Pozostałe

W przeglądanej przez Ciebie kategorii zgromadziliśmy ciekawe pomysły na prezent dla bliskiej osoby. Znajdziesz tu: ekskluzywne, drewniane pudełka i torebki ozdobne na prezenty, drewniane szkatułki na zegarki, okulary i biżuterię, ceramiczne kubki z dedykacją oraz zegarki produkcji znanych firm. Zachwycą Cię nasze pomysły na ciekawy prezent dla niej, dla niegodla dziecka i dla pary. Jeśli przemierzyłeś już wirtualne ścieżki sklepu internetowego Murrano i wybrałeś coś dla siebie, tu dokupisz papierowe, drewniane i skórzane pudełka, wewnątrz których schowasz każdy przedmiot. Ciekawe upominki są kluczem do zyskania zadowolenia osoby obdarowanej. Obejrzyj nasze produkty, a na pewno docenisz ich wysoką jakość i styl wykonania. Zapraszamy do oglądania naszej oferty personalizowanych podarków.

Sortuj wg:

Wyjątkowe uzupełnienie oryginalnych podarków zakupionych dla bliskiej osoby

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe, oryginalne prezenty dla niej, dla niego, dla dziecka i dla pary. Wszystkie nasze propozycje prezentowe zgrupowane są w kategoriach wskazujących na wykorzystany budulec, okazję lub osobę, którą można obdarować. Wiemy dobrze, że prezenty nie tylko składają się z samego przedmiotu, którym później obdarowuje się bliską osobę. Istotne jest również to, w jaki sposób odbywa się wyjątkowa czynność przekazania upominku. Sposób wręczenia upominku odgrywa wyjątkową rolę w budowaniu zadowolenia i dobrych wspomnień. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe, drewniane pudełka na prezenty zakupione zarówno u nas, jak i tych samodzielnie wykonanych lub wybranych w innym miejscu. Znajdziesz u nas drewniane pojemniki obite skórą w odcieniu bieli, a także te brązowe. Białe szkatułki na biżuterię posłużą jako idealne dodatki do prezentu z okazji ważnej uroczystości kościelnej i rodzinnej. W białym pudełku wręczysz prezent z okazji chrztu, Pierwszej Komunii Świętej, bierzmowania czy zaślubin. Biel podkreśla niewinność, czystość i wolność od grzechu. Chwile przyjęcia sakramentów świętych są momentami umocnienia w wierze chrześcijańskiej. Wyjątkowość sakralnych uroczystości podkreśli elegancja pudełka wzbogaconego logiem sklepu internetowego Murrano. Do każdego oferowanego drewnianego pudełka na prezenty oferujemy możliwość dołączenia dedykacji grawerowanej na metalowej płytce. W naszym sklepie internetowym znajdziesz ciekawe prezenty i oryginalne dodatki, które uczynią Twój zakup wyjątkowym, niezapomnianym darem ofiarowanym bliskiej osobie.

Oryginalne rzeczy na prezent niedostępne w innych kategoriach

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe podarki, które ofiarujesz na prezent bliskiej osobie. Praktyczne i grawerowane upominki są naszą specjalnością. Znajdziesz u nas ciekawe prezenty na każdą okazję. Wyjątkowe i chętnie użytkowane będą ceramiczne kubki z indywidualizowanym wzorem i dedykowanymi napisami. Taki użyteczny podarek dopasujesz do zainteresowań bliskiej osoby. Stanie się on znakiem pamięci o niej lub o nim. Wyznanie miłości zawarte na kubku pysznej kawy pitej co ranek będzie motywatorem do działania. Prezenty wskazujące na uczucia umilą Walentynki bliskich osób. Treść i wzór odpowiadający zainteresowaniom zakochanych osób podkreślą wzajemną więź. Zakochani, którzy wspólnie spędzają czas przy konsoli, z pewnością ucieszą się z kubka dedykowanego dla graczy. Nasze praktyczne kubki przygotowaliśmy również w świątecznych wzorach, aby umożliwić ofiarowanie ich mamie, tacie, babci, dziadkowi, przyjacielowi lub partnerowi z okazji Bożego Narodzenia. Jeżeli szukasz pomysłu, który przeistoczy się w oryginalny prezent dla niej, możesz wybrać czarną, drewnianą szkatułkę. W tym wyjątkowym przedmiocie skryją się wszystkie wartościowe podarki zbierane przez całe życie. Umieścisz tu złotą i srebrną biżuteriębiżuterię modułową i modową, eleganckie i sportowe zegarki, a także cenne okulary. Taka szkatułka będzie wyjątkowym sposobem na wyeksponowanie i zabezpieczenie cennych ozdób. Ozdoby często gubią się, plączą i rozrywają się, gdy nie są właściwie przechowywane i zabezpieczane przed zgubnym działaniem czynników zewnętrznych. Pomysłowy prezent w postaci drewnianej szkatułki zachwyci zarówno jego, jak i ją. W naszej ofercie online znajdziesz drewniane szkatułki ze wzorami dedykacji dla kobiety i mężczyzny. Dobierzesz elegancki dodatek do każdego gentlemana i do każdej damy. Pomysłowe prezenty, które znajdziesz w sklepie internetowym Murrano umieścisz nie tylko w drewnianych opakowaniach, obitych ekologiczną skórą. Możesz wybrać dodatek spośród naszych toreb prezentowych wykonanych z solidnych materiałów i wzbogaconych logiem By Dziubeka. W nich umieścisz kolczyki i inne biżuteryjne dodatki wybrane dla ukochanej kobiety. Sklep internetowy Murrano charakteryzują prezenty ciekawe dla każdego, kto poszukuje wyjątkowego podarku dla bliskiej osoby. Naszą specjalnością są prezenty oryginalne, niepowtarzalne, ponadczasowe i modne, a więc te, które zadowolą nawet najwybredniejszego człowieka. Wiemy, jak trudno jest znaleźć prezent oryginalny i dopasowany do bliskiej osoby. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę przedmiotów uporządkowanych w taki sposób, aby najlepiej dopasować je do Twoich preferencji. Znajdziesz tu tanie i ciekawe gadżety na prezent. Wybierz i zamów prezent pomysłowy, a my przekażemy go do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili dokonania zapłaty za zamówienie.