Zwierzęta

Zwierzęta są istotami, które towarzyszą ludziom w codziennych sytuacjach. Bywają zwierzęta hodowlane, dziko żyjące tuż koło domu człowieka, ale również te, które są oddanymi przyjaciółmi ludzi. Kontakt z przyrodą ożywioną odpręża. Z tego powodu wielu ucieka do środowiska naturalnego, gdzie może obserwować dzikie życie wolnych i niepodległych człowiekowi istot. W przeglądanej podkategorii znajdziesz plakaty ze zwierzętami, które posłużą do ozdobienia wnętrza mieszkania, biura, szkoły, zakładu pracy czy instytucji dbającej o środowisko naturalne. 

Sortuj wg:
Plakat metalowy kot M Plakat metalowy kot M
Zwierzęta

Plakat metalowy kot M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy kot L Plakat metalowy kot L
Zwierzęta

Plakat metalowy kot L

89 zł
5
(168)
Plakat metalowy lew M Plakat metalowy lew M
Zwierzęta

Plakat metalowy lew M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy lew L Plakat metalowy lew L
Zwierzęta

Plakat metalowy lew L

89 zł
5
(168)
Plakat metalowy sowa M Plakat metalowy sowa M
Zwierzęta

Plakat metalowy sowa M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy sowa L Plakat metalowy sowa L
Zwierzęta

Plakat metalowy sowa L

89 zł
5
(168)
Plakat metalowy krówka M Plakat metalowy krówka M
Zwierzęta

Plakat metalowy krówka M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy krówka L Plakat metalowy krówka L
Zwierzęta

Plakat metalowy krówka L

89 zł
5
(168)
Plakat metalowy koci sen M Plakat metalowy koci sen M
Zwierzęta

Plakat metalowy koci sen M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy koci sen L Plakat metalowy koci sen L
Zwierzęta

Plakat metalowy koci sen L

89 zł
5
(168)
Plakat metalowy relaks M Plakat metalowy relaks M
Zwierzęta

Plakat metalowy relaks M

59 zł
5
(168)
Plakat metalowy relaks L Plakat metalowy relaks L
Zwierzęta

Plakat metalowy relaks L

89 zł
5
(168)

Grafika ze zwierzętami uwieczniona na wspaniałym, metalowym plakacie

Środowisko naturalne jest tym, do czego powracają współcześni, zapracowani ludzie. Kontakt z naturą ma właściwości odprężające dla ciała i umysłu człowieka. Wpływa pozytywnie na rozwój oraz rehabilitację i leczenie. Współcześnie popularne są terapie prowadzone z zastosowaniem zwierząt. Pozytywna energia obecna w psich zachowaniach rozwesela i działa antydepresyjnie. Właśnie dlatego wiele osób po wypadkach czy z zaburzeniami psychicznymi korzysta ze wsparcia fundacji zajmujących się hipoterapią i dogoterapią. Życiodajna energia objawiająca się w zwierzęcym działaniu wpływa znacznie na poprawę stanu człowieka. Zwierzęta są tolerancyjnymi przyjaciółmi, którzy bezinteresownie ofiarowują swoją pomoc. Są niczym tabletka przeciwbólowa, która uśmierza cierpienie i daje chwilę wytchnienia. W naszym sklepie znajdziesz plakat ze zwierzętami, który ofiarujesz bliskiej osobie na każdą okazję. Znajdziesz u nas tylko modne plakaty wykonane na stalowej płycie. Oferujemy Ci wybór spośród dwóch rozmiarów nowoczesnych, metalowych plakatów – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Każdy plakat o zwierzętach posiada grubość 3 mm i zaokrąglone, zabezpieczone krawędzie. Wyjątkowe obrazy na ściany charakteryzuje trwały nadruk, wysoka rozdzielczość i matowa powierzchnia. Aby umożliwić Ci lepszy dobór plakatów do wybranej przestrzeni, proponujemy Ci nasze grafiki ze zwierzętami dostępne w wariantach pionowym i poziomym. Stalowe plakaty na ścianę wysyłamy w zestawie z kompletem akcesoriów potrzebnych do montażu ozdoby. Wystarczy jedynie odkleić folię z magnesu, a następnie przykleić go do ściany. Najważniejsze jest jednak to, że sposób montażu zastosowany w naszych produktach nie wymaga użycia siły i nie generuje hałasu. Z tego względu możesz zajmować się aranżacją wnętrza swojego mieszkania także w nocy czy o świcie.

Solidne, metalowe plakaty ze zwierzętami sposobem na aranżację wnętrza dla niej, dla niego, dla pary i dla dziecka

W przeglądanej podkategorii znajdziesz wyjątkowe, stalowe plakaty ze zwierzętami, które staną się uzupełnieniem wnętrza miłośnika fauny i flory. Wyjątkowe grafiki mogą umilić rodzinne spotkania i stać się prezentem ocieplającym pokój. Plakaty zwierząt zostaną ofiarowane na prezent dla bliskiej osoby bez względu na płeć czy wiek. Przyjemne i relaksacyjne grafiki ułatwią odpoczynek po pracy, ale również uzupełnią wnętrza instytucji publicznych czy zakładów pracy. Piękne, najwyższej jakości grafiki HD urozmaicą wnętrze sali lekcyjnej nauczyciela przyrody i biologii. Nasze grafiki będą upiększały klasę i sprawią, że stanie się ona przyjemniejsza i atrakcyjniejsza. Nasze plakaty ze zwierzętami staną się też planszami, czyli materiałami dydaktycznymi pomocnymi podczas omawiania wyglądu i budowy ciała zwierząt. Najlepszej jakości, metalowe plakaty będą dużo lepiej przemawiały do wyobraźni uczniów od małych grafik wprowadzonych do podręczników. Plakat ze zwierzętami może stać się prezentem dla pedagoga z okazji Dnia Nauczyciela i wzbogacić wystrój klasy lekcyjnej lub mieszkania biologa, a także miłośnika dzikiej, nieopanowanej przez człowieka przyrody. W przeglądanej grupie produktów znajdziesz wymarzone prezenty dla niej, na WalentynkiDzień Kobiet i na urodziny. Kobiety kochają aranżację przestrzeni, dobieranie ciekawych dodatków mających wpływ na odbiór pomieszczenia, a także na nastrój osób z niego korzystających. Plakaty dla niego posłużą do stworzenia azylu spokoju po ciężkiej, stresującej, całodniowej pracy. Strefa nakreślona przez plakaty zwierząt stanie się oazą ciszy i miejscem wolnym od trosk codzienności. Przyjemne dla oka barwy oraz wizerunki biegających po trawie psów czy śpiących kotów umożliwią na chwilę zapomnieć o przykrych doświadczeniach. Wizualizacja radości, piękna i spokoju pozwoli na zyskanie harmonii we własnym życiu. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowe i solidnie wykonane metalowe plakaty. Produkty dostępne u nas charakteryzują się odpornością na zagniecenia. Dajemy Ci również pewność, że zakupiony u nas plakat nie rozerwie się podczas przypadkowego kontaktu z materiałem. Stalowe plakaty są odporne na typowe skutki użytkowania. Wybierz wyjątkowy plakat o zwierzętach dla przyjaciela, chłopaka, mamy, taty, babci i dziadka, a później zamów i dokonaj zapłaty. Twoje zamówienie przekażemy do wysyłki w ciągu 24 godzin od chwili dokonania zapłaty.