Bransoletki Bazowe

Przeglądana przez Ciebie kategoria zawiera bransoletki personalizowane, dzięki którym ofiarujesz bliskiej osobie prezent dedykowany specjalnie dla niej. Znajdziesz tu również biżuterię, którą możesz zakupić dla siebie i wzbogacić nią swoją wyjątkową, elegancką szkatułkę, pełną drogocennych ozdób. W przeglądanej podkategorii znajdziesz bransoletki bazowe w wielu wariantach kolorystycznych, które umożliwiają dopasowanie ozdoby zarówno dla kobiety, jak i dla mężczyzny. Znajdziesz tu bransoletki bazowe, różnokolorowe elementy bazowe z logiem sklepu Murrano, a także specjalny kluczyk ułatwiający łączenie i rozłączenie elementów bransoletki charms. Sprawdź naszą ofertę wyjątkowych dodatków jubilerskich i wybierz coś dla siebie lub dla bliskiej osoby!

Sortuj wg:

Zakupione u nas bransoletki personalizowane kluczem do wywołania radości obdarowanej osoby

W ofercie sklepu internetowego Murrano znajdziesz wyjątkowe spersonalizowane bransoletki, które staną się wspaniałym prezentem dla niej, dla niego, dla dziecka. U nas dobierzesz wyjątkowe ozdoby również dla siebie, które będą Twoją wizytówką, motywatorem, a może też umożliwią poprawienie samooceny i zyskanie większej pewności siebie. Znajdziesz u nas bransoletki bazowe w wielu wariantach kolorystycznych, czyli srebrne, złote, łączące złote i srebrne elementy, czarne, granatowe i w kolorze czerwonego złota. Nasze personalizowane bransoletki możesz dopasować do rozmiaru swojej dłoni. Wybierz spośród bransoletek o długości 17 cm, 19 cm i 21 cm i dopasuj biżuterię do swoich preferencji. Każda bransoletka może zawierać od 18 do 22 charmsów, czyli ozdobnych elementów tworzących całą konstrukcję. Każdy element natomiast stanowi bryłę, której podstawę stanowi kwadrat o boku 9 mm. Nasza szeroka gama wzorów zaczepów umożliwia swobodne komponowanie i przetwarzanie wyglądu bransoletki tak, aby była dopasowana do osoby, stylizacji i okazji. Zakupioną u nas biżuterię dokomponujesz do innych typów bransoletek określanych mianem italian charms. W naszej ofercie znajdziesz bransoletki personalizowane, które dają niezliczone możliwości komponowania i przetwarzania ozdoby, a jedyną granicę stanowi kres wyobraźni komponującej osoby. Znajdziesz u nas klucz, będący specjalnym narzędziem, który jest dedykowany do dokonywania modyfikacji w wyglądzie personalizowanej ozdoby. Zachwyć się naszym oryginalnym systemem łączenia elementów bransoletki, który zapewnia wygodę użytkowania wyjątkowej ozdoby. W naszym sklepie internetowym to Ty jesteś kreatorem eleganckiej biżuterii. Stań się projektantem mody! Stwórz wyjątkową, personalizowaną bransoletkę dla siebie lub bliskiej osoby.

Wyjątkowa, personalizowana bransoletka z wybranym tekstem

W sklepie internetowym Murrano masz możliwość wyboru prezentu, którego nie będzie miał nikt inny poza Tobą czy obdarowaną przez Ciebie osobą. Wybierz bransoletkę bazową spośród dostępnych w tej podkategorii, zamów również klucz montażowy i elementy do zawieszki i sam zaprojektuj wyjątkową ozdobę. Bransoletka personalizowana z imieniem lub napisem posłuży jako idealny prezent dla niej i dla niego. Przystępna cena naszych wyrobów jubilerskich zachwyci każdego, komu zależy na ofiarowaniu solidnego podarku, którego koszt nie będzie znacznie wpływał na obniżenie rodzinnego budżetu. Wyroby jubilerskie są typem podarków ofiarowywanych w czasie ważnych okazji z życia rodzinnego i religijnego. Współcześnie pragnie się unowocześnić podarki, pojawiają się nowe wzorce stosowane w zdobnictwie. Bransoletki personalizowane stanowią typ podarków, które mogą być również ofiarowane dziecku w czasie I Komunii Świętej czy bierzmowania. Niebywałym hitem sprzedaży w mają są dewocjonalia, czyli srebrne i złote medaliki, krzyżykisrebrne obrazki religijne oraz różańce. Będąc gościem w czasie przyjęcia komunijnego należy przynieść ze sobą podarek dla dziecka. Ofiarowanie dziecku biżuterii sakralnej jest niewątpliwie trafionym pomysłem, gdy prezent będzie wyjątkowy, a więc jednostkowy. Problem pojawia się jednak, gdy takowy upominek zostanie wybrany przez większość gości, chrzestnych i członków rodziny dziecka. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz personalizowane bransoletki, które z pewnością staną się oryginalnym i praktycznym podarkiem również dla dziecka. Bransoletka personalizowana z imieniem lub napisem posłuży również jako wyjątkowy prezent dla niej z okazji Walentynek, rocznicyDnia Kobiet czy urodzin. Każda kobieta pragnie czuć się tą wyjątkową. Wybieranie biżuterii spośród utartych wzorów nie da partnerce poczucia bycia tą jedyną. Nasze personalizowane bransoletki posiadają możliwość dopasowania barw, wielkości i wzorów do indywidualnych preferencji osoby noszącej ten typ ozdób. Bransoletka bazowa może być również wzbogacona stalowymi elementami zawierającymi istotne napisy, wyznania i słowa wsparcia. Troskliwy ojciec ofiaruje dorastającej córce wyjątkową bransoletkę charms z okazji osiemnastych urodzin, na której będą wygrawerowane słowa otuchy i życzenia powodzenia potrzebne w trakcie ważnych, dorosłych egzaminów. W sklepie internetowym Murrano znajdziesz wyjątkowy prezent na każdą ważną okazję. Sprawdź naszą ofertę, wybierz produkt i dokonaj zamówienia. Twoja personalizowana biżuteria dotrze do Ciebie w ciągu 24 godzin od chwili dokonania zapłaty.