Personalizowane

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz metalowe, solidne plakaty z nadrukiem w jakości HD, które przedstawiają m.in. wyjątkowe pejzaże, reprodukcje dzieł sztuki, pojazdy, obiekty architektoniczne i mapy. Grafiki przez nas zgromadzone są przede wszystkim dodatkami do wystroju wnętrz mieszkań, biur czy zakładów pracy. Znajdziesz u nas jednak również plakaty personalizowane, które będą zawierały treści specjalnie przygotowane dla bliskiej osoby na wyjątkową okazję. Wybierz personalizowany plakat dla niej, dla niegodla dzieckadla pary i zachwyć bliskich swoją pamięcią i indywidualnym podejściem. Nie zwlekaj! Zapoznaj się z naszą ofertą!

Sortuj wg:

Niezwykły plakat solidną, personalizowaną pamiątką na przyszłość

Dokumentowanie ważnych, życiowych wydarzeń stanowi trudne zadanie. Co prawda pojawiają się różne metody na zatrzymanie pamięci o ważnych chwilach, ale te nie zawsze są skuteczne. Często prowadzi się bogatą fotorelację z wydarzeń. Fotografie te później gromadzi się na nośnikach danych, które trafiają do szafki w biurku i zapomina się o nich na długo. Bywa też, że nośnik pamięci uszkadza się i traci się cały, bogaty zbiór pamiątek. Z tego względu warto jednak wspomagać się tradycyjnymi sposobami, aby dać świadectwo przeszłości. Personalizowane ramki na najważniejsze zdjęcia oraz albumy z dedykacją są sposobem na zabezpieczenie obrazów przeszłości na dłużej. Nie zawsze można odejść od standardowych pamiątek na rzecz elektronicznych zasobów. Obrazy z dedykacją są tym, co ofiarowuje się często w czasie przyjmowania sakramentów świętych. Obrazy religijne z wizerunkami postaci znanych z kościoła sprawują symboliczną opiekę nad dziećmi. Pierwszokomunijne sakralne obrazy w ramkach są wyjątkowym świadectwem przyjęcia ważnego sakramentu, pamiątką osobistą i rodzinną. W naszej ofercie znajdziesz wspaniały, metalowy plakat personalizowany, który stanie się indywidualnym prezentem upamiętniającym ważne wydarzenie. Ofiarujesz go podczas chrzcin, Pierwszej Komunii Świętej, ślubu czy z okazji rocznicy. Masz możliwość dopasowania wielkości grafiki do zaplanowanej przestrzeni. Oferujemy Ci wybór spośród dwóch rozmiarów wyjątkowych, metalowych plakatów – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Każdy spersonalizowany plakat posiada grubość 3 mm i zaokrąglone, zabezpieczone krawędzie. Plakaty personalizowane charakteryzuje trwały nadruk, wysoka rozdzielczość i matowa powierzchnia. Niezwykły obraz z dedykacją umieścisz na wybranej ścianie w ciągu 15 sekund. Do każdego zakupionego produktu dołączamy nasz prosty w obsłudze zestaw montażowy. Wystarczy jedynie odkleić folię z magnesu, a następnie przykleić go do ściany.

Wspaniałe, metalowe plakaty motywacyjne i upamiętniające ważne, rodzinne święta

Klasycy mawiali, że należy pozostawić po sobie najtrwalszy pomnik w postaci ludzkiej pamięci przekazywane słownie z pokolenia na pokolenie. Zdania jednak ulegają zacieraniu. Pamięć o przeszłości bywa powoli wymazywana przez teraźniejsze wydarzenia, codzienne troski. Bogactwo nowinek technologicznych znacznie unowocześniło życie człowieka, ale sprawiło też, że nie zawsze dba się o rozwijanie relacji interpersonalnych. Rozmowę zastępuje wypowiadanie się za pośrednictwem komunikatorów tekstowych i aplikacji. Brak bezpośredniego kontaktu z bliskimi wpłynął na trudność w nawiązywaniu relacji. Również prezenty dobiera się bez zastanowienia, aby jedynie zaliczyć czynność obdarowania i mieć znów spokój. W ofercie sklepu internetowego Murrano oferujemy Ci wzory prezentów, które będą nie tylko świadczyły o Twojej pamięci, ale również o trosce o drugą osobę. Masz możliwość wykorzystania dostępnych u nas wzorów plakatów i użycia ich do stworzenia idealnego prezentu dla bliskiej osoby z okazji urodzin, imienin, ale również bez okazji. W naszych zbiorach znajdziesz kompozycje dobrane z myślą o plakatach dla maleństw obchodzących swój roczek, a także starszych już osób zaliczających osiemnaste, trzydzieste i czterdzieste urodziny. Personalizowany plakat wybrany spośród naszych propozycji stanie się bogactwem czułych słów i pozytywnych treści, które będą wspierały bliską Ci osobę w procesie dążenia do realizacji marzeń. Posiadamy wyjątkową i atrakcyjną ofertę grafik wydrukowanych na stali, które dedykujemy parom, osobom przystępującym do sakramentu małżeństwa i rozpoczynającym przygodę związaną ze wspólnym mieszkaniem. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz spersonalizowany plakat dla siebie, solenizanta, znajomej pary – rodziców i dziadków. Wybrana u nas grafika wzbogaci wystrój Twojego wnętrza lub mieszkania bliskiej Ci osoby. Wybierz właściwy plakat metalowy w pasującym Ci rozmiarze i dokonaj zamówienia, a my wyślemy Ci go w ciągu 24 godzin od chwili uiszczenia zapłaty. Personalizowane plakaty pakujemy w taki sposób abyś mógł je ofiarować jako podarunek dla niej, dla niego i dla pary. Nie zwlekaj! Do każdego zamówienia dokładamy darmowy prezent dla kupującej osoby.