Pociągi

Maszyny i budowle stanowią ciekawe obiekty pomocne do opracowania wyjątkowej grafiki zdobiącej nowoczesne mieszkanie. Współczesna sztuka czerpie inspirację z tego, co otacza człowieka. W przeglądanej podkategorii znajdziesz metalowe plakaty, na których uwiecznione zostały pociągi, będące środkami lokomocji popularnymi od prawie dwustu lat.  Niezwykła historia tego wynalazku, jakim stała się kolej, przyciąga coraz to nowszych pasjonatów, którzy zajmują się modelarstwem, czytaniem pozycji lekturowych poświęconych historii powstawania pierwszych pociągów i linii kolejowych. U nas znajdziesz plakaty z dawnymi i współczesnymi pociągami, które staną się ciekawym prezentem i elementem wystroju wnętrza.

Sortuj wg:
Plakat metalowy stare koło pociągu M Plakat metalowy stare koło pociągu M
Pociągi

Plakat metalowy stare koło pociągu M

59 zł
5
(165)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12
Plakat metalowy stare koło pociągu L Plakat metalowy stare koło pociągu L
Pociągi

Plakat metalowy stare koło pociągu L

89 zł
5
(165)
Kup 12% taniej z kodem: WIOSNA12

Metalowy plakat z lokomotywą jako solidny prezent na każdą okazję

Istotę każdego użytecznego prezentu stanowi jego użyteczność, piękno i bezpieczeństwo. Metalowy plakat, na którym wydrukowana będzie lokomotywa, stanie się solidnym i wieloletnim podarkiem. Prezent taki odróżnia się od innych plakatów wydrukowanych na papierze lub płótnie. Pociąg zdobiący Twój plakat nie zmieni swojego wyglądu mimo upływu lat. Stanie się to dzięki wykorzystaniu stali w roli planszy do wydruku. Masz możliwość dopasowania wielkości grafiki do zaplanowanej przestrzeni. Oferujemy Ci wybór spośród dwóch rozmiarów – M i L. Rozmiar M posiada wymiary 45 cm x 32 cm, natomiast obrazy w rozmiarze L mają 67 cm długości i 48 cm szerokości. Plakaty z pociągami posiadają grubość 3 mm. Przeglądaną przez Ciebie podkategorię zawierają plakaty, które charakteryzuje trwały nadruk, wysoka rozdzielczość i matowa powierzchnia. Oferujemy Ci najlepszej jakości druk HD. Pragniemy uczynić Cię zdobywcą najlepszego prezentu, więc na naszym produkcie umieszczamy gwarancję autentyczności wzbogaconą numerem identyfikacyjnym i podpisem. Nasze metalowe plakaty posiadają ręcznie modelowane zaokrąglone rogi, więc ze spokojem możesz wybrać plakat z pociągiem w formie prezentu dla dziecka na Dzień Dziecka lub urodziny. Z pewnością sprawisz ogromną radość bliskiemu sobie małemu pasjonatowi kolejnictwa. Plakat z kolejką umieścisz na wybranej ścianie w ciągu 15 sekund. Do każdego zakupionego produktu dołączamy nasz prosty w obsłudze zestaw montażowy. Wystarczy jedynie odkleić folię z magnesu, a następnie przykleić go do ściany. Ulubioną grafikę z lokomotywą możesz dowolnie obracać na płaszczyźnie z magnesem. To Ty wybierasz, czy plakat będzie wisiał prosto czy jednak sposób jego zamontowania będzie charakteryzował prawdziwy indywidualizm. Lokomotywa umieszczona na plakacie może być nie tylko elementem własnego wystroju, ale również podarkiem dla drugiej osoby. Twój plakat zapakujemy, aby był gotowy do wręczenia w formie podarku. Ty musisz go jedynie wręczyć i złożyć wspaniałe, indywidualne życzenia.

Prezent dla pasjonatów transportu i kolei

W sklepie internetowym Murrano znajdziesz niezwykłe prezenty dla niej i dla niego. Któż z nas nie otrzymał w dzieciństwie prezentu w postaci kolejki z zestawem infrastruktury kolejowej? Kolejka elektryczna jest podarkiem, który dawniej często otrzymywały dzieci z okazji Bożego Narodzenia. Współcześnie ten wyjątkowy zestaw nadal jest jednym z prezentów dedykowanych szczególnie dla chłopców, a także i dziewczynek, które lubią bawienie się różnorodnymi przedmiotami. Lokomotywa jako to, co napędza cały pociąg, wpisuje się w cykl pojazdów, które stały się skutkiem marzenia o wolności. Człowiek od zawsze unowocześniał swoje życie. Wytwarzał pierwsze narzędzia z kamienia, czyli najbliższego mu materiału. Później myślał o tym, co zrobić, aby nie było konieczne ciągłe poruszanie się na własnych nogach. Dzięki temu powstało koło, a później wozy kołowe napędzane siłą ciągnących je zwierząt. Pojazdy zwiększały możliwości człowieka. Kolejne wynalazki i upowszechnianie się ich stosowania sprawiło, że świat człowieka nie kończył się już na sąsiedniej wsi. Mieszkańcy małych miejscowości zyskali możliwość odbycia podróży do większego miasta i wzbogacenia swojego życia. Wymiana poglądów i rozwój handlu wzbogaciły życie ludzi. Przemieszczanie się i doświadczanie życia w innych miejscach ma pozytywny wpływ na rozwój człowieka w kontekście fizycznym, ale przede wszystkim psychicznym. Posiadanie wielu możliwości aktywuje ludzi do działania. Kolej jest środkiem transportu, który zbliża do siebie miejsca dawniej uznane za niedostępne i zbyt oddalone. Wyjątkowym prezentem dla dziecka i dekoracją ściany małego pasjonata kolejki elektrycznej będzie metalowy plakat z wydrukowaną na nim grafiką przedstawiającą zabytkowy lub nowoczesny pociąg. Ten praktyczny i ozdobny podarek wręczysz bliskiej osobie, która właśnie wprowadziła się do nowego mieszkania i z pewnością będzie zajmowała się przygotowaniem wystroju swojego wnętrza. Nasze metalowe plakaty przyozdobią również wnętrza urzędów i biur, których praca skupiona jest wokół transportu kolejowego. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz plakat z nowoczesnymi i zabytkowymi pociągami dla siebie, chłopaka, taty i dziadka. Ten wzbogaci wystrój Twojego wnętrza lub mieszkania bliskiej Ci osoby. Wybierz właściwy plakat metalowy w pasującym Ci rozmiarze i dokonaj zamówienia, a my wyślemy Ci go w ciągu 24 godzin od chwili uiszczenia zapłaty.