Drewniany stojak na wino

Sklep Murrano to wyjątkowe miejsce, gdzie znajdziesz nie tylko jeden prezent dedykowany dla winiarza. Wejdź do świata spersonalizowanych upominków z grawerunkiem i nadrukiem. Podarki przeznaczone dla niejdla niego oraz dla pary zyskują oryginalność dzięki dedykacji umieszczanej na stałe na upominku. W tej kategorii odkryjesz niepowtarzalne drewniane stojaki na wino, które ozdobią mieszkanie nie tylko podczas domówki.

Sortuj wg:

Już dziś przez Internet kupisz stojak drewniany na wino

Degustacja wina nie jest już tak elitarną atrakcją jak dawniej. Wino, białe czy to czerwone degustuje się już nie tylko podczas wyjątkowych okazji, jakimi są ślub, rocznica czy jubileusz. Młodzi piją trunek Dionizosa w weekendy, oglądając ulubiony film czy na parapetówce wśród przyjaciół. Stojak do wina drewniany posłuży jako dodatek nie tylko w mieszkaniu winiarza, ale każdej osoby lubiącej posiadać stylowe i praktyczne dodatki. Przedmiot ten wykonany jest z surowca naturalnego wysokiej jakości. Drewniany stojak na alkohol posiada wymiary 37 cm x 30 cm x 2,5 cm. Umieszczone 6 otworów o średnicy równej 8 cm pozwala na przechowywanie 6 butelek alkoholu, a więc wina oraz innego ulubionego trunku. Na spodzie stojaka umieszczone są nakładki, które zabezpieczają produkt przed poślizgnięciem. Ten spersonalizowany prezent wykonany w całości z drewna bambusowego stanowi uzupełnienie zestawu dedykowanego dla kolekcjonera butelek wina. Wybierz designerski stojak na wino spośród spersonalizowanych prezentów oferowanych przez sklep internetowy Murrano. Całą procedurę zakupu zrealizujesz zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu, pracy czy przerywania wypoczynku. Wystarczy, że posiadasz telefon, tablet lub komputer z dostępem do Internetu. Wejdź do świata, gdzie zachwycą Cię stojaki na wino wzbogacone oryginalnymi projektami nadruku. Dziś już nie musisz rezerwować całego dnia na wyprawę do sklepu stacjonarnego. Sklepowe półki Murrano odwiedzisz o dowolnej porze dnia i nocy, a więc w chwili dogodnej dla siebie.

Liczne okazje, aby ofiarować drewniany regał na wino

Gdy ktoś przeprowadza się do nowego mieszkania lub domu, często planuje również parapetówkę. Podczas tej imprezy podawane są atrakcyjne przystawki na eleganckich deskach. Również serwuje się morze alkoholu. Współcześnie często zwraca się uwagę na to, jakie jest otoczenie wydarzenia. Z tego względu istotne jest posiadanie dodatków wzbogacających wystrój wnętrza. Drewniany stojak na butelki wybierzesz z nadrukiem dla pary na walentynki i inne okazje, gdy świętowane jest uczucie ich łączące. Niecodzienny stojak na wino z grawerem stanie się dodatkiem eksponowanym na co dzień oraz w święta, czyli w czasie, gdy przybywają goście. Okazje związane z kalendarzem są wydarzeniami szczególnie świętowanymi. W sklepie internetowym Murrano odkryjesz projekty dedykacji idealne dla mamy na Dzień Matkidla taty na Dzień Ojca, a także dla bliskich na świętaDzień Kobiet czy Dzień Babci i Dzień Dziadka. Urodziny są również okolicznością, gdy ofiarowuje się stojak drewniany na butelki Każdy nowoczesny stojak na wino może być uzupełnieniem wnętrza każdego pomieszczenia w domu, a więc postawi się go w kuchni na blacie kuchennym, a także w salonie na komodzie czy w gabinecie. Oryginalne półki na wino w kuchni mogą posłużyć do przechowywania również innych butelek, także tych pozbawionych alkoholu. Upominek ten dopasujesz do hobby i zawodu bliskiej osoby, modyfikując dedykację. Jeśli Twój przyjaciel jest zapalonym podróżnikiem i kucharzem, to w tej kategorii odkryjesz najlepsze propozycje przeznaczone dla niego. Nie każdy może mieć swoją winnicę, ale każdy posiada przestrzeń, w której gromadzone będzie wino z wyjątkowych roczników. W sklepie internetowym Murrano odkryjesz stojak na wódkę dla gentlemana, a także dla przyjaciela na imieniny. Eleganckie podziękowanie ślubne przygotujesz po zapoznaniu się z kolekcją produktów oferowaną przez sklep Murrano. Upominki dedykowane dla świadków, rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków wybierane są przez zakochanych organizujących przyjęcie weselne. Młodzi podczas imprezy dziękują najbliższym za wkład włożony w wychowanie, ofiarowaną pomoc i wsparcie w planowaniu dnia zaślubin. Niepowtarzalny stojak na alkohole to nietuzinkowy podarek dla rodziców z okazji świąt. Jak wiadomo, wino stanowi najlepszego terapeutę dla przyjaciółki, która znów jest singielką, bo właśnie odzyskała wolność. Każdy pojedynczy stojak na wino uzupełni wnętrze małego mieszkania kawalera i uczestnika wieczoru kawalerskiego. Zobacz również inne prezenty dedykowane dla winiarza i imprezowicza. Nowoczesna skrzynki na butelki wina, zestawy do wina czy zestawy kieliszków grawerowanych to atrakcyjne przedmioty z grawerem i nadrukiem, które wysyłane są bez zbędnej zwłoki do Ciebie lub obdarowywanej osoby. Klienci sklepu Murrano mają możliwość dokonania zwrotu produktu, jeśli ten nie sprosta ich oczekiwaniom. Tu czeka na Ciebie wspaniała półka na wino z projektem dedykacji, który zmodyfikujesz tak, aby stworzyć wspaniały prezent dla niej, dla niego i dla pary.