Prezent dla teściowej

Prezenty dla teściowej wybierane są spośród praktycznych, pamiątkowych czy dekoracyjnych przedmiotów. W naszym sklepie internetowym Murrano znajdziesz spersonalizowany upominek dla teściowej, który dopasujesz, analizując naszą różnorodną ofertę. Czeka na Ciebie damska biżuteria ze złota i srebra, a także inne, spersonalizowane upominki dla niej. Nie czekaj dłużej! Tylko u nas znajdziesz świetny prezent dla teściowej na niemalże każdą, wyjątkową okazję.

Filtruj keyboard_arrow_down
Sortuj wg:

Drobny prezent dla teściowej na każdą okazję

Rodzinne spotkania są okazją, aby ofiarować upominek najbliższym. Wigilijna wieczerza realizowana jest zazwyczaj w rodzinnym domu w otoczeniu najbliższych. Często też gospodarzem jest teściowa. Przybywając na rodzinne spotkanie w okresie Bożego Narodzenia nie można zjawić się bez właściwych upominków dla każdego członka rodziny. Teściowa jest matką człowieka, z którym wybrało się życie. Bywa, że jej krytyczne oko bacznie obserwuje rodzinne poczynania. Jednak, zazwyczaj teściowa stanowi ciepłą i otwartą kobietę służącą swoją pomocą dla młodych małżonków. To ona jest najlepszą babcią, najlepszą opiekunką dla najmłodszych osób w rodzinie. Teściowa również nierzadko rezygnuje z prywatnych planów, aby być blisko rodziny. Warto pamiętać również o teściowej, o jej urodzinach czy imieninach. Mężczyzna, odwiedzając dom ukochanej, powinien pamiętać, aby wręczyć teściowej upominek, gdy przypada właściwa okazjaDzień Kobiet to przecież nie tylko święto ukochanej, ale także pozostałych, bliskich dam. Najczęściej wybieranym typem upominków są komplety złotej biżuterii. Równie często panowie obdarowują panie prezentami w postaci kolczyków zdobionych kamieniami szlachetnymi, bransoletkami z grawerowaną dedykacją na zawieszce oraz naszyjnikami. Złota biżuteria dostępna jest w postaci wyrobów barwy białej i żółtej. Wyroby jubilerskie posiadają certyfikowane metki, a także akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Kupując u nas biżuterię wykonaną ze złota lub srebra, otrzymasz ją zapakowaną w drewniane pudełko prezentowe. Wewnątrz opakowania umieszczamy tabliczkę z wygrawerowaną treścią dedykacji opracowanej przez Ciebie lub zaczerpniętej z naszych, gotowych już propozycji. Tak przygotowany upominek dla teściowej pakujemy dodatkowo w papierową torbę prezentową, którą zdobi logo sklepu Murrano.

Okolicznościowy upominek wysłany na czas

W sklepie internetowym Murrano dbamy o to, aby proces zakupu i czas przekazania Ci wybranego produkty były jak najkrótsze. Wszystkie nasze upominki dla teściowej wysyłamy zgodnie z czasem podanym w ofercie, czyli w ciągu 24 lub 48 godzin. Mamy i teściowe są specjalistkami w zakresie wielu codziennych spraw i na pewno służą pomocą w zakresie przygotowania pysznych obiadów i rodzinnych uczt. W naszej ofercie znajdziesz drobne prezenty dla teściowych w postaci szklanych pater na ciastaszklanek grawerowanych, świątecznych kubków ceramicznychdesek do krojenia z zabawnymi wzorami, pojemników na żywnośćpysznych ciasteczek skrytych w metalowej, grawerowanej puszce. Wspaniałe prezenty uzupełnią zbiory kuchennych akcesoriów posiadanych przez teściową. U nas dopasujesz praktyczny prezent do indywidualnych cech obdarowywanej osoby. Teściowa jest kobietą, która wiele w życiu doświadczyła i ma za sobą lata ciężkiej pracy, a wciąż z energią wspiera swoją rodzinę. Warto dać jej chwilę radości i zapewnić odpoczynek. Zestaw akcesoriów do wina dołączony do skrzynki przeznaczonej na wino stanie się eleganckim dodatkiem i wspaniałym gadżetem prezentowanym w czasie rodzinnych spotkań. Pyszne, różnorodne zestawy herbat skrytych w metalowych pudełkach udekorowanych okolicznościową dedykacją umilą zimowe wieczory spędzane na oglądaniu seriali. Jeżeli Twoja teściowa jest osobą nadal aktywną zawodowo lub realizuje liczne marzenia z przeszłości – odwiedza bliższe i dalsze miejscowości, podróżuje po Polsce i świecie – może być zadowoloną, gdy wręczysz jej śniadaniówkę poddaną procesowi indywidualizacji. Do śniadaniówki dołączysz wyjątkowy kubek termiczny zdobiony wesołym wzorem i imieniem obdarowywanej. Drobny upominek dla teściowej wręczysz w postaci nowoczesnego, grawerowanego albumu na zdjęcia. Liczne doświadczenia przeszłości, a także aktualne wydarzenia są tymi, które warto zatrzymać w pamięci. Nie zawsze łatwo jest pamiętać o wszystkim. W umyśle zacierają się twarze, imiona i znajome osoby. Coraz mniej zna się przeszłość. Zapamiętywane jest tylko to, co związane z emocjami. Albumy na zdjęcia przechowują wspomnienia i pomagają walczyć z procesem zapominania. Dawniej popularnym upominkiem były obrazy, które później wieszano nad łóżkiem w sypialni lub w salonie, w szczególnym, dobrze widocznym miejscu. W sklepie internetowym oferujemy Ci współcześnie modne plakaty metalowe, które wypierają z rynku drogie, klasyczne obrazy. Masz możliwość dopasowania wielkości grafiki do zaplanowanej przestrzeni. Plakat w rozmiarze M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Obrazy posiadają grubość 3 mm. Nasze plakaty, które charakteryzuje trwały nadruk, wysoka rozdzielczość i matowa powierzchnia. Nie zwlekaj i wybierz najlepszy prezent dla teściowej.