Prezent z okazji 60 Urodzin

Każde kolejne urodziny po powód do świętowania. Zgodnie z tradycją wyjątkowa impreza solenizanta nie może odbyć się bez grupy najlepszych przyjaciół, członków rodziny, a także pysznego jedzenia, wspaniałej muzyki i góry prezentów dla osoby obchodzącej swoje urodziny. W sklepie Murrano odkryjesz nie tylko jeden wyjątkowy prezent na 60 urodziny. Dobierz upominek w taki sposób, aby był idealny dla niej lub dla niego.

Sortuj wg:

Ekskluzywny prezent na 60 urodziny żony, męża, przyjaciela, mamy, ojca, babci lub dziadka

Obchodzenie sześćdziesiątych urodzin jest niemałą okazją w gronie rodziny i bliskich znajomych. Wiek ten przede wszystkim wiąże się z dojrzałością i stabilizacją, jednak coraz częściej postrzegany jest jako druga młodość niosąca ze sobą kolejne wyzwania. Bogactwo doświadczeń życiowych dojrzałego człowieka sprawia, iż coraz częściej korzysta on z jego dobrodziejstw w bardziej aktywny sposób zarówno na polu zawodowym, jak i w życiu prywatnym. Jak więc połączyć dojrzały i dostojny wiek z wręcz młodzieńczą aktywnością, ubierając te aspekty w prezent z okazji 60 urodzin? Sposób jest prosty! Nie należy bać się oryginalności i unikatowego charakteru. Każdy ceni upominki przygotowane specjalnie dla niego i kierowane prosto z serca. Nasz sklep internetowy Murrano oferuje niepowtarzalne prezenty, które zachowują jednocześnie swój praktyczny charakter i wysoką jakość. Solenizant obchodzący tę szczególną rocznicę urodzin z pewnością doceni ponadczasowy ton wyrażający swoją dostojność i klasyczny charakter połączony z niespotykaną formą i nutką fantazji. Każdy oferowany w tej kategorii prezent z okazji 60 urodzin zwieńczony jest eleganckimi dodatkami W przypadku zakupu biżuterii wykonanej ze złota lub ze srebra otrzymasz ją zapakowaną w pudełko ze skórzanym obiciem, do którego dołączamy grawerowaną dedykację. Nie musisz więc martwić się o to, jak zapakujesz swój prezent oraz czy należy do niego dołączać kartkę urodzinową. Biżuteria zapakowana w pudełko upiększone grawerowaną dedykacją to świetny pomysł na prezent na 60 urodziny. Ponadto cenna ozdoba wybrana dla bliskiej osoby wysyłana jest do Ciebie wraz z elegancką torebką prezentową udekorowaną przez logo sklepu Murrano. Wystarczy usiąść wygodnie, wybrać upominek, a my zajmiemy się całą resztą, czyniąc ten prezent na 60 urodziny niezwykłym upominkiem i pamiątką na lata.

Grawerowane upominki na 60 urodziny, którymi zachwycisz swoich bliskich

Aby wręczyć wyjątkowy upominek na 60 urodziny, warto posiadać wiedzę na temat hobby czy zawodu bliskiej osoby. Za najcenniejsze podarki uznaje się te o praktycznym zastosowaniu, zdobione w sposób symboliczny, nawiązujący do stylu życia solenizanta. Każdy z dostępnych w Murrano upominków przygotowany jest z myślą o licznych wyjątkowych okazjach, zainteresowaniach i trybach życia bliskich osób. Pomysł na prezent na 60 urodziny znajdziesz wśród podarków dedykowanych dla imprezowicza, konesera whisky, piwosza czy winiarza. Oryginalne karafki z zestawem szklanek, a także kamienie chłodzące whisky to akcesoria przydatne każdemu dojrzałemu mężczyźnie, który uwielbia whisky i eleganckie dodatki. Upominek na 60 urodziny to również grawerowana skrzynia skrywająca butelkę wytwornego wina i akcesoriów do jego otwierania i degustacji. Jeżeli szukasz prezentu na 60 urodziny dla piwosza, poznaj ofertę grawerowanych kufli do piwanosideł przydatnych podczas organizacji imprez w domu, na świeżych powietrzu lub wyjazdów na wakacje. Prezent na 60 urodziny dla kobiety warto dobrać spośród drewnianych szkatułek, których posiadanie ułatwi przechowywanie biżuterii, zegarków czy okularów. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz spersonalizowane poduszki, na których będziesz mógł zamieścić zdjęcie bliskiej Ci osoby. Ty wybierasz fotografię, którą my umieścimy na bawełnianej poszewce, a więc masz pewność, że obraz ten będzie zawierał idealne przedstawienie solenizanta. Wyjątkowy, pamiątkowy obraz dla solenizanta również odkryjesz wśród metalowych plakatów, które charakteryzuje wysoka jakość druku. Plakaty metalowe dostępne są w dwóch rozmiarach – M i L. Dzięki temu z łatwością dopasujesz grafikę do przestrzeni, w której zostanie ona wyeksponowana. Prezenty na 60 urodziny dla babci lub dziadka to z pewnością zestawy aromatycznych herbat i grawerowane puszki pełne słodyczy. Podarki te umilą wieczory spędzone przy telewizorze, dobrej książce czy w ogrodzie bogatym w pachnące kwiaty. Dla aktywnego seniora przydatna okaże się bawełniana torba ekologiczna, która pomieści zakupy zrobione w pobliskim sklepie czy książki wypożyczone z biblioteki. Torba ta nie zniszczy się, nie rozerwie w trakcie powrotu do domu, a znacznie ułatwi codzienne funkcjonowanie seniora. Jeżeli pragniesz kupić na 60 urodziny prezent, dokonaj transakcji już dziś, korzystając z urządzenia z dostępem do Internetu. Całość transakcji przeprowadzisz bez konieczności wychodzenia z domu. Nie zwlekaj! Do każdego zamówienia dodawany jest gratis.