Albumy na zdjęcia

Chwile spędzone w gronie najbliższych osób wymagają wyjątkowej oprawy, która nie tylko ochroni fotografie przed negatywnym wpływem czasu lecz będzie także eleganckim akcentem. Znajdujące się w tej kategorii albumy na zdjęcia dedykowane są ważnym, życiowym wydarzeniom takim jak chrzest święty, pierwsza komunia, rocznica urodzin, zawarcie związku małżeńskiego lub rocznica ślubu. Skomponowany w ten sposób album na zdjęcia wraz z grawerowaną dedykacją będzie unikatowym upominkiem i pamiątką na długie lata.

Zachowaj ulotne wspomnienia w eleganckim albumie na zdjęcia z grawerem

Każdy z nas posiada zbiór niezapomnianych chwil, które dzięki kliszy aparatu zostają z nami na dłużej i nie pozwalają na wyblaknięcie przez zawodną pamięć. Dzięki fotografii mamy możliwość rozbudzenia nawet najgłębiej skrywanych przeżyć za pomocą postaci i miejsc zastygłych na zdjęciach. Albumy towarzyszą rodzinnym spotkaniom, budują niesamowitą atmosferę wspomnień i snujących się historii. W ofercie Murrano znajdziesz szereg możliwości uwiecznienia wyjątkowych chwil, które miały miejsce w życiu Twoim i Twoich najbliższych. W dobie zdjęć cyfrowych coraz częściej doceniamy drukowane fotografie i wracamy do nich. Nic w tym dziwnego, gdyż piękne albumy skupiające w sobie zdjęcia są po pierwsze doskonałą pamiątką wydarzeń, ale także świetnym elementem wystroju wnętrza. Można z nich stworzyć całą kolekcję wspomnień i katalog historii do opowiadania oraz wspominania z bliskimi, znajomymi, a w przyszłości wnukami. Album jest również idealnym pomysłem na prezent. Wiele z wydarzeń naszego życia jest tak wyjątkowych, iż chcemy ofiarować zdjęcia w prezencie bliskim nam osobom. Znakomitym tego przykładem są fotografie wykonane w najważniejszym dniu całego życia- dniu ślubu. Ten jedyny, niepowtarzalny dzień otoczony jest wianuszkiem intensywnych i emocjonalnych wspomnień, stąd chcemy aby one zostały z nami na zawsze, chociażby zamknięte w fotografiach. Album ze zdjęciami ślubnymi można podarować jako podziękowanie dla rodziców, czy dziadków. Świetnym upominkiem dla dziadków, z okazji dnia babci i dziadka lub pierwszych urodzin dziecka, może się stać album z fotografiami wnuczki czy wnuka. Dziadkowie z radością będą spoglądać na zdjęcia i wspominać cudowne chwile. Albumy można podarować w prezencie także bez zdjęć. Gdy na przykład wybieramy się na uroczystość zaślubin i chcielibyśmy dać Młodej Parze wyjątkowy, personalizowany upominek, możemy zamówić dla nich album ślubny na zdjęcia, który zbierze w całość wyjątkowość każdej z chwil. Po uroczystości Młoda Para uzupełni album wybranymi przez siebie fotografiami i z pewnością będzie pokazywać go gościom oraz bliskim i znajomym, jako wspomnienie tego cudownego dnia. W ofercie sklepu Murrano znajdziesz albumy na zdjęcia najwyższej jakości, skomponowane w solidnych, skórzanych oprawach, zdobione wspaniałymi ornamentami, motywami kwiatowymi lub designerskimi grafikami oraz klasyczne w kolorze kremowym i białym.

Dla każdego odpowiednie rozwiązanie

Znajdź odpowiedni album dopasowany do Twoich wyobrażeń i możliwości. W ofercie Murrano znajdziesz albumy grawerowane oraz z nadrukiem, z kartami do wklejenia zdjęć oraz zawierającymi specjalne kieszenie do ich włożenia. Poza grawerem lub nadrukiem na oprawie albumu można zadbać o miejsce na „zdjęcie tytułowe”. Albumy z okienkiem są doskonałym rozwiązaniem, aby bohatera lub bohaterów wydarzenia zawartego w albumie umieścić na honorowym miejscu. Rozmiar albumu, który również jest istotny możesz wybrać spośród dwóch opcji. Każdy ze wzorów możesz dodatkowo spersonalizować, dodając imię/imiona, ważną datę, sentencję, czy dowolny tekst. Jeśli zależy Ci na bogatej oprawie wspomnień lub podarowaniu niespotykanego albumu polecamy ofertę albumów srebrnych. Niektóre z nich posiadają dodatkową skrzyneczkę drewnianą do umieszczenia w niej albumu. Album srebrny to propozycja upominku dla dziecka przyjmującego chrzest, czy pierwszą komunięod rodziców chrzestnych, dziadków lub rodziców. Na pamiątkę ważnych wydarzeń i wyjazdów można pomyśleć o uwiecznieniu zdjęć z podróży i wakacji lub sprawić członkom rodziny- album rodzinny, do którego powędrują zdjęcia z najważniejszych chwil całej wspólnoty rodzinnej. Wejście w dorosłość to ważna chwila dla każdej nastolatki i każdego nastolatka, może warto przypomnieć mu lub jej te 18 lat życia od momentu narodzin i oprawić je w gustowny album z grawerem? Album na zdjęcia jest wspaniałą kroniką, do której zagląda się od czasu do czasu, lecz jeśli chcesz aby dzień zaślubin lub inne równie istotne wydarzenie towarzyszyło Ci każdego dnia, w tym przypadku sprawdzą się ramki na zdjęcia. Nie tylko ozdobią w subtelny sposób wnętrze domu, lecz wzbogacą je również ciepłymi wspomnieniami pełnymi uśmiechu i radości. Radość jest również nieodłącznym towarzyszem dziecięcej buzi, której podobiznę możemy umieścić w ramce na zdjęcie dla dziecka. Każdy ze wzorów często podkreślony jest dziecięcymi atrybutami, jak misie czy inne urocze zwierzątka. Część z nich posiada także piękną sygnaturę z dziecięcych bucików co sprawia, że ramka staje się znakomitym prezentem na chrzest. Kiedy szukamy sposobu na upamiętnienie szczególnych dni w życiu pamiętajmy, że każdy z nich jest wyjątkowy i zasługuje na szczególną oprawę wykonaną z należytym kunsztem i starannością. Sklep internetowy MURRANO to korzystna cena i najwyższa jakość produktu w jednym! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.