Perły

Perły stanowią pierwotny rodzaj biżuterii wytworzonej przez naturę. Nasi przodkowie perłami obdarowywali swoje ukochane. W tej błyszczącej, idealnie okrągłej bryle tkwi od zawsze coś, co zachęca ludzi do przeczesywania zbiorników wodnych, aby znaleźć muszlę, która skrywałaby drogocenną perłę. Czasy się zmieniły, teraz małże nie kojarzą się wyłącznie z perłami, pozwala się im trwać bez ingerencji człowieka. Sklep internetowy Murrano proponuje Ci zestawy biżuterii wyprodukowane z tworzywa sztucznego, ale wzorowane na właściwościach ozdobnych klasycznych pereł. Przejrzyj naszą ofertę pereł i spraw sobie lub bliskiej osobie prezent w królewskim stylu.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Czas dostawy:

Bogata tradycja pereł jako materiału jubilerskiego

Perły stanowią materiał jubilerski stosowany od kilku tysięcy lat. Są cennym wytworem natury, który od zawsze był trudny do pozyskania, co zdecydowanie zwiększało koszty późniejszego zakupu. Łowiący ryby mężczyźni, rybacy i wędkarze trafiali czasami na muszlę skrywającą perłę. Perła ta stawała się bezcennym znaleziskiem, który później był prezentem dla niej, czyli ukochanej kobiety. Ofiarowanie niezwykłego prezentu, którego znalezienie było skutkiem ogromnego szczęścia, świadczyło o dużej więzi pary zakochanym w sobie osób. Mężczyzna oddający piękną i lśniącą perłę kobiecie, niemalże ją zaślubiał, ofiarowywał wraz z tym podarkiem swoją wierność, nieskończoną miłość i troskę aż do końca życia. Trafienie na lśniącą, idealnie okrągłą i budzącą pożądanie perłę nie było i nie jest doświadczeniem typowym. Perły obecne są w małżach na określonych wodach i miejscach naszej planety. Wyjątkowość pojawiania się pereł można porównać z występowaniem czterolistnych koniczyn, które w naszej kulturze symbolizują szczęście, powodzenie, sukces na gruncie zawodowym i prywatnym. Co robimy, gdy znajdziemy taką nietypową odmianę tej rośliny? Oczywiście chwalimy się otoczeniu, chowamy w kieszeni, zabezpieczamy przed zniszczeniem, umieszczając w specjalnie przygotowanej folii albo oddajemy w darze bliskiej osobie. Niezwykłość pereł warunkowana przez utrudniony dostęp do nich oraz piękny kształt i fantazyjną barwę staje się powodem, aby ten wyrób jubilerski stał się prezentem dla niej, tej ukochanej kobiety z okazji Walentynek,a także dla mamy czy babci z okazji ich świąt, Dnia Mamy czy Dnia Babci, urodzin, imienin i ważnych rocznic. Sklep internetowy Murrano ma w swojej ofercie ekskluzywne zestawy pereł wyprodukowane we Włoszech, w stolicy światowej i europejskiej mody. Te doskonałe i budzące zachwyt ozdoby wykonane zostały z dużą precyzją zapewniającą kupującym komfort użytkowania na lata. Tworzywo sztuczne zastosowane przez producenta niczym nie odbiega od naturalnego surowca. Perły są piękne, połyskujące, przyciągające uwagę otoczenia, ale również przystępne cenowo. Ich zakup nie obciąży portfela mężczyzny chcącego zapewnić swojej partnerce najpiękniejsze ozdoby jej wyjątkowej urody.

Indywidualizacja i dopasowanie do potrzeb kobiety noszącej perłowe ozdoby

Okazałe komplety pereł w postaci naszyjnikabransoletki i kolczyków wykonane są ze specjalnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb kupujących i uroczych pań cieszących się niezwykłymi ozdobami. Murrano zapewnia wysoki komfort noszenia biżuterii poprzez zastosowanie systemu regulacji jej długości. Ty wybierasz kolor i typ biżuterii, my dajemy Ci gwarancję, że wybrana ozdoba będzie pasowała na Twoją dłoń lub kochanej przez Ciebie kobiety. Proponujemy Ci zestawy, w których skład wchodzą naszyjniki o obwodzie 47 cm, bransoletki o regulowanej długości, od 18 do 24 cm oraz gustowne kolczyki nie przekraczające 2,2 cm. Każdy produkt pakujemy w niezwykle dobrze się prezentujące pudełko z logiem sklepu internetowego Murrano. Masz możliwość dopasowana opakowania wybranego przez Ciebie królewskiego prezentu. Wybierz białe lub brązowe ozdobne pudełko i spraw najbliższej sobie kobiecie prezent, który zapamięta na długo. Wiemy dobrze, że wartość podarku kryje się w sposobie jego wręczenia i dodatkach mu towarzyszących. Gwarantujemy zachwyt i niezapomniane przeżycia po skorzystaniu z naszych usług. Nie poprzestajemy tylko na sprzedaży biżuterii, zapewniamy Ci personalizowany grawerunek umieszczony w opakowaniu z niezwykłymi perłami. Ty wybierasz tekst, a wspólnie z nami, korzystając z naszego formularza i podglądu tworzysz projekt, który odwzorujemy metodą laserową, czyli umieścimy na pudełku z prezentem. Nie masz pomysłu? Nie wiesz, co powinna zawierać dedykacja? Nie jesteś pewien, w jaki sposób rozmieścić opracowany przez Ciebie tekst? W tym również pomoże program dostępny na stronie każdego z naszych wyrobów jubilerskich. Lśniący, diamentowy blask naszych pereł to nie wszystko. Zapewniamy Ci dodatkowy prezent dla Ciebie. Tak, dokładnie! Otrzymasz od nas prezent przy zakupie każdego produktu i to Ty wybierzesz jego rodzaj. Spodobała Ci się nasza ekskluzywna biżuteria i poza podarkiem dla bliskiej osoby, chciałbyś mieć coś dla siebie? Zorganizujemy to. Wybierz gratisowy produkt spośród tych dostępnych dla Ciebie i ciesz się podwójną radością, a my w ciągu 24 godzin przygotujemy i wyślemy Twoje zamówienie. Jeśli uznasz, że bardziej podoba Ci się inny rodzaj naszej biżuterii, możesz dokonać wymiany, a nawet zwrócić zakupiony towar w ciągu 30 dni. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, więc swobodnie rozkoszuj się oglądaniem naszej oferty i wybierz coś dla siebie!