Biblia dla dzieci z nadrukiem

Biblia dla najmłodszych jest jednym z pierwszych elementów, dzięki któremu dziecko może samodzielne poznawać prawdy wiary. W ofercie naszego sklepu znajdziesz unikatowe wydania wykończone twardą oprawą zabezpieczającą przed uszkodzeniami. Każde z nich opatrzone jest w barwne, okazałe ilustracje oraz wyrazisty druk ułatwiający pierwsze próby samodzielnego czytania. Jeżeli pierwsza Biblia dla dzieci do czytania ma zostać wręczona jako prezent dla maluszka, bez opłat dołączymy do niej grawerowaną dedykację.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Wybierz Okazję:

Biblia dla dzieci i młodzieży nauczycielką życia w wierze

Książka to niezastąpiona skarbnica wiedzy, z której można czerpać pełnymi garściami, niezależnie od okoliczności i wieku. Jej treść potrafi także przenieść nas w zupełnie inny świat, odgradzając nas w te chwile od zewnętrznej realności i pozwalając na zanurzenie się w strumieniu wyobraźni. Dzięki temu książka jako codzienny towarzysz jest dobrym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby w każdym wieku. Książką możemy podkreślić również przeżywanie wzniosłych, duchowych chwil. Jako pierwsza pomoc w rozumieniu wiary przychodzi personalizowana Biblia dla dzieci z dedykacją, która dzięki bogatym ilustracjom nie pozwala na nudę. Taki podarek w przyjemny sposób przybliża fundamenty wiary. W objaśnieniu tych zagadnień pomoże Biblia opowiedziana dzieciom zawierająca więcej tekstu i skłaniająca do zadawania pytań oraz szukania odpowiedzi. Ciekawość dziecka jest niezwykle intensywna, lecz staranne wydania uzupełnione pięknie wykonanymi ilustracjami pozwolą na zaspokojenie głodu wiedzy oraz zachęcą do dalszych poszukiwań. Podarowane Pismo Święte dla dzieci z okazji Komunii, może zostać piękne spersonifikowane za pomocą ozdobnej tabliczki z dedykacją. Biblia z obrazkami dla dzieci sprawdzi się też jako upominek dla bliskiego w każdym wieku. Biblia dla dzieci z personalizacją to dobry upominek dla wierzącej osoby.

Biblia dla przedszkolaków podarkiem edukacyjnym na każdą okazję

Życie człowieka wychowywanego w duchu chrześcijańskich wartości rozpoczyna się przyjęciem sakramentu chrztu. Spośród najważniejszych dla siebie osób wybiera się rodziców chrzestnych. To właśnie matka chrzestna i ojciec chrzestny zastanawiają się nad wyborem właściwego podarku dla dziecka. W czasie tego wydarzenia opiekunowie obiecują wychowywać malca w duchu nauk Kościoła. Bycie nauczycielem dziecka wymusza dobranie właściwych metod nauczania i pomocy naukowych. Biblia dla przedszkolaka stanie się chrześcijańskim podręcznikiem. Poznawanie liter, uważne słuchanie, nauka czytania, zapamiętywania i opowiadania biblijne dla dzieci stanowią trzon wielu później poznawanych szkolnych przedmiotów. Zapoznanie się z tekstem na wczesnym etapie rozwoju może znacznie przyspieszyć i ułatwić późniejszą edukację. Ofiarowana Biblia dziecięca nie będzie tylko zbiorem religijnych opowiadań, ale też instrumentem naukowym dopasowanym do wieku malucha. Najlepsza Biblia dla dzieci z grawerem, która dostępna jest w naszej ofercie będzie idealnym prezentem na chrzest, I Komunię Świętą, roczek i inne urodziny dziecka. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój prezent był wspaniałą pamiątką, przejrzyj nasze oferty książek umieszczanych w drewnianym, grawerowanym i zamykanym etui.  Biblia do czytania dla dzieci z myślą o najbardziej wymagających molach książkowych. Z tego względu treść tekstów zapisana została czcionką, której kształt i wielkość ułatwiają czytanie najmłodszym. Liczne ilustracje uatrakcyjniają podarek i pozwalają lepiej zrozumieć czytany tekst. Nasza Biblia dla małych dzieci charakteryzowana jest przez trzy zwroty tj. przystępna cena, personalizacja produktu i szybkość wysyłki. Zobacz naszą bogatą ofertę cennych wydań Biblii dla dzieci i wybierz coś dla bliskiego Ci dziecka. Gwarantujemy Ci bezpłatną usługę personalizacji zakupionego produktu.