Śniadaniówki

Codziennie rano pojawia się problem: jak spakować śniadanie do szkoły lub pracy? Papier i folia idą w odstawkę – teraz na topie jest śniadaniówka! Dzięki niej posiłek wrzucony do torby czy plecaka nie spłaszczy się pod ciężarem książek i teczek z dokumentami. Nasze pojemniki na śniadanie łatwo i szybko się myje, więc po przygotowaniu kanapek mama ma jeszcze czas dla siebie. Tacie natomiast polecamy śniadaniówki w formie lunch boxów, z przydatnymi przegródkami, które pomogą w zachowaniu porządku. Zależy nam na Twoim zdrowiu, dlatego oferujemy pojemniki śniadaniowe wykonane z bezpiecznych tworzyw.

Sortuj wg:

Szukasz sposobu na bezpieczne przechowywanie jedzenia? Odpowiedzią jest śniadaniówka od Murrano!

Dlaczego pojemnik na śniadanie sprawdzi się lepiej, niż powszechnie znane rozwiązania? Przede wszystkim ze względu na swoją budowę i szczelne zamknięcie. Kiedy śniadaniówka jest zatrzaśnięta, nie ma możliwości, żeby zawartość wypadła. Możesz więc spokojnie zabrać swoje ulubione danie do pracy i podgrzać w porze obiadu. Pojemniki śniadaniowe są też doskonałym rozwiązaniem w podróży, kiedy liczy się niezawodność. Każdy oczekuje, że prowiant zabrany w daleką trasę pozwoli się spokojnie posilić. Gwarantuje Ci to nasza śniadaniówka. Koniec z nieszczelnymi zamknięciami, brudną zawartością plecaka czy nieapetycznymi kanapkami! Od dziś na wakacje i do pracy można zabrać pojemniki na śniadanie, dzięki którym posiłek zachowa swoją formę oraz smak. Niektóre wyroby oferowane przez nasz sklep posiadają praktyczne przegródki, niezbędne w przypadku przewożenia obiadu. Istnieje jeszcze jedna zaleta śniadaniówki z ulubionym jedzeniem: mając ze sobą apetyczne kanapki, nie nawet nie spojrzymy w stronę fast foodu. Lunch box zapewnia zatem zdrowy, łatwy do przygotowania w domu posiłek. Dużo lepiej wyglądają pojemniki na śniadanie z sałatką owocową, niż słone, zimne frytki, prawda? W Murrano dbamy o Twoje dobre samopoczucie. Oferujemy Ci więc możliwość zdrowego jedzenia ze śniadaniówki – nawet daleko od domu. Dzięki niej masz pewność, że posiłek dotrze do celu w doskonałym stanie. Śniadaniówka gwarantuje też czystość spożywanych produktów. Szczelne zatrzaski nie dopuszczą do środka żadnych zanieczyszczeń. Pojemniki na śniadanie zachęcą Cię do zdrowego odżywiania, nawet, jeżeli żyjesz w ciągłym biegu i nie masz czasu na przygotowania złożonych dań. Czy trzeba czegoś więcej? Obejrzyj nasze pojemniki śniadaniowe już dzisiaj i wybierz swój!

Stylowy pojemnik na śniadanie pomoże Ci zachować świeżość pożywienia. Znajdź swój ulubiony wzór u nas!

Zdarza się, ze zabranie obiadu do pracy sprawia spory kłopot. Tutaj jednak z odsieczą przychodzi nasza śniadaniówka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Można jej używać w mikrofali, spokojnie więc odgrzejesz swoje ulubione danie podczas przerwy obiadowej. Od dawna już wiadomo, że pojemniki na śniadanie są bazą dla niezwykle zdrowej diety pudełkowej. Zapakujesz do nich warzywa, owoce, a także przygotowany w domu lunch. Dodatkowo każdy pojemnik na śniadanie oferowany przez sklep Murrano może pełnić także rolę naczynia. Nie musisz już nerwowo szukać miejsca przy przepełnionym stoliku. Ze śniadaniówki zjesz też przy biurku albo nawet na stojąco. A co warto zabrać do pracy? Postaw na jedzenie, jakie łatwo pomieści śniadaniówka. Doskonałe będą tu wspomniane już owoce, warzywa, jak również kasza, ryż i chude mięso. Wysokiej jakości pojemnik na śniadanie powinien posiadać komory pozwalające na oddzielenie poszczególnych składników. To sprawi, że nie zmieszają się one ze sobą, a Ty zjesz je ze smakiem. Czy trzeba mówić coś więcej o zaletach śniadaniówki? Dzięki niej możesz posilić się swoim ulubionym daniem w każdym miejscu. Czy to długa droga nad morze, czy zwykły dzień w pracy – pojemniki śniadaniowe spełnią swoją rolę w stu procentach. Lunch boxy odznaczają się lekkością i łatwością zamykania, dlatego są doskonałe również dla dzieci. Oczywiście jest tu znaczna różnica: śniadaniówka dziecięca musi przetrwać o wiele więcej, niż ta używana przez dorosłego. Uczeń może z niej korzystać jedynie na przerwach, nie podgrzewa jedzenia, a także je o wiele szybciej. W dziecięce pojemniki na śniadanie dobrze jest zatem zapakować zdrowe przekąski. Świetnym pomysłem są kanapki, wafle ryżowe, owoce czy domowe ciasto. Przeznaczone dla maluchów śniadaniówki są pojemne, dlatego z powodzeniem schowasz do nich tyle jedzenia, by wystarczyło na cały dzień w szkole. Dzieci często wyjeżdżają też na wycieczki i szybko robią się głodne. Zwykła śniadaniówka może wtedy nie wystarczyć. Dlatego sklep Murrano przygotował ofertę specjalnie dla nich. Proponujemy z z osobnymi komorami, gdzie zmieszczą się różnego rodzaju drobne zakąski. Dajemy Ci pewność, że znajdziesz u nas wzór, który pokocha Twoje dziecko. Dodajmy do tego niezawodność śniadaniówki, a gwarantujemy, że nie będzie chciało się z nią rozstać! Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty. Mamy pojemniki śniadaniowe, obok których nie sposób przejść obojętnie!