dedykowanych dla imprezowicza, piwosza, konesera whisky czy winiarza. Te praktyczne akcesoria to pojedyncze kieliszki do wina, a także zestawy składające się z dwóch lub sześciu kieliszków. Każdy kieliszek pomieści 350 ml wina. Wybierz wyjątkowy projekt grawerunku, który zostanie zapisany na zakupionym kieliszku lub zestawie. Z powodzeniem dopasujesz projekt dedykowany na absolutorium. Użytkowanie tych gustownych i spersonalizowanych akcesoriów umili każdą chwilę następnych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół. Wybierając na absolutorium prezenty, warto również pokusić się o zakup grawerowanych szklanek do picia kawy lub whisky. Dla konesera whisky wybierz kamienie chłodzące alkohol, które zostaną wręczone w grawerowanej, drewnianej skrzyni. Alkohol degustowany podczas wyjątkowego wieczoru dla magistra i inżyniera, warto podać w karafce wzbogaconej okolicznościowym grawerunkiem. Zakończenie studiów może również przerodzić się w święto piwoszy, więc przydatne okażą się spersonalizowane kufle i nosidła na butelki alkoholu. Solidny metalowy plakat z oryginalną grafiką i imieniem absolwenta to również trafiony prezent na zakończenie studiów. Prezent na absolutorium dla przyjaciółki to z pewnością zestaw aromatycznych herbat i grawerowana puszka pełna słodyczy. Upominki dla eleganckiego, młodego absolwenta prawa, ekonomii czy medycyny to z pewnością grawerowane wieszaki na krawaty, szkatułki na kolekcję biżuterii i zegarków, a także skórzane portfele, które również wzbogacane są o personalizację. Dokonaj zakupu już dziś, a zamówiony prezent na absolutorium dotrze do Ciebie wraz z gratisem!