Prezent dla szefa

W sklepie internetowym Murrano wybierzesz niezwykły prezent dla szefa – prezesa, dyrektora i kierownika. Tylko u nas czekają na Ciebie nie tylko wyroby jubilerskie, ale równie praktyczne gadżety dla szefa. Użyteczne, pamiątkowe i piękne prezenty zachwycą oko każdego miłośnika elegancji. Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą grawerowanych upominków, które zdobimy dedykacją wykonaną zgodnie z Twoim projektem. Nie zwlekaj i zapoznaj się z naszą ofertą.

Niecodzienne pomysły na prezent dla szefa od pracowników

Miejsce pracy bywa drugim domem dla wielu osób. To przecież tu spędza się niemalże całe dnie, pracując ciężko, aby móc później zrealizować marzenia. Życie prywatne nierzadko przestaje istnieć, gdy okazuje się, że wyjazd do pracy odbywa się wraz z pojawieniem się słońca, a wyjście do domu ma miejsce tuż po nastaniu nocy. Współpracownicy są towarzyszami, a często nawet przyjaciółmi. Wspólne śniadania i obiady, a także wspólne realizowanie codziennych zadań jest tym, co łączy ludzi. Szef to już nie tylko nadzorca, ale bywa, że również bliska osoba. Upominki dla szefa są już normą. W miejscu pracy pamięta się zarówno o urodzinach, jak i imieninach, zaślubinach czy Bożym Narodzeniu. Świąteczne spotkania obfitują w prezenty dla szefa, które przygotowują, wybierają i wręczają pracownicy. Upominek dla szefa przygotowywany jest z zaangażowaniem całej społeczności pracowników danego zakładu pracy. Wśród niezwykłych upominków znajdują się te niezwykłe i eleganckie dodatki dla każdego gentlemana, zabawne prezenty, a także wyroby jubilerskie. Najczęściej wybieranym podarkiem jest biżuteria. Złote i srebrne ozdoby stanowią synonim trwałości. W sklepie internetowym wybierzesz prezent dla prezesa spośród wyrobów z białej i klasycznej, żółtej odmiany złota. Dodatkiem mężczyzny zajmującego stanowisko kierownicze będzie złoty łańcuszek. Ten typ ozdoby panowie noszą zazwyczaj samodzielnie. Niekiedy masywne, grube łańcuszki zdobione są zawieszką o charakterze religijnym, czyli medalikiem lub krzyżykiem. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz symbole wiary chrześcijańskiej skryte w interesujących wzorach. Męski łańcuszek wybierzesz, dopasowując właściwy rozmiar ozdoby. Wyroby jubilerskie ze srebra będą alternatywą dla nieco droższych dodatków. Wybierz srebrny łańcuszek, jeśli posiadasz ograniczoną kwotę, a zależy Ci na zakupie eleganckiego prezentu.

Oryginalne prezenty dla szefa zapakowane w wytworne pudełko na biżuterię

Złoto i srebro umieszczamy w drewnianym pudełku prezentowym, przyozdobionym przez logo sklepu Murrano. Pudełko na biżuterię upiększa również metalowa płytka z wygrawerowanym tekstem dedykacji. Treść dedykacji możesz wybrać samodzielnie w porozumieniu z koleżankami i kolegami z pracy. Jeżeli nie masz pojęcia, jakie zdania będą właściwe, skorzystaj z naszych gotowych projektów grawerowanych dedykacji. Przygotowując ofertę upominków, wiemy, że nie jest ważne jedynie to, co się wręcza, ale również, w jaki sposób. Moment celebrowania uroczystości powinien być starannie przygotowany. Z tego względu ważne jest to, aby elegancki prezent dla szefa był również zapakowany w równie wspaniały sposób. Wigilia pracownicza to czas, gdy na chwilę odchodzi się od obowiązków, aby skupić się na relacjach z osobami, z którymi się pracuje. W sklepie internetowym Murrano dbamy o właściwe przygotowanie upominku do wręczenia, a także o dopełnienie zobowiązań związanych z planowaną wysyłką każdego zamówienia. Osoby sprawujące nadzór nad grupą pracowników są też tymi, które podejmują ważne decyzje, odbywają spotkania z klientami, podpisują istotne dokumenty. Prezent dla prezesa od pracowników wybierzesz spośród grawerowanych zestawów piór i długopisów znanych producentów – Parker i Waterman. Eleganckie dodatki dla kogoś, kto reprezentuje firmę na zewnętrz to również nowoczesne zapalniczki plazmowe. Te współcześnie modne zapalniczki mogą być użytkowane nawet w czasie trudnych warunków atmosferycznych, a do ich uruchomienia wystarczy naładowanie podobnie jak robi się to z telefonami komórkowymi. Szef nie jest jednak jedynie najważniejszym pracownikiem własnej firmy, to również mąż, ojciec, dziadek czy przyjaciel. W domowych zaciszu spędza on czas podobnie jak jego pracownicy. Wieczory to niekiedy chwile organizacji spotkań z przyjaciółmi i najbliższą rodziną. Te momenty odpoczynku i regeneracji po stresującej pracy uatrakcyjni wspaniały zestaw do whisky. W jego skład wchodzi szklana karafka ze statkiem, do której przymocowany jest specjalny kranik, a także cztery grawerowane szklanki, drewniany uchwyt i ochronne opakowanie. Prezent dla kierownika, który ma poczucie humoru, znajdziesz wśród spersonalizowanych kubków termicznych z zabawnym wzorem i imieniem obdarowanego. Do metalowego kubka termicznego warto dołączyć grawerowaną śniadaniówkę ze wzorem specjalnie dla kierownika. Inny elegancki prezent dla dyrektora stanowić będzie zestaw akcesoriów do otwierania i degustacji wina, który skrywamy w drewnianej skrzyni zdobionej dedykacją opracowaną specjalnie dla obdarowanego. Taki upominek dla szefa będzie idealnie komponował się jako dodatek do specjalnej skrzynki do przechowywania najlepszych win, tych otrzymanych w prezencie, a także przeznaczonych do degustacji na specjalne okazje. Poznaj nasze wspaniałe upominki dla przełożonego!